Škotijos vyskupai sukritikavo naujas vyriausybės gaires dėl lytinio švietimo

laikmetis.lt

Katalikų Bažnyčia Škotijoje sukritikavo Škotijos vyriausybės naujas gaires dėl lytinio švietimo. Ji teigia, kad naujausi pasiūlymai kelia grėsmę katalikiškų mokyklų teisei saugoti savo religinį etosą, rašo CNA.

Katalikiškos mokyklos Škotijoje yra valstybinės švietimo sistemos dalis.

Paskelbus vyriausybės dokumento projektą, pavadintą „Santykių, lytinės sveikatos ir tėvystės ugdymo gairės”, Škotijos vyskupai lapkričio 8 d. paskelbė atvirą atsakomąjį pareiškimą, kuriame pabrėžė, kad ankstesnės religinės apsaugos priemonės buvo išbrauktos.

„Škotijos vyskupų konferencija yra nusivylusi ir suglumusi dėl Škotijos vyriausybės sprendimo išbraukti visas nuorodas į katalikiškas mokyklas iš dokumento „Santykių, lytinės sveikatos ir tėvystės ugdymo Škotijos mokyklose gairės”, – teigė vyskupai.

„Primygtinai prašome iš ankstesnės gairių redakcijos vėl įtraukti su konfesiniu švietimu susijusias pastraipas, kurios atspindėtų tiek teisinę religinio pobūdžio mokyklų apsaugą, tiek anksčiau katalikiškoms mokykloms palankią Škotijos vyriausybės poziciją”, – reikalauja vyskupai.

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov marinie

…idomiausia,kaip papanius pliekiasi su javu Striklendu…..beprotis pries normalu krikscioni,turinti normaliu zmoniu palaikyma.Labai idomu,kuo baigsis.Anyway,krikscionybe kliba kaip reikalas.

daugiau būk

gryname ore, chorošo?

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top