STT turės pasidomėti ir Remigijumi Šimašiumi

Deimantas Kniška | „Vakaro žinios“

Vakar sostinės savivaldybės Antikorupcijos komisija nusprendė kreiptis į etikos sargus ir STT dėl Vilniaus miesto mero liberalo Remigijaus Šimašiaus veiksmų.

Vilniaus miesto savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininkas Kęstutis Nėnius „Vakaro žinioms“ sakė, kad komisijos posėdis vakar surengtas dėl R.Šimašiaus galimo spaudimo Energetikos ir technikos muziejaus direktorei Rasai Augutytei. Reikėjo patikrinti pasirodžiusią informaciją, jog R.Šimašius ir jo aplinka siekė, kad R.Augutytė perleistų dalį vertingos žemės prabangaus viešbučio statyboms.

„Vakar per posėdį muziejaus direktorė patvirtino, kad iš mero sulaukė atitinkamo skambučio. Komisija mane įpareigojo dėl šių faktų kreiptis į STT ir į savivaldybės etikos komisiją. Taip pat raštu kreipsiuosi paaiškinimo iš paties R.Šimašiaus“, – sakė K. Nėnius.

Tai, kad jautė spaudimą elgtis pažeidžiant įstatymus, pranešė pati Energetikos ir technikos muziejaus direktorė. R.Augutytė kreipėsi į muziejaus dalininkus pranešdama, kad meras ir jo aplinka darė jai spaudimą pasirašyti sandorį, ir tam sprendimui priimti jai buvo nurodyta net nekviesti muziejaus dalininkų.

„Kodėl meras buvo suinteresuotas taip pasielgti – sunku pasakyti. Komisija apie atsilyginimą jam neturi duomenų. Bet tai turėtų išsiaiškinti STT“, – konstatavo K.Nėnius.

respublika.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Varna

Per smulki kliautis. Toks balionas tikrai subliukš, o tada jau Šimašius galės ant viso svieto skalambyti, kad yra švarus kaip krištolas, kaip ir visi kiti liberalai,išskyrus klaidą padariusį masiulį. Skiepas, anot patriarcho – geriausia priemonė prieš galimus tikrus kaltinimus.

STT turės pasidomėti?

Tai dar jie tik rengiasi pasidomėti kai bus visi liberastiniai „geri darbai” bus sukišti po šluota. Ir kodėl pasidomės tik Šimašiumi, o kiti liberastai labai jau krištoliniai? Tokie kaip Glaveckas, Steponavičius, Kašėta, Gentvilas, Kuodytė ir kiti iš liberastinės verchuškos.

per silpnos kiškos :)

senos komunistinės šeimos, turinčios žydiško kraujo, palikuonio tikrai STT nelies

Manau

reikia skambinti į liberalų skaidrumo liniją, ten tikrai viską sustatys į vietas

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top