Slaptos pažymos – grėsmė valstybei

Kastytis Braziulis | Alfa.lt

Keletą metų iš eilės vis iš naujo matome, kaip į nešvarią politinę kovą įtraukiamos slaptosios tarnybos ir jų parengtos slaptos pažymos. Įtakingiausios valstybėje politinės grupės įstatymais nesivadovauja. Įstatymai sukurti ir jie reikalingi tik runkeliams valdyti, o politinėje kovoje laimi tas, kas yra stipresnis ir galingesnis.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ne vieną kartą džiaugėsi viešai teigdama, kad jai pavyko šalies teisėsaugą atriboti nuo politinių partijų įtakos. Manau, kad tai klaidingas teiginys. Mano įsitikinimu, prezidentės D. Grybauskaitės komanda, kurią sudaro armija konsultantų ir teisininkų, kurių dalis tvirtai įsitvirtino valstybės aparate ir valstybės įmonėse, yra ne kas kitas, kaip dar viena įtakinga politinė jėga. Prezidentė atribojo kitas politines jėgas nuo įtakos teisėsaugai, tačiau savo įtaką sustiprino.

Politinei jėgai valdyti valstybę pagal savo norus ir poreikius reikia turėti dviprasmiškas, neaiškias ir viena kitai prieštaraujančias įstatymų nuostatas arba pačius įstatymus. Kuo neaiškesni, kuo dviprasmiškesni, kuo nesuprantamesni yra įstatymai, tuo didesnės galimybės žaisti nešvarius politinius žaidimus. Tokioje situacijoje laimi ne visuomenė, o vienos grupės, kuri konkrečiu metu yra įtakingiausia valdžioje, interesai.

Štai ir dabar matome, kaip į politinę kovą įveliama slaptoji tarnyba. STT pateikta kriminalinės žvalgybos informacija tapo pagrindiniu motyvu atmesti Vydo Gedvilo kandidatūrą į ministrus. Ši informacija yra įslaptinta, ir niekas neturi teisės su ja susipažinti.

Noriu skaitytojams paprastais žodžiais paaiškinti, kas yra kriminalinės žvalgybos informacija. Ją galima prilyginti bobučių paskaloms, nes ji nepatikrinta ir dažniausiai po patikrinimo yra atmetama kaip neatitinkanti tikrovės arba nereikšminga. Galite pasisamdyti detektyvą ir paprašyti jo, kad jis iš jūsų name gyvenančių bobučių parankiotų informaciją apie jus. Gautumėte tokią pažymą, kad plaukai piestu atsistotų. Sakytumėte, kad tai yra visiška nesąmonė, tačiau ši nepatikrinta informacija valstybės aukščiausios valdžios rankose tampa tikrų tikriausia sąmone ir pagrindiniu įrankiu politinėje kovoje.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nezinau,

Ar normalioje valstybeje tokie dalykai galimi? Kada nustosite niekinti valstybe?

norint mušti, lazdą surasi

daug tų „lazdų”:
– slaptos pažymos,
– teismų sprendimai,
– KT sprendimai ir t.t.
Genialus AMB pasakė: visos komunistų niekšybės privalo būti VSIO ZAKONNO.
Stalinas, beje, irgi viską VSIO ZAKONNO darė.

Kokios dar slaptos pažymos?

Jeigu pažymoje yra bet kam, kartoju, bet kam yra nustatyti kriminaliniai veiksmai, tai ar tai būtų landsberginis runkelis, ar prezidentas, seimo ar vyriausybės narys, prokuroras, teisėjas, FNTT, VSD, KGB ar kitos peklos narys turi būti teisiamas viešai. Ir už melagingų pažymų kurpimą turi atsakyti asmeniškai ar kolektyviškai pagal baudžiamojo kodekso straipsnius. Ir taškas- kaip pasakė Landsbergis.

kuom kas kvep

kol K. Braziulis dirbo VSD, matyt tokias bobučių pažymas ir patekdavo. Tai gudrusis saugumietis, V.Vasiliausko padėjėjas, kažkada išsigandęs patikrinimo poligrafu, matyt meluoja ir toliau.
Juk jis šito nesakė, kai Paulauskas rėmėsi „pažyma”, kad pasikastų po Prezidente ar bent po jos patarėja dėl „paslapties nutekinimo”. Ne, tada kalbėjo atvirksčiai.

teisė žinoti

kvailai atrodė vakar tiek pati Miliūtė, tiek Premjeras su Bruveriu ir darbiečiu Daukšiu. Vot čia tikrai bobučių pletkų lygis. Visi dėmesį koncentravo tik į pažymą ir Prezidentės „kaprizą”, bet net nekėlė klausimo kodėl buvo tyčia pasipriešinta Prezidentės pageidavimui leisti pasirinkti bent iš trijų kandidatų, Ką? Nejau Darbo partijoj belikęs tik vienas „skaidrus” politikas? Nekėlė klausimo ir kodėl V.Uspaskich staiga sumanė pakeisti Švietimo ministrą niekam nieko nepaaiškinęs. Bruveris bandė mums dumt akis, neva tai Prezidentės žaidimas laukiant kol Darbo partija susipeš tarpusavy. Premjeras miauksėjo apie kažkokią „nerašytą pažymą”, tarsi būtų negirdėjęs paties Uspaskio paskleistą prielaidą, kad Prezidentė netvirtina šios kandidatūros matomai dėl Gedvilo, dar Seimo pirmininko, susitikimo su Rusijos atominių elektrinių statytojais verslininkais, kurie bandė tartis dėl Ignalinos atominės elektrinės perleidimo… Skaityti daugiau »

stalino laikai!

Stai PAZYMA !!!TAU GALAS !!!

ruta

Matrioska ,tylint Seimui ,Vyriausybei , prisiima sau vis daugiau galiu , matomai Putkino pavizdys ikvepia ?

TAIGI

absurdo teatras; kada baigsis

Nejuokinkit

Lietuva po nepriklausomybes uzgrobe kriminalyzuoti politikai teisesaugininkai.Jie susivienijo i viena galinga grupuote ir vieningai klaidina,doroja,zlugdo,gniuzdo,rezisuoja apkaltas tiems kurie nenori priklausyti kryminalizuotai grupuotei.Is Prezidentes jie tyciojasi kasdien.Tauta mato,supranta,kas vtksta,bet..negali nieko padaryti nes kriminalyzuoti teisesaugininkai kiekviena pasipriesinusi asmeni uzbombarduoja baudz.bylomis!!!

MaryteMaryte

Patvaldystes epochoje pazyma reiskia: pazymeti. Taikini, i kuri bus pliekiama is visu pabuklu. Vienas rusu rasytojas atokioje provincijoje aptiko senesniu revoliuciniu laiku relikta – „dezute skundams ant asmenu, niekinamai ziurinciu i proletariata.” Kodel ponui S.Urbanaviciui neperemus gerosios praktikos?

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top