Švedijoje pasiskiepiję jau gali gauti tai patvirtinantį čipą

laikmetis.lt

Švedijos liuteronų dvasininkai ir akademikai vis labiau nerimauja dėl šioje šalyje po oda implantuojamų vakcinacijos nuo COVID-19 pasų. Vis daugiau švedų nusprendžia savanoriškai po oda įsidėti mikroschemą su informacija apie COVID-19 pasiskiepijimą, kad galėtų netrukdomai dalyvauti uždarų durų renginiuose.

„Žmogaus kūnas yra kita didelė platforma. Mes tobuliname savo kūną su technologijomis, kurias dažnai nešiojame ant kūno. Bet visą tai, ką mes nešiojame ant kūno turi būti su laiku implantuojama į mūsų kūnus“, – sako Hannesas Sjobladas (Hanesas Sjobladas), Švedijos judėjimo už čipus (biohakerių) atstovas.

H. Sjobladas, raginantis švedus COVID-19 pasus implantuoti į savo kūną, Švedijos laikraščiui Aftonbladet pademonstravo kaip ES COVID-19 sertifikatas gali būti lengvai nuskaitomas ranką pridedant prie nuskaitymo aparato. Stiklu aptrauktas mikročipas dažniausiai implantuojamas po oda dilbio srityje arba tarp nykščio ir rodomojo piršto.

Beje, H. Sjobladas 2016 m. viešėjo Vilniuje, „Login“ konferencijoje, kurioje skaitė pranešimą. Tuomet jis atliko turbūt pirmąją mikročipo implantaciją Lietuvoje.

Apie šį įvykį vilnietis Andrius Milinavičius taip pasakojo TV3 portalui: „Jis paklausė, kas norėtų šiandien implantuotis vadinamą „čipą“ ir tapti „kyborgu“ (juokiasi) – žmogumi su kažkokia pridėta technologija. Kai jis paklausė, kas nori, tikriausiai suprantant, kad ilgai netrukau, kol atsidūriau ant scenos. Per kokias 10 sekundžių man į ranką buvo įšautas implantas.“

Šiuo metu redakcijos žiniomis Lietuvoje legalai veikia įmonė, kuri užsiima čipų implantacija.

Populiarėjantis reiškinys

Biočipų implantacija, leidžianti disponuoti didžiuliu kiekiu informacijos – įskaitant medicininiais ir finansiniais duomenimis tampa vis populiaresniu reiškiniu Švedijoje. Švedai įsideda po vieną ar porą mikročipų, su kuriais galima pakliūti į darbą arba sporto klubą.

Su šia technologija švedai gali mokėti už įvairias paslaugas, pirkti bilietus, atrakinti duris. Anot technologijos rėmėjų visą tai leidžia patogiau gyventi, nustoti nerimauti dėl paliktų raktų, banko ar sporto klubo kortelių.

Biohakerystė yra transhumanistinės ideologijos šaka – judėjimas advokataujantis technologijų implantavimui į žmogaus kūną siekiant naujos evoliucijos. „Transhumanistai kūną mato kaip mašiną, kuriai reikia remonto ir patobulinimų. Tai yra sekuliarus, mechanistinis požiūris į žmogų. Dauguma religijų tokį asmens supaprastinimą atmeta“, – knygoje apie transhumanizmo susikirtimą su religija aiškino jos autoriai Mercer ir Trothen.

Pasak Lundo universiteto dėstytojos Moa Petersen, čipai implantuojami Švedijoje atvirai, įmonėse net rengiamos šventės implantacijos proga. „Mikročipavimas čia Švedijoje nekelia didelio ažiotažo. Šis fenomenas yra nulemtas trijų dalykų mūsų šalyje: bendrai teigiamu požiūriu į technologijas, aukštu pasitikėjimo lygmeniu ir saugumu, kurį siūlo gerovės valstybė“, – sakė universiteto atstovė.

Totalitarizmo pavojus

Visgi katalikų akademikai ir protestantų dvasininkai perspėja, kad tokia technologija gali vesti į totalitarinę kontrolę ir nužmoginimą. Dr. Michael Pakaluk (Maiklas Pakaliukas) iš Amerikos katalikiškojo universiteto pareiškė, jog tokių čipų implantacija turės neigiamą poveikį visuomenėje, kurioje nebeliks vietos pasitikėjimo faktoriui, tik kontrolei.

„Čipus mes dedame gyvūnams po oda, bet ne žmonėms. Tai sekimo, stebėjimo ir kontrolės instrumentas. Turėtume labai susirūpinti tuo, ką leidžiame trečiosioms šalims: mokėjimo kortelių agentūroms, bankams, valstybės institucijoms suteikiant galią jūsų kūnui ir asmeninių duomenų valdymui. Tai moralinė tarša“, – sakė akademikas.

Švedų kompanija „Epicenter“ nusprendė implantuoti čipus 150 savo darbuotojų, kad galėtų sekti jų darbą, stebėti kiek trunka darbuotojų pertraukėlės. „Iš esmės, galima turėti duomenis apie tai kaip dažnai tu dirbai, kaip ilgai dirbai, kiek kartų darbo metu ėjai į tualetą ir pan. Kyla klausimas, kas bus po to? Kam bus prieinama ši informacija? Kaip bus ja naudojamasi?“, – klausė mikrobiologas iš Švedijos Karolinskos universiteto Ben Libberton (Benas Libertonas).

Žymus komunizmo, totalitarinių režimų tyrinėtojas ir rašytojas Paulas Kengoras (Polas Kengoras) apie Švedijos fenomeną turi savo nuomonę. „Per visą šią COVID-19 pandemiją mane labiausiai stebino ne bandos imunitetas, o bandos mentalitetas. Niekada nemaniau, kad pamatysiu, kaip žmonės lyg avys klauso savo valdžios ir juda paskui bandą.

Dauguma jų tai daro iš savo liberalių – progresyvistinių įsitikinimų. Ir aš nežinau kas blogiau: mintis, kad netrukus valdžia galėtų privalomai tokius mikročipus implantuoti mums į kūną ar tai, jog patys gyventojai savanoriškai nori tokios implantacijos“, – sakė autorius.

Masačusetso universiteto JAV projekte, kurį finansuoja Billo ir Melindos Gates (Geitsų) fondas, šiuo metu tobulinama technologija, kuri leistų visą medicininę asmens informaciją laikyti infra raudonuosiuose taškuose žmogaus odoje. Tokie medicinos informacijos taškai galėtų būti įdiegiami vakcinacijos metu. Kampanija „Microsoft“ paaukojo daugiau nei 1 milijoną dolerių šiam projektui 2019 m. Šios technologijos siekis yra nustatyti tikslų imunizacijos lygį asmenų, kurie yra skiepijami nuo įvairių ligų besivystančiose šalyse.

Šių metų žurnalo „Time“ žmogus technologijų magnatas Elonas Muskas (Ilonas Maskas) neslepia savo planų diegti čipus į žmonių smegenys. Jis tikisi, kad žmonės galės valdyti kompiuterius, pasitelkdami vien tik smegenų galią, tai jis, duodamas interviu žiniasklaidos milžinams, kasmet žada artimiausiu metu. Šiam tikslui jis yra įsteigęs kampaniją „Neuralink“.

Šaltinis: Church Militant

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top