Spaudos konferencija Seime „KGB atolą FSB maitinimui šienauja Lietuvos pareigūnai“ NEBE

2013 m. gegužės 24 d., penktadienį, 10 val. įvyks Seimo nario Ryto Kupčinsko spaudos konferencija „KGB atolą FSB maitinimui šienauja Lietuvos pareigūnai“. Dalyvaus Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Algirdas Endriukaitis ir politikos apžvalgininkas Kastytis Stalioraitis.

„Rusijos FSB atžvilgiu kai kurių Valstybės saugumo departamento, Generalinės prokuratūros, Teisingumo ministerijos pareigūnų ir teisėjų valstybingumo požiūris yra „sulaužytas“. Valstybės gynimo tarybai pagal Valstybės gynimo tarybos įstatymo 2 str. 1 d. ir 4 str. 1 d. 1, 2 ir 4 punktus yra prasminga išsakyti vertinimus, kryptis ir atsakomybę. Apie antivalstybinius judesius visuomenė žino tik nuotrupas, bet tendencijų greitis ir turinys yra akivaizdžiai pavojingas ir nepateisinamas nei Lietuvos, nei tarptautinio solidarumo požiūriu“, – teigia spaudos konferencijos dalyviai.

Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo internetinėje svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top