Smurto atvejų Naujųjų metų išvakarėse Kelne skaičius padidėjo iki 516

BNS

Kelno policija sekmadienį vakare pranešė, kad užregistruotų smurto atvejų Naujųjų metų išvakarėse šiame mieste skaičius smarkiai išaugo ir pasiekė 516 ir kad iš jų 40 proc. yra susiję su lytiniais užpuolimais.

Policija nurodė, kad procesiniai veiksmai yra pradėti prieš devyniolika įtariamųjų, tarp jų prieš 19 metų marokietį, kuris buvo suimtas dėl galimos vagystės.

Šeštadienio duomenimis, policija buvo užregistravusi 379 smurto atvejų, pradedant grabaliojimu bei vagystėmis ir baigiant dviem išžaginimais.

Policija pažymėjo, kad dauguma įtariamųjų yra prieglobsčio prašytojai ir nelegalūs migrantai iš Šiaurės Afrikos.

Virtinė užpuolimų Kelne tapo pretekstu užsipulti liberalią šalies kanclerės Angelos Merkel poziciją dėl pabėgėlių, kurių praėjusiais metais į šalį atvyko rekordinis skaičius – 1,1 milijono.

Atsisakydama savo mantros „mes tai sutvarkysime“ A.Merkel dabar parėmė įstatymo pakeitimus, kuriais palengvinamas už nusikaltimus nuteistų asmenų išvarymo procesas.

„Jei šio įstatymo nepakanka, įstatymas turi būti pakeistas“, – sakė ji šeštadienį, perspėdama, kad bet kuris pabėgėlis, kuris bus nuteistas kalėti, net jei tai bus lygtinė kalėjimo bausmė, turėtų būti deportuotas iš šalies.

„Kelnas viską pakeitė, žmonės dabar abejoja“, – sakė Volkeris Bouffier (Folkeris Bufjė), A.Merkel partijos CDU viceprezidentas.

Šaltinis: faktai.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top