Švedija paskelbė slaptą migrantų nusikalstamumo statistiką

ELTA ir lrytas.lt

Švedijos policija panaikino slaptumą per keturis pastaruosius mėnesius įregistruotoms byloms, kuriose pabėgėliai yra įtariamieji, aukos arba liudytojai. Tai sakoma penktadienį paskelbtame žinybos pranešime.

2015 metais pareigūnams buvo duotas nurodymas neskelbti informacijos apie nusikalstamumą, susijusį su migrantais, – smurtą, grasinimus, padegimus, kitus teisės pažeidimus. Visos šios bylos gavo kodą „291“ ir buvo laikomos neskelbtina medžiaga.

Kaip rodo penktadienį paskelbta statistika, nuo 2015 metų lapkričio 11-osios iki 2016 metų sausio 31-osios pabėgėlių prieglaudose su kodu „291“ užfiksuotas 831 smurto atvejis, 484 grasinimų atvejai, 27 mėginimai nusižudyti.

Iš viso nuo 2015 metų spalio 16-osios iki 2015 metų vasario 17-osios policija priėmė 5645 iškvietimus dėl incidentų, susijusių su migrantais.

Pasak ekspertų, dėl migrantų antplūdžio Švedijos policijai papildomai reikia 2,5 tūkstančio pareigūnų ir 1,6 tūkstančio civilių darbuotojų.

lrytas.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Lietuvoje

Jie bus ramūs kaip angelėliai: iš jų pusės ne bus smurto, žudymų, pasikėsinimų nužudyti, panelių ir moterų neprievartaus, ir t.t., ir t.t. Nes mūsų judai rinks tik tokius angelus kaip ir patys.

ruta

Na , ir kam gi reikalingas sitas chaosas su migrantais , tik propagandos del ju naudos per ju ‘darba’ , neminekite , nes tu bedarbiu ir taip visoje Europoje su kaupu .Ar cia Amerikos zydai , kaip visada, kursta neapykanta tarp krikscioniu ir musulmonu , o patys tuo tarpu vykdo Palestinos arabu holokausta ?Stai ka Golda Mejer / Izraelio ekspremjere /pareiske – maisytos santuokos tarp zydu ir arabu tolygu Osvencimui .., ir tas ir tas mazina zydu skaiciu ..Ne zydas negali uzimti posto nei vyiausybeje , nei Auksciausiame teisme ..Sukurta net rasistine zydu organizacija MENA .., kuri kovoja su ‘palestinos atejunais ‘ , nors butent zudai atejo i Palestinos arabu zemes …

AAA

Čia aprašyta pono Dargio svajonė Lietuvai:(

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top