Šokiruojantis video: Planuotos tėvystės organizacija pardavinėja abortuotų kūdikių kūnų dalis

Todd Starnes | „Fox news“

Šis video yra makabriškas ir atgrasus.

Jame neva rodoma, kaip viena Planuotos tėvystės organizacijos vadovė, gurkšnodama vyną Los Andželo restorane, lyg niekur nieko aiškina, kaip jie parduoda abortuotų kūdikių kūno dalis.

Slaptą video 2014 m. liepą nufilmavo Medicinos progreso centras – aktyvistų grupė, rengiantis pranešimus (ir/arba reportažus) medicinos etikos klausimais. Jie pasiuntė į verslo pietus su Deborah Nucatola, vyresniąja Planuotos tėvystės organizacijos medicinos paslaugų vadove, du aktorius, apsimetusius atstovais kompanijos, ieškančios žmogaus biologinių audinių.

Šis video rodo, kaip Nucatola išsamiai apibūdina, kaip abortus darantys gydytojai sugeba išrinkti visus užsakovams reikalingus organus iš abortuotų kūdikių.

„Vakar pirmą kartą žmonėms reikėjo plaučių, – pasakė ji slaptiems pirkėjams. – Kai kuriems žmonėms reikia apatinių galūnių, o tai paprasta. Aš nežinau, ką jie su jomis daro, spėju, jie nori raumens“.

Į tai apsimetėlis pirkėjas replikavo: „Taip, čia tai niekai“.

„Aš pasakyčiau, jog daug žmonių nori kepenų, – tęsė Nucatola. – Ir todėl dauguma tiekėjų tokiu atveju [abortą] atliks pasitelkę ultragarsą, kad žinotų, kur suimti chirurginėmis žnyplėmis“

Ji ir toliau pasakojo, kaip jie geba išimti kitus organus jų „nesutraiškydami“.

„Esame įgudę išimti širdį, plaučius, kepenis, nes žinome, kaip nesutraiškyti būtent tos dalies, kad galiu sutraiškyti žemiau, galiu sutraiškyti aukščiau, o gal galiu gauti visa tai nesugadintą“.

Žmonės, suvokite: taip ji kalba apie negimusį kūdikį.

Planuotos Tėvystės organizacija padarė pareiškimą, kuriame paneigė darę ką nors neteisėta ir apkaltino Medicinos progreso centrą paskleidus„stipriai suredaguotą“ video.

„Gerai finansuojama grupė, sukurta kenkti Planuotos tėvystės organizacijos misijai ir paslaugoms, paskleidė stipriai suredaguotą slaptai įrašytą video, kuris melagingai vaizduoja Planuotos tėvystės organizacijos dalyvavimą audinių donorystės programose, kurios palaiko gyvybes gelbstinčius mokslo tiriamuosius darbus“, – teigė pranešime [Planuotos tėvystės organizacijos] atstovas Eric Ferrero.

E. Ferrero pripažino, kad jie padeda pacientams, norintiems paaukoti audinius moksliniams tyrimams, bet jie tai daro gavę pacientų sutikimą „ir pagal aukščiausius etikos bei teisės standartus.“

Planuotos tėvystės organizacija neigė, kad jie turėję kokio nors pelno pardavinėdami abortuotų kūdikių kūno dalis.

„Nėra jokios finansinės naudos iš audinio paaukojimo nei pacientui, nei Planuotos tėvystės organizacijai, – sakė E. Ferrero. – Kai kuriais atvejais buvo apmokėtos realios išlaidos, tokios kaip audinio transportavimo į tyrimų centrus kaina, tačiau tai yra norma medicinos praktikoje“.

David Daledien vadovauja slaptam, beveik trejus metus trunkančiam Planuotos tėvystės organizacijos veiklos tyrimui dėl neteisėtos prekybos abortuotų embrionų dalimis.

„Į Planuotos tėvystės organizacijos kriminalinę veiką siekiant pelnytis iš abortuotų kūdikių kūno dalių įsitraukę asmenys iš aukščiausio jų organizacijos lygmens, – teigia jis. – Valdžios pareigūnai privalo išgirsti visuomenės pasipiktinimą tokia Planuotos tėvystės organizacijos veikla, ji turi atsakyti prieš įstatymą, o parama iš mūsų mokesčiams surinktų dolerių šiam barbariškam abortų verslui turi būti sustabdyta.“

Medicinos progreso centras Suplanuotos tėvystės atsakymą paneigė paskelbdamas visą, nė kiek neredaguotą video:

(iššifruotą pokalbio tekstą rasite ČIATiesos.lt red.).

Jie taip pat paskelbė ir pagrindinio abortuotų embrionų audinių pirkėjo skelbimą, platinamą Planuotos tėvystės organizacijos klinikose. Skelbime minimi žodžiai „finansiškai naudinga“, „finansinė nauda“, „finansinė nauda jūsų klinikai“ ir „fiskalinis jūsų klinikos augimas“.

Planuotos tėvystės organizacijos tokių kaltinimų komentarų dar nepateikė.

Tuo tarpu siaubas, keliamas šio šiurpaus video, pasklido lyg ugnis.

Dr. Russell Moore, Pietų baptistų konvento Etikos ir religijos laisvės komisijos prezidentas, apibendrino tai trumpai – „amą gniaužiantis“.

„Jei tai nesukrečia sąžinės, kas sukrėstų? – Moore dalijosi socialiniame tinkle. – Iš šių kūdikių ne tik atimama teisė gyventi motinų įsčiose, net ir jų kūneliai yra išniekinami siekiant naudos“.

Susimąstykite apie tai minutėlę – išniekinti negimusius kūdikius siekiant naudos.

„Tai ne tiktai žmogžudiška; tai žmogžudiška šlykščiausiu, kokį tik galima įsivaizduoti, būdu“, – pridūrė Moore.

Moore kreipiasi į Kongresą ir Teisingumo departamentą prašydamas atlikti tyrimą.

„Metų metus daugelis mūsų kvietė vyriausybės vadovus tai pamatyti, kad Planuotos tėvystės organizacijai nebūtų skiriami jokie mokesčių mokėtojų pinigai, nesvarbu, kokios rūšies, – savo žinutėje rašo Moore. – Argi neaišku, kad jie ne sveikatos priežiūros paslaugų tiekėjai, bet piratai ir kapų plėšikai, plėšiantys tuos, kurie neturi net kapų?“

Luizianos gubernatorius Bobby Jindal jau kreipėsi į savo valstijos Sveikatos ir ligoninių departamentą (Department of Health and Hospitals) prašydamas atlikti tyrimą to, ką jis pavadino „įtariama bloga ir neteisėta veikla“.

Carly Fiorina, pasiskelbusi, kad sieks tapti Respublikonų partijos kandidate į prezidentus, savo „Veidaknygės“ paskyroje išplatino žinutę, kurioje video vadinamas tragišku ir keliančiu pasipiktinimą.

„Čia nekalbama apie ‘pasirinkimą’. Čia kalbama apie pelno iš negimusio kūdikio mirties gavimą, o moterims tuo tarpu sakoma, kad taip joms suteikiama galia apsispręsti“, – rašo ji.

„Daugiau negu sukrečiantis“, – taip šį video pakomentavo senatorius John McCain (R-AZ) savo „Twiter“ paskyroje.

Aš nemanau, kad mano žodžiai būti tokie iškalbingi kaip daktaro Moore. Mes prašome, kad Dievas laimintų Ameriką – naciją, kuri į negimusių kūdikių žudynes atgręžia savo nereginčią akį, naciją, kuri mokesčių mokėtojų pinigais finansuoja organizaciją, galimai pardavinėjančią nužudytų kūdikių kūnų dalis.

Dievas laimina Ameriką? Gal verčiau melskime Jo mūsų pasigailėti.

Trumpai apie autorių: Todd Starnes yra žurnalistas, „Fox News & Commentary“ apžvalgų, transliuojamų šimtų radijo stočių,ir knygų autorius. Naujausia jo knyga – „God Less America: Real Stories From the Front Lines of the Attack on Traditional Values“. Jo tinklaraštį toddstarnes.com per mėnesį skaito daugiau nei du milijonai skaitytojų.

Šaltinis: foxnews.com

Iš anglų kalbos vertė Ramutė Bingelienė

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Viskas dėsninga

Jei yra aiškinama, kad abortuojamas ne kūdikis, ne žmogutis, o tik ląstelių gniužulas, tai kodėl tada negalima to gniužulo gabalais prekiauti? Ir, žinoma, visai nesvarbu. kad tie „lčstelių gniužulo” „gabalai” yra pati tikriausia žmogaus širdis, kepenys, plaučiai…

Sunku net

skaityti.Tokia vakarų gerovės dalis verčia sunerimti.

Taigi,naikinamos Lietuvoje

ligoninės,tokios pat žiaurios veiklos dalis.Tik su pagyvenusiais,kai jie negaus gydymo.Nereikia nei pagyvenusių,kai delfyje šeima vaiko gydymui prašo suaukoti,nes neturi už ką nuvažiuoti į Kauno ligoninę per visą Lietuvą.Žiauru.

daugiau negu geda

Tai bent demokratiskiausios nacijos organizacija…

ausrina- marina

Štai kur Demokratija! Skatau ir verkiu. Iš laimės, iš laimės.
Rudenį tuoj pat registruosiu pasiūlymą , kad ir pas mus, Lietuvoje kuo greićiau galima būtų pradėti prekybą žmogiena.
Tai bus faina. Nueini į maximą ir pasiimi indelį sfasuotų kepenėlių.

Letas Palmaitis

Dostojevskis sakė: Jei D-vo nėra, viskas galima. Paskui garsusis humanistas Bernardas Shaw patvirtino: Visuomenės Labui reikia šalinti netinkamus gyventojus humaniškomis dujomis. Naciai ir sovietai panašiai eksperimentavo, tad dabar jų patirtį perima humaniška demokratija daug kultūringesniame, ne tokiame akivaizdžiai brutaliame, kaip aušvicai, lygmenyje. Elektronika, biočipai, nanotechnologijos! Bet kas įdomiausia: daugeliui vergų tai visai tinka! Jokių maidanų!
Mūsų išgyvenimo klausimas: ar demokratija sudoros Porošenkos Ukrainą, ar Dešinysis Sektorius sudoros Porošenką. Tik nuo krikščioniškos Ukrainos atgimimo priklauso Vidurio Europos atgimimas, o kartu galbūt ir šio pasaulio egzistencijos pratęsimas, jei dar apsimoka.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top