Suomius prajuokino tvora nuo Rusijos

Petras Šuliauskas | respublika.lt

Suomijos portale „Ilta-Sanomat” pasirodžiusiame Idos Halikainen (Iida Hallikainen) straipsnyje teigiama, kad Rusijos pasienyje išdygusi tvora primena statomas vaikų darželiuose.

Pasak suomių žurnalistės, gegužės 12 d. šalies pasieniečiai paviešino bandomosios atitvaro dalies nuotraukas. Jos sukėlė „Twitter” vartotojų nepasitenkinimą. Po nuotraukomis netruko atsirasti komentarai, kad atitvaras primena vaikų darželiams skirtas tvoras arba soduose statomas tvoreles.

Suomijos pasienio tarnyba pasienyje su Rusija planuoja per 3-4 metus nutiesti apie 200 kilometrų tvoros. Projektui jau paskirta 380 mln. eurų.

Balandžio 15 d. pasirodė informacija apie tai, kad Suomija pabaigė baigė pirmosios tvoros su Rusija sekcijos statybas. Atsitverti nuo kaimyninės šalies suomius paskatino nerimas dėl galimos nelegalios migracijos ir kitų, su saugumu susijusių, problemų.

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dzeikas

Ko cia dvirsti isradinet.
Tegul nuo lenku nusikopijuoja. Pas tuos siena kapitaliska. Tiesa pritaikyta sulaikyti nelegalams, o ne agresoriams.

Prašalietis

„Suomius prajuokino tvora nuo Rusijos…” Apie tvorų juoką… Savo laiku Ukrainos premjeras Jaceniukas tvėrė nuo Rusijos „nejuokingą” tvorą. Nepamenu kiek spėjo tvorai išleisti šimtų milijonų pinigų. Po 2022 metų vasario 24 visa Ukraina iki pačio vakaruose esančio Lvovo iš ukrainietiškos Jaceniuko tvoros nuo Rusijos kvatojasi net susirietus… Atsisakę Stalino laikais pagal sutartį priimto neutralumo, sugalvojo pasijuokti ir suomiai su 380 milijonų eurų. Prieš antrą karą Suomijos Manergeimas pastatė ne tokią tvorą kaip planuoja šiandieniniai suomiai… Ir su net tokia galinga tvora pavadinimu neįveikiama Manerheimo juosta prisijuokė su tuometiniu Leningradu tiek, kad neteko bene pusės savo teritorijos ir džiaugėsi, kad pagal sutartį Stalinas leido būti neutraliai, su įkurta Rusijos karine baze Suomijoje, kurią Chruščiovas, Suomijai pažadėjus amžinai būti neutralia, uždarė….

blue yellow zov marinie

tu kacape nelaimingas,prisiklauses riuzzku vertimu,bent jau pavarde gal istengtum teisingai uzrasyt…Menerheimas,o ne Manergeimas,tupyca skeltanaaaagiskas,savo purvinom kanopom lipantis bile kur….,aik Altajun ir ganykis,pas savo gentainius bezdzionzmogius.

Marius

Geras pastebėjimas. Ukrainietiškai tvora ukrainiečiai išvaistė milijonus. Geriau būtų nusipirkę tankų. O šiandien krito Bachmutas. Tokios tvoros nesulaikys ne tai kad rusų tankų, čiučmėkų nesulaikys.

blue yellow zov marinie

..kad tavo siela giminiska akademiko prasalieioicio,seniai sakiau…nesistebiu.Ir tau Altajun laikas traukti.Savojo kelmelio ieskotis.Ant vieno netilpsit.Labai slidus.

Marius

Jūsų kleidesių nesuprantu, „Pamastyme”, „Blue yellow zov..”. Išmok rašyti su lietuviškomis raidėmis. Tai kad ukrainiečiai išvaistė milijonus Jaceniuko inicijuotai tvoros-griovio statybai tai nepaneigimas faktas. Ir rusų tankų ukrainietiška tvora nesustabdė. Protingi mokosi iš svetimų klaidų.

Takipçi satın al: Sosyal medya hesaplarınızın popülerliğini artırmak için tercih edilen bir yöntemdir. Ancak, organik takipçi kazanmak için kaliteli içerikler paylaşmanız daha önemlidir.

ucuz takipçi satın al

Sosyal medya hesaplarınızın popülerliğini artırmak için takipçi satın alma ve benzeri teknikler son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Özellikle TikTok ve Instagram gibi platformlarda, takipçi sayısı ve beğeni sayısı, profilinizin popülaritesini belirleyen önemli faktörlerdir.

Dronas

Jokia tvora nuo šiuolaikinės kariuomenės nepadės. Manerheimo linija, dabar būtu ne itin efektyvi. Todėl mano nuomone, užtenka pastatyt spygliuotos vielos tvorą, ją akylai saugoti. Žodis saugoti yra esminis. Dabartinių sienų bėda yra ne tai, kad ten tik pamiškė su stulpais, o tai, kad siena NESAUGOMA. Ir ne todėl, kad pasienio tarnyba nenori, nėra politinės valios. Bus politinė valia, išlgai valstybinės sienos galima stop juostą ištemti. Ir to užteks. Niekas nepraeis, o jeigu praeis tai neapsidžiaugs. Štai ir viskas. Aš į šitą žinią žiūrau gana ramiai. Jeigu bus politinė valia, sienos apsaugos pareigūnai, atliks savo darbą ir nebus jokių nelegalų. Kažkas gaus kalėjimo, kažkas lazdų, kažkas (labai neeras ir piktybiškas) kulką. Ir viskas baigsis. Ištempei raudoną virvutę išilgai sienos ir jokie… Skaityti daugiau »

Paskutinį kartą redagavo 18 dienų prieš Dronas
Kinijos diplomatas

Taigi Suomiai įstojo į nato būrelį,tai tegu dabar perka iš JAV ,kokius 3 lėktuvnešius už 10 mlrd€ ir ištempia vietoj tvoros,kad niekas niekada daugiau tarptautiniuose reikaluose ir suvažiavimuose ir twiteriuose iš tų nuotraukų nebesijuoktų.Jei ruošiasi karui ,tai tegul ir biudžetą pašvarina ginkluotei.O gal suomiai susimąstė ir suprato,kad nėra reikalo švaistyti milijardų ,nes nuo branduolinio karo jokios tvoros neužstos ir laukia naujo sąmoningesnio JAV prezidento, karo Ukrainoje ir galimo,visaip anglosaksų stumiamo karo rytų Europje deeskalacijos proceso.Nes „gal”nenori atsidurti Ukrainos padėtyje” jūs kariaukite ,mes jums ginklus tieksime” ir už tūkstančių kilometrų savo makdonalduose sėdėdami youtubėj karo vaizdelius pasičepsėdami žiūrėsime

blue yellow zov marinie

..a kodie tu rasai ne kiniskai..

O todėl,

kad tu keverzoji čiurkiškai.

blue yellow zov marinie

…supratau.Aciu uz paaiskinima.Tu tikras diplomatas.O dabar …eini nachui.Laisvas.

Ar tikrai laisvas?

Ar tikrai nulipai ir atlaisvinai?! Šiknaskilės neskauda?!?!

blue yellow zov marinie

…diplomatas …berastis xa xa xa

Prašalietis

Kam suomiams JAV lėktuvnešiai po 10 mljd., jei jų pagrindinis ginklas paskutinius dešimtmečius buvo savu tepalu gerai suteptos „karinės” slidės.. Po įstojimo į NATO Suomijai tereiks pakeisti slidžių tepalą, savas tepalas bus „netinkamas”, turės kaip NATO narė pirkti iš viso NATO vado JAV. Lietuva istorijoje pasižymėjo savo uloniškais „karo” žirgais, kurie Vytauto laikais turėjo progos net gi įbridę atsivėdinti Juodojoje jūroje. Tiesa pasivėdinimo „kaifas” nebuvo ilgas.., nes tuometiniai totoriški „ukrainiečiai” 1399 metų Vorlkslos mūšyje prieš Vytautą laimėjo ir Vytautui su likusiais nepražuvusiais „kariniais” arkliais teko bėgti iš tuometinės „Ukrainos” atgal namo… Taip kad Lietuvai įstojus į NATO taip pat pakanko, bet kokio potencialaus agresoriaus „atbaidymui”, nusipirkti du padėvėtus transporto lėktuvus „Spartanus”, 5 vokiškas haubicas + 2 haubicas atsarginėms dalims(jei kokia… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

….net gi atsivedinti……….vot eto daaaaaaa…………Cia,matyt,akademine kalba busianti…….Slava akad.PRASALIEIOICIUSU….oi ei ui vei kevendysh,,..

Diedukas

Kvailiams tvora yra juokinga, gudriems – pelninga, vot ir visa politika. Davai apsitveriam tvora nuo virusų ar klimato šiltėjimo?

blue yellow zov marinie

…tu,dieduk,pasenai ir nukveeeesai,todel nieko nebesuvezi…..tak nado…eik manu koses srebti,varguoli,nebe daug tau liko mucytis ant sio svieto.

Tata

Suomiai jau viską prapiso, pamažu virsta ketvirta baltijos vimeratų šalimi. Jau senai Finliandijos vodka parduota amerikonam, kurie į senus butelius šudą pilsto, Nokia nebėra, įsivedė eurą, pradėjo kultivuoti rusofobiją – pažiūrėkit į jų tą durną premjerę – durnumu galėtų varžytis su armonaite, šimonyte ir grybauskaite – senom bobom, senmergėm – nuopezom. Dabar įstojo į NATO – gaus prie sienos rusų bazių, ir nuo to saugumą pakels? – Nemanau.

blue yellow zov marinie

…nugelltes llavonidai,ka tu manai ar nemanai nelabai jau ir smalsu,tiesa sakant…cemodan ir tiu tiu na vorkutiu..

Patriotas

Ne nu visi protingi kas ruskiam subine laižo.

stasys

Galima ir tokia , jei ja paleisti elektra-aukštavolte .Viena kita kacapa ‘paskrudinus’ sutaupytų suomiai ir tuos milijonus .

Tvora

Rusai teigia?jog susprogdino nusodrinto urano sviedinių saugyklas.Lygtai virš Lenkijos yra padidėjusi spinduliuotė ir link vakarų Europos slenka radiacijos debesis,nors vakarai tai neigia.Gal UK tankai su nusodrinto urano užtaisais sprogo? O tai prisižaisime,reiks bėgti į Afriką gyventi.

Radiacijos stebėsenos tinklapis irgi kažko neužsikrauna

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://remap.jrc.ec.europa.eu/&ved=2ahUKEwinxoyInob_AhWKFMAKHVyFBN44ChAWegQIAhAB&usg=AOvVaw0hdTcRhhwYoSfn7oyWuRbw

JD Heyes (Natural News)

Savaitgalį pranešimuose buvo užfiksuotas didelis sprogimas amunicijos sandėlyje Vakarų Ukrainoje, į kurį Rusijos pajėgos nusitaikė per oro ir raketų antskrydį. Teigiama, kad sandėlyje buvo Didžiosios Britanijos nusodrintojo urano tankų sviedinių atsargos, o pranešimuose teigiama, kad sprogimo pasekmės buvo sunaikintos ir į Chmelnickio srities atmosferą pateko radioaktyvių dalelių, pranešė Infowars . „Kai kurie šaltiniai su dideliu tikrumu praneša, kad neseniai Rusijos smūgis į karinį taikinį Chmelnickyje smogė labai didelėms nusodrintojo urano amunicijos atsargoms, kurias Ukrainai oficialiai tiekė Didžioji Britanija ir neoficialiai kiti Vakarų veikėjai“, – rašoma „Twitter“. pažymėtas įrašas su nuotraukomis ir vaizdo įrašais. Slavjangradas pranešė, kad maždaug Rusijos antskrydžio metu buvo aptiktas gama spinduliuotės šuolis : Aiškus gama spinduliuotės šuolis Chmelnyckyje buvo aptiktas maždaug gegužės 12 d., o emisija ir toliau… Skaityti daugiau »

Vygis

Tai suomiai irgi ispudingai varo. Uz 200 km tokios tvoros 380 mln, t. y. 1 metras tokios tvoros 1900 eur. Vagia neblogiau nei musu konservatoriai

26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top