Sustabdykime karą prieš vaikus – pasirašykime tarptautinę peticiją

Kviečiame pasirašyti tarptautinę peticiją, reikalaujančią sustabdyti karą prieš vaikus – lytinio švietimo programas, kuriomis seksualizuojami net mažamečiai. Pasirašyti galima ČIA.

Daugiau argumentų, kodėl tai būtina, sužinosite pasižiūrėję filmą, kuris tėvams ir pedagogams parodo, kas gresia jų vaikams ir auklėtiniams, jei nepasipriešins ideologijai, kurios viena pagrindinių kūrėjų ir skleidėjų yra liūdnai pagarsėjusi Tarptautinė planuotos tėvystės federacija (IPPF – International Planned Parenthood Federation), sukūrusi Pasaulinės sveikatos organizacijos lytinio švietimo standartus.

Filmą, turintį ir lietuviškus subtitrus, rasite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
paziurejau filma ir pasibaisejau

niekada nesizavejau islamu, bet dabar turiu konstatuoti, kad si religija nors ir labai grieztomis priemonemis, bet saugo savo seimas ir gina tikejima. Ar jus isivaizduojate toki vaiku „svietima” musulmonu benruomenese? Tikriesiems krikscionims tai irgi nesuprantama, bet krikscionybe jau beveik sunaikinta, is jos issityciota visias galimais budais.

Žodžio laisvė...

Užsislaptinusių pedofilų fašizmas siekant turėti didelių piniginių pajamų.

stasys

Nežiūrėjau ir kitiems nesiūlau . Garliavos melagiai jau įrodė prie ko priveda tokios peticijos . Bijok ne Tiesos o to kuris ja pasinaudodamas Jus įkalina ‘antsnukiu’ir priverčia tarnauti ir pataikauti ju silpnybėms .

štaziui

tu geriau pampersus užsimaukšlink, gal apsisaugosi nuo intervencijos. Nieko nėr baisiau už Garliavą, tokius skausmus sukelia, lyg gimdytum, a ne?

tiek

kviečiu pasirašyti VISUS „Tiesos” komentatorius – nieks kits nei mes patys nebeužstos mūsų vaikų nuo iškrypėlių ir jų ideologijos brukimo.Pavojinga? Tikrai taip:( .

stasys

Siūlau nepasirašyti .Tegul tie ‘štaziai’ graužia kotą ir dainuoja apie Maryte M.

ah1

peticijos nepadės. Step by step einama pedofilijos legalizavimo link…po pedofilijos net neabejoju seks vaikų adehrominimas… ir aš dar pamenu kaip mane mažą prieš velykas apie dvi savaites neleisdavo laukan ir saugodavo kad nepaplučiau į „macus”.

Pasirašyti

lengva, nes nieko nekainuoja.
Nelengva nepaklusti sistemai, nes tik masinis pilietinis neklusnumas gali paveikti situaciją. Bet jis gresia realiu sunaikinimu kiekvienam. Todėl jau geriau pasirašinėkim „peticijas”!
[Nuo tamsaus piktybinio ah1 atsiriboju – jis ne kartą platino atradimus, neva „žydai” valdo per palūkanas. Įdomu, kurie bankai, išskyrus islamiškus bei jų pagrindu Švedijoje atsiradusius neprocentinius su bendra atsakomybe, nepalūkiniai? Gal Lietuvos bankas? Žydų Įstatymas nereikalauja imti palūkanas iš nežydų, bet leidžia, o draudžia imti iš tikėjimo brolių. Kodėl tad krikščioniški bankai tapo palūkiniai?]

štaziui

o tu, kagėbistini hemafrodite, pasirodo,esi dar ir „marytė”?

filmo žiūrėtojui

prieš „apdainuodamas” islamą, pasidomėk katalikybę. Ir viskas stos į savo vietas. Nereikia čia raudoti dėl „sunaikintos krikščionybės”.

Kazys

Tai gobalistų tikslas naikinti valstybių lasteles-šeimas!

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top