Stasys Jakeliūnas. „Ateities“, arba „Politinės amnezijos“ koalicijai – pimyn, perveskit iš „Sodros“ pensijų fondams 400 mln. eurų

„Ateities“, arba, tiksliau, „Politinės amnezijos“ koalicijai primenu, kad dabar turite visas galimybes realizuoti tai, dėl ko 2018 m. liepos mėn. skundėtės Konstituciniam Teismui po to, kai Seime buvo priimti su kaupiamosios pensijų sistemos pertvarka susiję įstatymai, išlaisvinę „Sodrą“ ir dabartinius pensininkus nuo įmokų mokėjimo į pensijų fondus naštos.

Papuslapiui nukopijavote pensijų fondų advokatų rašliavą ir taip Teisme sukelėte milžinišką skandalą, nes ji buvo pavesta tirti tekstą rengusios teisininkės seseriai, Konstitucinio teismo teisėjai! Interesų konfliktas, kokio Lietuvoje tikriausiai nėra buvę. Šiaip ne taip skandalą pavyko užglaistyti, sudalyvaujant pačiam V. Landsbergiui, nes jo anūkas, partijos pirmininkas, slapstėsi kažkur po krūmais.

Visa trijulė – G. Skaistė, M. Majauskas ir I. Šimonytė, kurie tuomet buvo besiskundžiančių Seimo narių grupės atstovai, dabar tikriausiai užims svarbiausias įstatymų atšaukimui būtinas pareigas Vyriausybėje ir Seime. Juk partijos pirmininkas, būsimasis užsienio reikalų ministras, yra deklaravęs, kad atšauks tuomet priimtus sprendimus. Tad pimyn, grąžinkite nuostatą, kad „Sodra“ pensijų fondams turi pervesti 400 mln. eurų per metus. Pakeliui pabandykite atsakyti į klausimą, kaip tai derės su pajamų nelygybės mažinimo ir pensijų indeksavimo tvarumo siekiais, kuriuos, berods, deklaruojate.

O gal kartais kažkas iš žiniasklaidos užduos panašius klausimus būsimai premjerei, finansų ministrei ir Seimo komiteto pirmininkui? Per rinkimus jų lyg ir nesigirdėjo.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
StasysG

Sugrįžo S. Jakeliūnas. Bus linksmiau.

na taip,

panasu, kad liberal-konservatnyku sutve sugrizo uzbaigti savo „varkes”.

stasys

Džiūgauja St.Jakeliunas kad jo dienelės Briuselyje bus kur kas sotesnės tiems kas Lietuvoje vis dar liko , na bet čia jo partijos indėlis o ne jo kompetenciju nuopelnai ir su tuo manau dauguma sutiktų . Briuselis tapo ta išeitimi , apie kuria ir tautosaka sako .. šuva loja o karavanas toliau eina. Ir jei rimtai apie tema, 400 milijonu sodroje ir tie du šimtai pensininkams padalinti prieš rinkimus R.Karbauskiu, turi tokio efemeriško įvaizdžio kai viena ranka taškomasi pinigais pataikaujant kovai su socialine nelygybę o kita atsainiai įronizuojama mol dabar Jus laisvi patys nuspręsti tu 400mil. eu likimą. Jakeliūnui priverstinė ‘ekstradicija’ į Briuselį nepadėjo atsitokėti ir aprimti , jam vis dar norisi pasiraitojus rankoves kam nors į atlapus kibti . Tegul… Skaityti daugiau »

Joakimas

Bravo Jakeliūnui už profesionalų darbą…

Net neabejoju,

kad tai bus padaryta – per daug didelis pastovus pinigų srautas. Prieš tai suorganizuos reklaminę ataką. O toliau paseks švietimo ir sveikatos sistemų privatizavimas. Valstybinės mokyklos ir ligoninės bus nususintos ( lėšas skirs privačioms remti, kaip tai daro su mortos darželiais).Valstybinėse mokyklos liks runkelių vaikai, o “elitas” jau bus puoselėjamas privačiai. Valstybinėse poliklinikose skirs paracetamolį, o jei rimtesnė liga, teks kreiptis į privačias.

stasys

Kažin , dar norėjau Jakeliuno paklausti o kaip su tomis kaukėmis ? Gal man kokia megzta trispalve nešioti ? Juk labai tiktų prie tos megztos baretes ? Iš Briuselio geriau matosi ir jau tikrai net daugiau kompetencijos tais klausimais .

Kis

pensininkas skirti 200 eurai Stasiui ne Jankeliunui sikna drasko,o ilganosiai vystyti „gesefta „ir skirti po 100 euru ,tai norma.O kur tada jusu ponai toji verslo vystymo lygybe,skirkyte kiekvienam statyboje dirbanciam nors po 150 euro:))))))Juokauju,nes tas cirkas su teroro partija vyksta nuo Nepriklausomybes,tai zmones nesupranta,kas toji valstybe,jie gyvena lyg butu Landzbergiu UAB-as.Nejaugi skirti URM ministru butina siam durneliui anukui,kas nera padorausdiplomato per tiek metu,ar sitaip nori dedule suvaikejes ir suizulejes,nes daro kas jam ant liezuvio.Gitanui bus rimtas pirmas isbandymas,nes iki siol uzsienio politika priklause lyg ir prezidentui?

Klausimas

Tai kaip ten yra su ta Skaiste-Šimonyte. Ar ji turi ką nors bendro su ta Šimonyte.

volfas

manau ši „kalycija” nepabijos didmeistriškai pailginti ir pensijinį amžių – kaip rekomenduojama iš Briuselio… juk vienalytės šeimos negimdys vaikų, o dirbti kažkam reikės, nes dauguma vaikų ugdoma ne lietuvai…

stasys

Nava ir vėl tie ginekologai Visose tema suka į tarpukojus , tarpuvartes pavadinkime kaip norite patys . Vienok mane domina kitas klausimas ,. Jei tie konservatoriai būtų tokie judosiai ar neturėtų dabar skubiai organizuoti Seimo komisija valstiečių biudžetinių pinigų švaistymo faktams ištirti ? Jakeliunas tai pilna gerklę visiems ,iki komandiruotės, aiškino kaip ta Šimonyte bankinius procentais manipuliavo ..o va dabar R. Karbauskis nutarė skubiai iš Seimo trauktis ? Gal žmogus prisibijo ims kas nors ir pakrapštis laisva ranka dalintus milijardus ? O juk būtų teisinga , va ir kis pritaria ..pensininkams po 200 o verslui remti milijardais ? kur čia ta socialinė ligybe ? Kur ta svajonė apie valstybės apie kurią nuolat G. Nausėda kalba ? Tegul grūdas bet per… Skaityti daugiau »

Nepasirašysiu

Jakeliunas neatsako į bent tiek pat svarbu klausimą – iš ko ateities pensininkams bus mokamos pensijos, arba tiksliau, kur ir kaip reikia investuoti lėšas dabar. Taip, privatus pensijų fondai šiuo metu Lietuvoje nėra lietuviški, kitaip sakant, lietuvių pinigai per užsienietiška kranelį suka užsienio vertybinių popieriu malūną. Bet Jaleliunas per 4 metus Seime nepasiekė šiuo klausimu nieko, išskyrus galimybe pensininkams per privačius pensijų fondus nebetaupyti apskritai. Pats minimaliausias įmanomas pasiekimas. Daugiau nei dešimt metu politikoje, bet tik tiek – ir su savo paties klaustukais. Ar galima laikyti Jakeliūną teisėtai išrinktu į Europos Parlamentą, sužaidus netikra Marčiulionio kandidatūra? Ir kodel tokie sąjungininkai – Prietaisas, stribo anūkas Karbauskis? Idomus ir iki siol nepaaiškinti tremtyje gimusio Jakeliūno pasirinkimai.

štaziui

stasele, nuo per dažno… tau visai smegenėlės atsikratė?

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top