Šiuo metu krikščionys Anglijoje ir Velse yra mažuma

Pirmą kartą mažiau nei pusė Anglijos ir Velso gyventojų laiko save krikščionimis. Tuo pat metu smarkiai auga musulmonų dalis.

Kaip parodė naujausias gyventojų surašymas, vykęs praeitais metais, krikščionims save priskiria 46,2 procento Anglijos ir Velso gyventojų. Tik prieš dešimtį metų jų dalis buvo kiek mažesnė nei 60 procentų.

Skaičiai rodo, kad krikščionių sumažėjo 5,5 milijono (17 procentų) ir 1,2 milijono (43 procentais) padidėjo skaičius tų, kurie sakosi išpažįstantys islamą. Manoma, kad musulmonų gyventojų skaičius dabar siekia 3,9 milijono. Krikščionių skaičius sumažėjo 13,1 procentinių punktų, o musulmonų skaičius išaugo 1,7.

Didelė ateistų dalis

Tuo pat metu 37,2 procentai, kas atitinka 22,2 milijono tvirtino, kad jie nepriklauso jokiai religijai, ir tai buvo antras pagal dažnumą atsakymas po krikščionių. Tai reiškia, kad per pastaruosius 20 metų žmonių, nesusiejančių savęs su jokia religija, skaičius smarkiai išaugo nuo buvusių 14,8 procento.

Pasak The Guardian analizės, sritys, kuriose yra didesnis skaičius žmonių iš etninių mažumų, yra labiau religingos, o tos vietos, kur didesnė baltaodžių gyventojų dalis, turi didesnę dalį nereligingų gyventojų.

Šiuo metu keliuose miestuose mažumos sudaro daugumą. Tarp tokių yra Lesteris, Lutonas ir Birmingemas.

Šaltinis: samnytt.se

3 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

Dabar geriau galim suprasti kaip Indo slėnio civilizacija pavirto suvargusia Indija. Gal sulauksim, kad ir Anglijoj traukinių keleiviai važiuos ant stogų.

E951

įsigalėjus kalifatui, krikščionys dar dar bus kažkiek toleruojami (mokės mokestį), bet ateistams tai bus riesta, nes tokius musulmonai laiko velnio išperomis.

VaidasVDS

Nesvarbu, kuo save laikai. Netikra religija (netikėjimas visa širdimi, visa siela, visu protu Vienu Dievu ir nemylėjimas artimųjų) vis tiek negali tavęs išgelbėti. Tačiau ateizmas – tai garantuota dvasinė pražūtis (kaip ir panteizmas)…

Paskutinį kartą redagavo 11 mėnesių prieš VaidasVDS
Jules

Oho, Troikė net Angliją drapalina. Ir taip jie garbino Čerčilį – ėjo iš proto dėl jo, kaip ir kapsukiečiai. Kapsukės prapiesoriai ir docentai.Seni anglai, beje, sako, kad būtent Čerčilis sudraplino Anglų imperiją ir atvedė į dabartinę padėtį, kai anglai yra priversti blogai jaustis savo didingoje kadais Tėvynėje.

kas ir kodėl visa tai organizuoja?

Kodėl dabar vykdomas masinis dar likusių baltųjų europiečių genocidas-priežastys ir pasekmės:

http://user1252122.sites.myregisteredsite.com

T0mas J.

Bedievybė plinta kaip amaras. Visuomenės materialėja ir dėl to degraduoja.
Žmonės susvetimėja. Daugiabučiuose tos pačios laiptinės gyventojai viens kito nepažįsta.
Viešas asmuo, į visuomenę besikreipiantis portalas Tiesos.lt bijo savo kontaktus paviešinti, sako: mes kreipsimės į jus, imkite mus ir skaitykit, bet į mus nesikreipkit, būkime nepažįstami.
Pokyčiai į blogąją pusę. Taip nepasieksite to, ko siekiat.

hurtmature

Labai ačiū, kad pasidalinote šiuo nuostabiu įrašu; Man labai patiko jį skaityti ir man buvo naudinga praplėsti savo žinias. word wipe

Paskutinį kartą redagavo 9 mėnesių prieš hurtmature
7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top