Sugauta antis, iš kurios gaminamas Oscilokokcinas!

ekspertai.eu

Paskelbus, kad Oscilokokcino pakuotės lapelis suklastotas (čia), buvo sudaryta dar viena nauja ekspertų grupė.

Senieji ekspertai naujiesiems apie diskusijas su VVKT taip pasakojo:

Ekspertai.eu: Kiek molekulių veikliosios medžiagos yra oscilokokcino sudėtyje?

VVKT: Ten yra 200K praskiedimas, Korsakovo metodu.

Ekspertai.eu: Bet mes ne to klausėme. Mes klausėme, kiek molekulių veikliosios medžiagos yra oscilokokcino sudėtyje?

VVKT: Vadovaudamasi teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybės institucijų ir įstaigų įstatymo 16 str. 1 d. 3 p., Tarnyba pakartotinai informacijos nepateikia (citata iš VVKT rašto). Jei klausiate antrą kartą, informacija neteikiama.

Ekspertai.eu: Na gerai, kaip veikia tas oscilokokcinas?

VVKT: Organizmui reikia „priminti“, kaip gintis nuo ligos, t. y. duoti medžiagų, kurios sukeltų tokį patį sutrikimą ir taip „pažadintų“ organizmą (J. Gulbinovič teiginys „Lietuvos rytui“, žr. čia).

Ekspertai.eu: Bet kas ten primena?

VVKT: (Tyla).

Ekspertai.eu: Jokia oscilokokcino sudėtyje esanti medžiaga peršalimo arba gripo simptomų juk nesukelia, anties ten nėra nė vienos molekulės.

VVKT: Oscilokokcino tirpiklis prisimena, kad buvo Anas barbariae širdies ir kepenų ekstrakto.

Ekspertai.eu: Palaukite, oscilokokcino sudėtyje nėra tirpiklio. Oscilokokcinas yra kietas, jame yra tik cukrus ir laktozė.

VVKT: „Vadovaudamasi teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybės institucijų ir įstaigų įstatymo 16 str. 1 d. 3 p., Tarnyba pakartotinai informacijos nepateikia“ (citata iš VVKT rašto).
Giliai nustebusi, naujoji ekspertų grupė padarė prielaidą, kad oscilokokcino indikacijos yra pagrįstos 200K atskiestais prisiminimais, t. y. oscilokokcinas gaminamas iš:

1) anties, kuri prisimena gripą;

2) tirpiklis atsimena antį;

3) laktozė prisimena tirpiklį;

4) o paskui antis turi priminti organizmui, kaip nugalėti gripą.

Tačiau ekspertai.eu negalėjo patikėti tomis nesąmonėmis, nors jomis tiki VVKT ir apie tai skelbia „Lietuvos ryte“ (čia). Todėl jie nutarė vykti į Oscilokokcino gamintojo tėvynę – Prancūziją. Tikslas – ieškoti ir, jeigu pasiseks, pagauti antį Anas Barbariae, kurios širdies ir kepenų ekstraktas neva yra Oscilokokcino veiklioji medžiaga. Taip pat surinkti informaciją iš prancūzų vaistų registracijos tarnybos, nes VVKT visą informaciją apie šį „vaistą“ ypatingai slepia.

Anties gaudyti buvo išsiųsta ekspertų grupė, vadovaujama Visuomeninių ir politinių procesų skyriaus vadovo Šarūno Puidoko. Kadangi šio skyriaus ekspertų pavardės yra neviešinamos, išskirtinę svarbą farmacijos pramonei turinčio sparnuočio tyrimuose dalyvavusius ekspertus vadinsime taip: Įslaptintas liudytojas Nr. 1 ir Įslaptintas liudytojas Nr. 2.

Po eksperimento ekspertai susikirto

Sugrįžę iš Prancūzijos, Š. Puidokas ir du jo kolegos vos nesusistumdė su anksčiau paminėtas išvadas padariusiais ekspertais. Viskas buvo taip.

Neįtikėtina, bet prancūzų žemėje jiems pasisekė sugauti antį Anas Barbariae. Jie ją nufotografavo (nuotrauką žr. viršuje) ir… – o siaube! – suvalgė. Visiškai neįvertinę, kokį atradimą ar suradimą jie buvo padarę!..

Ir ką jūs pasakysite! Suvalgę antį jie pasijuto nekaip.

Puidokas, suvalgęs kepenis ir širdį, sukarščiavo, jam skaudėjo galvą, gerklę, jautė raumenų skausmus, bet viskas praėjo savaime per kokias tris dienas. Nors Įslaptintam liudytojui Nr. 1 ir Įslaptintam liudytojui Nr. 2 kepenų ir širdies neliko, bet jie valgė anties mėsą, o po to jiems pakilo aukšta temperatūra, jie kosėjo, slogavo ir vėmė. Nuo sąnarių skausmų Įslaptintas liudytojas Nr. 1 net švirkštėsi nuskausminančių vaistų! Šie faktai akivaizdžiai parodė, kad Anas barbariae mėsytė tikrai sukelia gripo simptomus, o jos ekstraktas cukriniuose Oscilokokcino žirneliuose neginčijamai gali priminti organizmui, kaip kovoti su gripu…

Lyg jau viskas buvo aišku, bet kitas ekspertas užginčijo, kad tai nieko nereiškia, nes Š. Puidokas su kolegomis daug kartų viršijo VVKT patvirtintą homeopatinę dozę, t. y. apsirijo. Be to, jis valgė ne tik anties kepenis ir širdį, bet taip pat sraigių ir midijų. Trečiasis ekspertas sakė, kad jei VVKT nurodytų, kokius peršalimo simptomus sukelia anties organų ekstraktas, būtų aiškiau. Bet VVKT nežino ir rašo, kad teisės aktai to nenustato… Ketvirtasis ekspertas sunerimęs patarė apie šį perdozavimo atvejį pranešti VVKT, užpildant sveikatos apsaugos ministro patvirtintą formą, ir skubiai kreiptis į gydytoją-homeopatą.

Vizitas Prancūzijos vaistų agentūroje

Kai ekspertai.eu kiek apsveiko, jie nuvyko į Prancūzijos vaistų kontrolės tarnybą ir pradėjo klausinėti apie jų šalyje gimusį vaistą. Ten visi buvo labai paslaugūs (prancūzų tarnyba po korupcijos skandalo iš esmės reorganizuota) ir net padėjo atidaryti jų registruotų vaistų duomenų bazę su visa piliečius dominančia informacija.

Bet nepatikėsite! Įrašius pavadinimą „Oscillococcinum“ paaiškėjo, kad Prancūzijoje šis „vaistas“ neregistruotas.

Netikite? Pamėginkite patys: Prancūzijos vaistų registre Oscilokokcino nėra. Įsitikinti galite taip: paieškos sistemoje iš skiltyje „Rechercher par“ („Ieškokite“) teikiamų trijų galimybių pasirinkite variantą „Spécialité“ („Vaisto pavadinimas“), o gretimoje skiltyje arba variantą „Commençant par“ („Prasideda [žodžiu]“), arba „Contenant“ („Pavadinime yra [žodis]“).

Nerimą kelianti situacija

Po tokių netikėtų atradimų ekspertai.eu pasidarė labai įdomu štai kas. Kodėl vadovaujant Gintautui Barciui VVKT tapo tokia išradinga ir, pakeitusi Oscilokokcino indikaciją, sukūrė ją nepakartojamą – vienintelę tokią Europos Sąjungoje? Bet, tiesą pasakius, ir VVKT unikali – vienintelė ES taip nepakartojamai rūpinasi visai ne tuo, kam buvo sukurta.

Ekspertus sutrikdžiusias išvadas pateiksime kitą pirmadienį, nes jie nesutiko, kad piliečiams ir aukščiausiems Lietuvos pareigūnams svarbios išvados būtų skelbiamos šiandien.

Ankstesni šios serijos straipsniai:

Korupcija tūno SAM ir VVKT
G. Barcio atvesdinimas korupciniu tuneliu
G. Barcio korupcinio „tunelio“ į VVKT įteisinimo darbai
Kaip buvęs farmacininkų direktorius vaistų kainas „mažino“
Karalius nuogas, arba ačiū G. Barciui už kilogramą cukraus po 3000–4000 litų
„Antienos valgytojai rizikuoja savo sveikata. Taip pat, kaip „Lietuvos ryto“ skaitytojai“
G. Barcys – farmacininkų asociacijos vadas ir jų valstybinis kontrolierius viename asmenyje?
Lietuvoje siaučiant gripui, ekspertai.eu dar kartą klausia G. Barcio apie cukrų, parduodamą kaip vaistai
VVKT – rimčiausia VSD konkurentė
VVKT patvirtino, kad oscilokokcinas nuo gripo netinka!
Ekspertai.eu darbas duoda pirmuosius vaisius: oscilokokcinas „nuo gripo“ išimamas iš rinkos!
G. Barcys: aš kol kas jokio pagrindo nerimui neturiu (video)
G. Barcys turi atsakyti už klinikinių vaistų tyrimų kontrolės sugriovimą Lietuvoje
G. Barcio vadovaujama VVKT turi praverti juodąją dėžę
Kalėjimo verta milijoninė afera (Korupcinė cukraus anatomija)

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top