Slovėnija nori nuodugniai ištirti galimą 5G žalą sveikatai ir uždrausti WiFi švietimo ir gydymo įstaigose

Slovėnijoje buvo sustabdytas 5G ryšio diegimas,[1] valdžios atstovams pareiškus, jog reikia daugiau laiko, kad būtų ištirtas galimas šios naujos technologijos poveikis sveikatai. Ministras Rudi Medved laiške[2] (neoficialus vertimas pateikiamas žemiau) teigė, jog jie atnaujins diskusijas apie galimą 5G ryšio pavojų sveikatai ir informuos visuomenę apie visus su tuo susijusius klausimus.

Slovėnijos ministras Rudi Medved sakė: „5G technologija dar nebuvo taip nusistovėjusi praktikoje, kad tyrimai galėtų duoti rezultatus, kuriais remiantis būtų galima užtikrintai teigti, jog 5G ryšys yra visiškai nekenksmingas“[3] .

Sprendimas sustabdyti 5G diegimą Slovėnijoje buvo priimtas po to, kai Viešojo administravimo ministerija suorganizavo konsultacijas, dėl 5G technologijos saugumo, drauge su neideologinės politinės partijos „Dėl visuomenės sveikatos“ prezidentu Gregor Kos ir Igor Šajn iš ekologinių konsultacijų organizacijos „Biologija ir statyba“. Susitikimas truko 6 valandas, nors buvo planuota, jog vyks 4 val.

Kaip rašo „Oasi Sana“,[3] Slovėnijos partija pranešė apie priimtus sprendimus: „Draudimas naudoti WiFi technologiją vaikų darželiuose, mokyklose, ligoninėse, slaugos namuose ir, antrajame etape, visose valstybinėse įstaigose. 5G įdiegimo moratoriumas, pagrįstas atsargumo principu, atsižvelgus į pakankamus mokslinius tyrimus, įrodančius neigiamą elektromagnetinės spinduliuotės poveikį žmonių sveikatai, gamtai ir aplinkai.“

firmusmedicus.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5G - NE

Būtina 5G uždrausti ir Lietuvoj. Moksliniai tyrimai juk yra. Šveicarija pamačiusi, kas darosi nuo 5G irgi uždraudė. Būtina sustabdyti šitą telekomunikacijų genocidą.

Malonu

Kad dar yra valstybių vadovų, kurie supranta 5G žalą visuomenės sveikatai ir tam priešinasi, o ne aklai priiminėja žalingus sprendimus.Biznio rykliai temato tik pelną, o kokios pasekmės ne jų pasaulio dimensija

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top