Stasys Jakeliūnas. Tai baisiau negu…

30 Seimo narių pateiktame ir pasirašytame prašyme Konstituciniam teismui apie 50 proc. teksto sudaro pensijų fondų advokatų teiginiai ir vertinimai, palankūs pensijų verslui. Didelė teksto dalis atkartota P A P U S L A P I U I! Tai baisiau negu buvusio KTU rektoriaus Baršausko plagiavimo skandalas ar MG Baltic grupės įtaka Liberalų Sąjūdžiui rengiant ir svarstant verslui palankius įstatymų projektus. Tai – įrodymas kad 30 Seimo narių be jokių skrupulų ir priedangos atstovauja pensijų verslo, o ne piliečių interesams. Tokio masto politinio skandalo nepamenu. Matyt dėl to, apimtas gilios desperacijos, G.Landsbergis bandė pulti mane, ciniškai apkaltinęs grasinimu Konstitucinio teismo teisėjams, o vakar vakare pabūgo dalyvauti laidoje. Jį teko pavaduoti seneliui. Dėl neįsivaizduojamo kaltinimo padarius nusikaltimą šią savaitę pateiksiu pareiškimą prokuratūrai dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo. Ką darys kiti 29 Seimo nariai, nežinau. Žr. laidos įrašą nuo 25:30 iki 28:20. Beje, antraštė – dezinformuojanti, mano manymu, gerb. LRT vadovai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Išties

Gaila šioje laidoje dalyvavusio Patriarcho V.Landsbergio,kuris vėl politiškai nusišnekėjo.Kas nutiko Gerb.V.Landsbergiui,kad taip neleistinai išbarsto įgytą garbę,nuopelnus Kovo 11-osios Lietuvai ir pasitikėjimą.Tiesiog liūdna.

Agnė

Atėjo į „kolūkiečių turgelį” Man gėda butų taip šaipytis

Netiesa >Išties

Ponas V. Landsbergis garbės nebarsto ir niekada nebarstė. Jis ją tik rinko. Jos visada troško ir siekė visais įmanomais ir neįmanomais būdais. Vis dar renka, ir trokšta. O troškulys vis didėja.

"Patriarchas" Landsbergis

šioje laidoje primena nusususį tarakoną. Koktus atstumiantis vaizdas tiek jo išvaizdos, bet labiausiai kalbų.

albina

Kokios būtų antraštės,jei būtų staiga atsisakęs ateiti R.Karbauskis?Kreivų veidrodžių -LRT- karalystėje keičiasi tik veideliai,bet tonas ir tikslai tie patys.Visiškas žiniasklaidos turinio badas.Objektyvumas jiems ne šio pasaulio poreikis.

Konservatoriu

partija, vedama tokiu lyderiu kaip Kubilius ir, ypatingai, kaip G.Landsbergis, paskutiniu metu degradavo galutinai.Kiekvienas save gerbiantis zmogus, krikscionis turietu gedintis buti sioje partijoje.

StasysG

Palaikau Seimo BFK pirmininko S Jakeliūno poziciją. Beje naujasis Lietuvos TV Forumas įdomesnis nei Jakilaičio jochaidiškės.

Matėt

kaip drebėjo Kubiliaus rankos.Ką tai reiškia?

Kada išsibaigs šitos tarybinės konservų atsargos?

Jau niekas jų nevirškina, bet dar vis parsidavinėja.

Tik visos partijos susivienijusios

ir parėmusios A.Juozaitį,galės pastatyti konservatorius į eilinių,kaip ir visi,vietą.Matyt,jų neauklėjo mamos,kad visi tokie pasipūtę.Jiems vertės turi tik teismai ir teisėjai.

Dugnas

Konservatoriai niekada nepasižymėjo aukšta politine kultūra, tačiau tai, ką išdarinėjo ta konservatorių trijulė laidoje -tai dugnas: demagogija su chamiškumo ir kitais gatvinio lygio pasityčiojimais, maivymasis ir kraipymasis, tuo matyt tikintis parodyti, kad oponentų argumentai yra niekiniai, nesąmoningas šurmulys dėl šurmulio. kad tik trukdyti valstiečiams kalbėti,ir kad jų neišgirstų klausytojai. Tuo tarpu „valstiečiams” beveik nieko negalima prikišti: ramiai klausė net kai oponentai tyčiojosi, kalbėjo argumentais. Išvados, matyt,būtų tokios: arba konservatoriai paniškai bijo, kad išlys visas jų kenkimo valstybei arsenalas, arba yra visiški nekultūringi kvailiai.

skaitant

komentarus, viltingai pradedi galvoti, kad mūsų galvojančių ir neabejingų nevienas ir ne du… Lietuva galbūt turi ateitį.

Nepasirašysiu

Ne visi patriarchai, kas tokiais skelbiasi.

nuomonė

konservatoriai man niekada kultūringai nesielgė, o šioje laidoje tik patvirtina tai, kokie ciniški, neišsiauklėję… primena vaikų darželį blogąja prasme,nes tokių įsisiautėjusių piktybinių veikėjų nesuvaldo net geriausi žurnalistai. Vien tik jų nervai parodo, kad daug blogo jie pridirbę praeityje. Todėl šiandien tik šaukt belieka. Šiandien aukštą lygį demonstruoja jų oponentai. Pagarba.

Raigerdas

Konservatoriai yra kenkėjiška Lietuvai partija. Jų visas darbas – apversti viską aukštyn kojomis. Konservatoriai yra tipiškas kiaulių valdymas, tiesiog masteliu 1:1, kas aprašyta G. Orwell „Gyvulių ūkis”. Aš siūlau visiems, kurie seka politinius įvykius, rašyti, fiksuoti kiekvieną konservatorių žodį, veiksmą ar bet kokią jų akciją. Ji Lietuvai reikalinga tam, kad ateities kartos pamatytų, kaip galima, pasinaudojus „Dainuojančia revoliucija” ir ta ilgalaike Lietuvos kova (ji tęsiasi virš 200 metų) su Rusijos Imperijos okupacija, užsiropšti į valdžią ir tyčiotis iš tų pačių žmonių interesų, kurie juos išrinko. Šitas faktas yra labai svarbus mūsų Lietuvos ateičiai. Čia reikalinga ne tik parlamentinės komisijos, bet net visuomenės iniciatyva organizuotas tyrimas. Tirti reikia visą konservatorių ir liberalų veiklą ir ypač METODUS. „Juos atpažinsite pagal jų darbus”… Skaityti daugiau »

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top