Stanislavas Stavickis-Stano. „Kęstuti, nusiskuskite ir jūs plikai, pademonstruokite, kad esate Žmogus“

Kęstutis Masiulis išsityčiojo iš A. Verygos, kuris palaikydamas Skvernelį nusiskuto plikai.

Kai Masiuliui pasiūlė atsiprašyti, jis replika: „Atsiprašyčiau, jei man kas nors imtų ir paaiškintų, kodėl taip negalima“.

Aiškinu Kęstučiui.

1. Taip negalima, nes žmogaus politinės pažiūros, tai visiškai menkas dalykas, palyginus su liga. Serga ne „žaliųjų“ atstovas, o žmogus Saulius. Kaip aš suprantu, jo draugas Aurelijus išreiškė palaikymą. Čia tie patys jūsų minimi klasiokai, kuriems galima palaikyti vienas kitą.

2. Taip negalima, nes plaukų slinkimas nuo chemoterapijos yra procesas, kurio suvaldyti neįmanoma, todėl žmogus, kuriam taip nutinka, jaučiasi bejėgis, pažemintas, silpnas.

3. Taip negalima, nes Lietuvoje dar 100 000 sergančiųjų ir tokie jūsų pareiškimai deskredituoja gerą tendenciją – palaikant sergančius draugus ir kolegas nusikusti plikai.

4. Taip negalima, nes esate TS-LKD partijos narys. Toks elgesys neturi nieko bendro su krikščioniškumu ir meile artimui.

5. Taip negalima, nes palaikyti reikia ne vien sergančius vaikus ir klasiokus, bet ir suaugusius vyrus, nes kalbėjimo, atsivėrimo baimė žmones nužudo greičiau negu augliai, o vyrai Lietuvoje linkę laikyti viską savyje.

6. Ir pagaliau – taip negalima, nes Lietuvoje ir taip apstu neapykantos, smerkimo, juodinimo. Kęstuti, nustokite nekęsti bent šitokiose situacijose.

Kažkada ir Zvonkus dėl manęs taip nusikirpo ir man tapo smagiau. Vėliau su Zvonkumi ne kartą neigiamame kontekste apdainavome Verygos ir Skvernelio „darbelius“ ir vėl taip elgsimės ateityje, bet niekada nežeminsime ar neįžeidinėsime jų asmeniškai.

Atsibuskite, jūs gyvenate ne karo lauke ir skirtingos pusės Seimo salėje – ne priežastis nekęsti vienas kito.

Kęstuti, nusiskuskite ir jūs plikai, pademonstruokite, kad esate Žmogus.

* * *

Tiesos.lt prierašas:

Primename ir pirmąją K. Masiulio reakciją: „Beždžioniauja Veryga, ir reklamuodamasis parazituoja, – ne daugiau. Nesolidu. Kad jau solidarizuojasi, lai praeina tas pačias chemoterapijas. Nereiks kirpykloje pinigų leisti“.

Kiek vėliau žiniasklaida pranešė, kad ir K. Masiulis nusiskus plikai. Pirmadienį. Ir TAI jis padarys dėl to, kad įrodytų, kaip TAI lengva.

Žinoma, jis ir ne beždžionaus. Ir TAI bus solidu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Sveplas

Mes- Žmonių partija, tačiau solidarizuodamiesi su dešroms pjaunamiems gyvuliams, elgiamės kiauliškai.

Vilnietis

Primenu kas partija TS-LKD jau senai tapus TS-LGBT+ taip kad nėra ko stebėtis dėl šitos partijos veiksmų ar poelgių.

Na,negi tik

vienas onkoligonis ant Lietuvos,ponas Skvernelis,su kuriuo visi solidarizuojasi.Gal kaip tik Skvernelis solidarizuosis su visais onkoligoniais ir pradės kompensuoti jiems vaistus,mažindamas biurokratinį aparatą?

Leninas apsikrėtė sifiliu

VISI komunistai PRIVALO tapti sifilitikais 🙂

Žodžio laisvė...

Kas kam turi teisę nurodinėti kam su kuo solidarizuotis?Šaunuoliai,kad moraliai pa-
laikote savo draugus,pažįstamus,bendradarbius.Nereikia iš to šaipytis,kitaip pasi-
rodote,kad esate nebrendylos.Neužmirškite,kad šiandien esi sveikas,o rytoj gali
išgirsti nemalonią žinią.Niekas nesame nuo to apdrausti.Būtina mums visiems būti
vienas kitam draugiškesni,mokėkime užjausti vienas kitą,sugebėkime ištiesti pagalbos ranką,palaikykime moraliai ar materialiai,geru žodžiu.Broliai ir sesės lietuviai,
pradėkime mylėti vienas kitą, taip tapsime stipresni dvasiškai ir fiziškai.
Būkit visi sveiki ir laimingi.

stasys

Noriu vyrams tik priminti kad ir tu įvykiu Skvernelio plikė ‘tankiu mišku nebuvo apsodinta’ , todėl gal ir pyktis čia nėra dėl ko ? Tauta visada bus labiau patenkinta jei Jus abu surengsime bokso varžymas ir ten išspręsite savo nesutarimus , mums matant .

Pamąstymas

Mes nieko prieš, jeigu Stavickį – Stano
Nuskustų vėl, kaip ožį Kazachstano.
Jis džeržgia, kaip per akmenį plyta…
Gal be plaukų akustika kita?

NESISTEBIU

masiulio elgesiu – jis ne konservatorius – jis konservas [jau pagedęs]….

Kaip Pamąstymo autorius,

jaučiu, kad pritarimo nesulauksiu. Rašau dar kartą ne todėl, kad norėčiau pasiteisinti ar atsiprašyti. Man tas ermyderis dėl plikių atrodo juokingas, nereikalingas ir netgi tam tikra prasme nehumaniškas, veidmainiškas. Vargu ar kas nors iš skaitančių šias eilutes kada nors yra paėmęs į rankas nuostabų Stefano Cveigo romaną ” Širdies nerimas”. Ten autorius kalba apie dvi užuojautos rūšis; nuoširdžią ir apsimestą. Abi jos vienodai pasmerktam žmogui žalingos, o antroji – ypač. Ji gali būti mirtina, kaip nutiko Editai Kekešfalvai, prikaustytai nuo vaikystės prie vežimėlio, įsimylėjusiai be galvos jauną kavalerijos karininką ir galiausiai supratusią, kad jis jai rodo dėmesį tik iš gailesčio. Nereikia apsimetinėti, kaip apsimetinėjama mylint šuniukus ir kačiukus. Bet yra ir kita mano nuomonės pusė. Mano paties giminėje niekada nebuvo… Skaityti daugiau »

Algimantas L.

Verygai reikėjo ne tik nusikusti plaukus, bet ištepti galvą vazelinų ir įlisti Skverneliui į užpakalį.

Ar nuo to, kad Zvonkus iš „solidarumo” nusiskuto plaukus, Stano nepasidarė mažesnis chamas ir nesiliovė iš jo viešai tyčiotis? LRT videotekoje yra įrašai, kuomet Stanono prieš visą Lietuvą tyčiojasi iš savo „draugo”, jį žemina. Aš tokio nekultūringo galvijo, kaip Stano, neįsivaiduojų savo aplinkoje. Iš kur ta Zvonkaus kantrybė?

Veryga vienas blogiausių ir labiausiai nekenčiamų ministų už jo beprotišką veiklą, jam nepakaks skusti plaukus, proto tai neprideda.

Nuo visų tų skustagalvių

vimdo. Dar baisiau, visa tai man kvepia tik prasidėjusiais rinkimais ir reitingų auginimu. Nebetikiu nei SS liga, nei „palaikytojais”. Vardan mandato jie parduoda viską, net sąžinę.

nekonservatorius

turiu pripazinti, kad si karta tas Masiulis teisus, kad ir kaip as jo nemegciau. sveikatos ministras elgiasi kaip pigaus populiarumo siekiantis paauglys. o visokie nesubrendeliai juo zavisi. pigu ir neskoninga. geriau pasirupintu, kad veziu sergantieji gautu geresne medicinine pagalba ir vaistus. ir cia nieko bendro near su uzuojauta premjerui, serganciam veziu

Al.

Šitos naujųjų lietuvių akcijos atrodo lyg nusižiūrėtos iš filmų paaugliams. Primena masinius tarptautinius protestus prieš Visuotinį atšilimą. Daugiau nieko nematom užjaučiamo be Garliavos smogiko ? O kokie Verygos ,,darbeliai” Stavickiui neįtiko – kad bando gelbėti prasigėrusią tautą ?

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top