Stasys Jakeliūnas klausia Roko Masiulio, ar šis nemano esąs korumpuotas politikas?

2013 m. Rokas Masiulis Vyriausybės kanceliarijoje pristatė SGD terminalo projektą.

Kai jo paprašiau parodyti finansinę projekto dalį, jis pasakė, kad jos geriau nežiūrėti. Kaip buvęs finansininkas, Audito rūmų viceprezidentas ir dirbęs tarptautinėse audito įmonėse jis puikiai suprato, kad šis projektas valstybei ir jos žmonėms finansiškai tikrai bus nuostolingas.

Taip ir yra. Tad du klausimai ministrui. Ar jis kaip finansinkas ir auditorius, tinkamai atliko savo profesinę pareigą ir ar nepatyrė profesinio ir kognityvinio konflikto vadovaudamas tokiam projektui? Kadangi už šio ekonomine ir finansine prasme žalingo Lietuvos piliečiams projekto įvykdymą prezidentė D. Grybauskaitė jį apdovanojo ir paskyrė ministru, ar jis nemano, kad yra korumpuotas politikas?

Mano įsitikinimu, tai – didžiausio įmanomo masto korupcija. Lietuvai būtų užtekę tris kartus mažesnio pajėgumo terminalo. Ministras tai puikiai žinojo.

Ar toks žmogus turi moralinę teisę toliau būti politikoje ir atstovauti valstybei tarptautiniuose forumuose – klausimas mums visiems, įskaitant ir premjerą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
30 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kognityvinio disonanso padariniams švelninti

– Antano Maceinos “NIEKŠYBĖS PASLAPTIS”.

Vieša niekšybės paslaptis -

tai mūsų JE ir visa Seimo šutvė, pradedant anūku, liberastais ir didele dalimi pažaliavusiųjų. Nagai riesti į save, kišenės atlapos kyšiams, korupcijos pajamoms.

StasysG

Jei ne S Jakeliūnas, tokių nenaudingų lietuviams finansinių sprendimų niekada nesužinotume. Ačiū.

Apie

Masiuli galima arba neigiamai, arba nieko.Tai konservatoriu ir Grybauskaites statytinis.Zargonu sakant, kurmis.

Tas yra mylimasis

Bet juk tai mylimasis!Žiniasklaida nuolat teigė – geriausias kovotojas su korupcija,prezidentė medalį iškilmingai teikė.Deja,deja.Man asmeniškai niekšiškai ir apgailėtinai atrodo premija ir atleidimas tuo pačiu metu.Kaip galima taip nevertinti atsakingai dirbančių vadovų?Tada klausimas:koks pats esi vadovas?O koks žmogus?

Jekaliūnai,

Kam klausti retorinius klausimus. Masiulis ne tik, kad korumpuotas, bet ir patikimas kadras. Jį gerai pakračius papasakotų, kaip vaikšto SGD pinigėliai per ofšorus. Nors iš kitos pusės jis ko gero nėra pašvęstas toliau to taško, kaip pinigų surinkimo sąskaita ofšore. O pakračius mėlyną sarafaną, sužinotume, kur toliau keliauja pinigėliai iš to taško.

Klausimas S.Jakeliūnui

Ar tamsta jautiesi esąs šventas, kai nebūtinais dalykais kaltini kitus?

Teko susidurti

su daugeliu žmonių, turinčių pavardę Masiulis. Tarp jų pastebėjau tik vieną garbingą, padorų žmogų, bet ir tas vaidino kino filmuose vokiečius…

Priekaištas p. Jakeliūnui

Dalykas itin pavyzdinis. Tad stebina lakoniškumas, kai temos analizė netilptų į dešimtį puslapių.

stebiu

Gerb. S.Jakeliūnai, laikykitės. Linkime sveikatos atlaikyti psichologinį smurtą, kuris Jums gresia iš aplinkos… Jūs ne Masiulis…

$+$

2013 m.!!!
O toks tipas, kuris 6 metus žinojo, bet tylėjo, gali užimti kokias nors pareigas valstybėje?

Raigerdas

Įdomu, kad įvairiarūšiams psichiniams tipams labai rūpi ar žmogus yra šventas, ar ne. Ir žinodamas, kad tokių nėra psichinis iš karto rėžia:”Klausimas S.Jakeliūnui 2019-03-28 8:52 Ar tamsta jautiesi esąs šventas, kai nebūtinais dalykais kaltini kitus?” KGB tardytojai buvo įsitikinę, kad šventų nėra, tai jiems užtekdavo tik šito teiginio, kad žmogų apkaltinti bet kuo. Dabar dėl šventumo. Psichiniams yra sunku suvokti, kad žmogus turi kūną, kuriame 99% genų yra nuo beždžionių. O beždžionių šventų iš viso nebūna. Bet žmogus turi tai, ko neturi beždžionė, t.y. dvasią, o jeigu jūs ateistas, tai galite tai vadinti sąmone. Tai va, žmogus, kad neliktų tik beždžione, yra auklėjamas, mokomas minimaliai 18 metų. Nei viena šeima neturi tokio tikslo, kad padaryti savo vaiką šventu. Bet nemažai… Skaityti daugiau »

O Jakeliūnas

jau kas tokis ir kokioms partijoms atstovauja, ir kaip karjerą padarė, nenorėtų runkeliams pasipasakoti, ką?

Vaizdelis

Paprieštarausiu Raigerdui: Roko M. elgesys visai logiškas. Nors tai ir ne dieviškoji ranka, bet ta ranka, kuri lemia jo likimą dabar išvairuos taip, kad laikinai Rokas taptų kovos su neteisybe auka, o po to kiltų Fenikso į paruoštą o lizdą/postą. Geriau pasvarstykime, kas ir į kur jį taiko.

Skirmantė

kad tas terminalas gamintas ir Latvijai ir Estijai…

petriukas

norisi paklausti Jakeliūno, kas jis yra – politikas, ar finansistas? Tikriausiai atsakymą gausime priklausomai nuo temos. Gal ponas Jakeliūnas žino,kiek dabar Lietuvai kainuotų dujos, neesant terminalo? Kad nerodė skaičių, nemanau, kad dėl to, kad nenorėjo, bet žinojo Jakeliūno bukumą. Gal ponui reikėtų prasiplauti akis ir pažiūrėti į Ukrainą, kur rusiškos dujos gaunamos iš Vengrijos yra pigesnės, nei tiesiogiai iš Rusijos. Jus esate piemuo padorių žmonių tarpe. Masiulis buvo projekto vadovas (ne politikas) ir pateikė visą informaciją politikams, kurie ir priėmė sprendimą. O kad nerodė Jums infromacijos, tai turbūt ir nepriklausė. Galėjote gauti per Butkevičių, nes buvote jo patarėjas. Jums ponas Jakeliūnai seniai reikia apsilankyti pas gydytoją, kuris diagnozuoja Š…….. Manau, kad gautume atsakymą, kad liga gerokai pažengusi. Pradėkit dirbti valtybės… Skaityti daugiau »

stasys

Žioplas tas ponas St.Jakeliunas .. tai jam bankai sapnuojasi dirbantis už dyką .. Na sutikite kiekvienoje partijoje reikia turėti po savo Skardžiu ar Bastį ?..priešingu atveju koks gi ginčas kai aplink vien protingi . Keista kad ponas Seimunas dar neverkia apie praleista proga patiems pasistatyti AE Visagine ir Ševron prarastas investicijas ..juk vienaip ar kitaip visi tie projektai butu dirbę Lietuvai o dabar ju nėra .. Taip taip iš anksto žinau kas dėl to visu kalčiausias ..  matyt prieš rinkimus Seime į kavą pila durnaropių mikstūros..

stasys

petriukui .. Jus ponas užduodate labai sudėtingus klausimus tam kuris moka tik kritikuoti . Gal jam reiktu imtis gatvių šluoti , o ten po truputi žiūrėk paaugtu iki į kažką daugiau nei Ramūno K. „klausau pone“ .

StasysG

Stasiui, Petriukui. Ko išskidote? Jums nervai nelaiko? Dėkite savo argumentus prieš straipsnį, bet ne prieš autorių.

Valio

čia tai stipriai smūgiuota chalato patikėtiniui. Prie geros tvarkos tai būtų dar vienas kandidatas į „sanatoriją”. Kažkas su tais masiuliais dedasi- be korupcijos nė žingsnio. A.Vaitkaus atleidimas irgi ko gero nešvarus darbelis

mičiurin

„masiuliai”- čia reiškinys ar veislė?
labai neatsparūs pinigams.

Petriuk,

gal ir patsai prisidėtum prie tos MĖŠLO KRŪVOS išspardymo…….

stasys

O ka čia komentuoti StasyG tegul pasižiūrį tas ponas St.Jakeliunas į sumokamu valstybei mokesčiu eilutę ir savęs paklausia kam Lietuvai terminalas kuris atitinka tik šios dienos poreikius ir dar be rezervu . O Jei dar proto yra pasidomėkite kokį SGD laiva pasistatė rusai su savo milijonu ir trupučiu gyventoju poreikiui . Naujais Gražuliais negimstama Stasy G jais tampama kai ilgai užsibuvęs Seime (ši kart valstietis) netenka po kojomis žemės ir pradeda plaukioti ir nusišnekėti ..kaip kokia Širinskienė .Ar ne pastebite kaip smarkiai susiaurėjo tu minėtu Seimunu kompetencija kai tik jie ėmėsi dažniau viešai kalbėti .? Tai toks ir atsakimas str.

>stasys

staska,tikriausiai suklydai .Vietoj gerb. Širinskienės ,matomai, galvoj turėjai visai nusipliurpusią šokinėtoją po Seimo frakcijas Šakalienę,ania? Juk tai ji -tikra Trojos kumelė ,palaikant jaunuolio broilerio bei susimovusių liberalų vaikkgrobių liniją ,ania?

Elenošius

Šlykštus milijardierius, vis stato ir stato Lietuvai indepindinius laivus, kad tauta greičiau išmirtų nuo bado ir jo aklo vadovavimo.

Elenošiau,

o ką darysi po 2020 metų, kai vokiečiai nukirps babkių bambagysle? Kaip tada ubagai ir turčiai gyvens be nachaliavų europiečių pinigų?

stasys

taip išpampo tu badaujančiu elenošiu žandenos kad vargiai betelpa į vaizdo kameros objektyvą .

pritariu,

kad toks ministras negali atstovauti Lietuvai

rasa

saunuolis Jakeliunas,nes tas Masiulis jau senai isiveles i korupcija,nes nedriso kaip specialistas priestarauti,matomai uz gerai apmokama paslauga,o dabar galvoja,kad visi pamirso ir kelia vel galva.Vienintele teisinga israiska tik iskelti baudziamaja byla ir ten Lukiskese tegu vel bando ka nors pirkti

yolo

adidas neo shoes juicy couture fred perry ugg outlet kate spade outlet online kobe 11 jordan 31 curry 4 shoes kappa clothing nike blazer pandora rings ferragamo outlet store michael kors outlet online ecco outlet christian louboutin fitflops sale clearance instyler ionic styler michael kors outlet canada michael kors outlet online coach canada outlet adidas nmd r1 gucci outlet store polo ralph lauren outlet online true religion outlet store nike outlet store cheap jordans free shipping true religion jeans uggs outlet soccer jerseys coach factory outlet online kendra scott cheap soccer jerseys nike outlet store coach factory outlet online cheap air jordans fitflop sale air max michael kors outlet clearance fivefingers shoes cheap mlb jerseys cardinals jerseys raiders jerseys louboutin… Skaityti daugiau »

30
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top