Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Preliminarūs rezultatai rodo vieno mandato dešiniųjų bloko persvarą

Nors gautų balsų skirtumai per maži, kad būtų galima paskelbti galutinius rezultatus, panašu, kad Švedijoje, kur daugiausia migrantų gaujų keliamas smurtas keletą pastarųjų metų tapo didžiausiu rūpesčiu, rinkimus laimėjo dešinysis blokas.

Jei tai pasitvirtintų, Nuosaikiųjų partijos vadovas Ulfas Kristersonas (Ulf Kristersson) taptų Ministru Pirmininku, o dešiniojo sparno antiimigracinė Švedijos Demokratų partija būtų didžiausia dešinojo sparno frakcija ir pirmą kartą įgautų tiesioginės įtakos politikai. Tačiau mažai tikėtina, kad Švedijos Demokratai gaus kokį nors ministro portfelį, nes partijai vis dar taikoma sanitarinė užkarda. Vietoj to Švedijos demokratai teoriškai galėtų teikti paramą vyriausybei derantis dėl griežtesnės nusikalstamumo ir imigracijos politikos.

Dešiniojo sparno bloką sudaro Nuosaikieji, Liberalai, Krikščionys Demokratai ir Švedijos Demokratai.

Skirtumas tarp besivaržančių labai nedidelis, o nemažai balsų dar reikės suskaičiuoti. Pirmadienio rytą Nuosaikiųjų lyderis Ulfas Kristersonas sakė, kad Švedijos parlamento rinkimų rezultatai vargu ar bus žinomi iki trečiadienio.

„Mes dar nežinome, kaip šie rinkimai baigsis,“ – sakė Kristersonas savo kalboje, sakytoje partijos nariams.

Suskaičiavus 93 procentų rinkiminių apygardų perduotus rezultatus Švedijos rinkimų įgaliotieji asmenys pranešė, kad numatoma, jog dešiniojo sparno blokas, į kurį įeina Nuosaikieji, laimės 175 iš 349 parlamento mandatų, vienu daugiau nei 174 mandatus galimai gausiąs centro – kairiųjų partijų blokas.

Kaip ir dešiniojo sparno antiimigracinės partijos Vokietijoje, Prancūzijoje ir Belgijoje, Švedijos Demokratai ilgą laiką nacionaliniame lygmenyje buvo atstumtaisiais dėl savo šaknų neonacių judėjime.

Bet Švedijos Demokratai gali tapti didžiausiais sekmadienio rinkimų laimėtojais, nes apklausos kelia prielaidą, kad jie gali tapti antrąja vietą pagal gautus balsus užimančia partija ir didžiausiu dešiniojo sparno opozicijos nariu.

Jei laimės dešinysis blokas, tuomet galbūt Švedijos Demokratai įgys įtakos kaip palaikančioji partija parlamente, o gal ir vyriausybėje.

Tai būtų ir politinis žemės drebėjimas, ir tuo pačiu metu natūrali paskutinio dešimtmečio vystymosi išdava, kai iš atstumtųjų jie virto daugeliu atžvilgių normalia partija, sakė buvęs centro – dešiniųjų ministras.

Šaltinis: Remix News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
T0mas J.

NS, kaip jūs uzvaldėte šį portalą?

Si portala NS

UZVALDE uzvaldymo budu.Viskas paprasta.Tik fiiit ir uzvalde.Ginasi mirtina tyla.Jei kalbetu,pasakytu klausinetojams ..eikit jus na…,ko cia prikibot.

Koks skirtumas

Numirė Jakimavičius, prieš tai matyt buvo pasiligojęs, kitiems nusibodo, taip ir pasikeitė valdžia puslapyje. Sava, atsiprašant Pro patria („už Tėvynę” skamba negražiai, lygiai taip, kaip gražiai skamba Nacionalinis), merdėja, todėl ėmė puslapį su įdirbiu. Bet čia juk buvo susirinkę patvoriniai, o NS tikrieji nepatvoriniai, todėl jaučiasi trintis komentaruose. Stasiui sumažėjo darbo, bet laimei, atsirado karas Ukrainoje, tai Stasiui vėl yra veiklos. Taip ir vyksta gyvenimas skruzdėlyne. O Tomas užsiciklino kaip su savo rinkimų konstitucingumu. Negavai atsakymo dėl rinkimų, negausi ir dėl „užvaldymo”.

Ayn Rand

Pastaraisiais metais tinklapis įdomesnis ir gyvesnis. Tačiau jau porą savaičių vėl įsivyravęs štilis naujo turinio publikavimo atžvilgiu – naujieji šeimininkai neturi laiko arba pajėgumų turbūt.

kakoi skirtum

…neatsakymas ir yra atsakymas.Tamsta sovietmeciu ezopo kalbos isvis nebutum suprates..Viskas irvisi degraduoja…,izmielcal narodysko…

Randuotam

..priimu tamstos pasisakyma kaip sarza ar ironija.Priesingu atveju,lieku nustebes…

Stebek,Tomai

laiku ir dislaiku judejima.Akivaizdus pavyzdys,kaip zmones nudurneja,pavargsta,nubunka..,labai idomu.Itariu,jie net nesupranta esmes,kodel tai yra svarbu…Liudysky..Kaip pANIKOVSKIS SAKE..’MENKI NIEKINGI ZMOGIUKSCIAI’…

Papa Borgia

Gal prispaus vienąkart internaciukus?

papa kapsuke

…raminkites,susimildamas.

to papa kapsuke

Tai gal ir patį prispaus – nebegalėsi kvailint, užbūrinėt runkeliokus. Nebegalėsi budulint studenčiokų ir užsiiminėt istorine mitomaniakyste – pasveiksi ir pradėsi siekti tiesos, kaip ir mes čia. O dabar patį apsėdusi baisi mitomanija su Kapsuke in corpore.

Alio,kapsuuuka

tau Dzeikiokas liepe pavartyt zodyna..Maladiec,kad klausai.Beda,kad atsivertei ir teisidemejai tik viena zodi.Elocka Liudojiedka mokejo,berods,visus 40…Taigi,ponas Paaapa,tau da mokytis ir mokytis,kaip sake tavo kumyras leninas.

Šiaip

Mat kaip, o Lietuvoje ta tema „pažangiečių” tyla, bene bus ta TYLA labai iškalbinga? 🙂

Seipui

…kas cia…

Šiaip

Va taip jau yra, p. 15:40:
2014 m. Vovos (Pu) Alina (Kabajeva) paprašė: „paimk krEm’o”.
Bosas, geopolitinėse mintyse paskendęs, paėmė … KrYm’ą.
Šią savaitę Valerijaus (Zalužno) pati paprašė paimti izium’o (liet. razinų).
Šis taip pat mažuma suklydo,- paėmė visą Iziumo grupuotę… 🙂
Gal truputį aiškiau tapo? Ukrainiečiai šiandien mėgaujasi tokiais pokštais!

seipui

nnjo,jau aiskiau…

Nereali tiesa apie nerealiausią pasaulyje tautą...

…nes tik mes sugebame uždirbti 600 eur/mėn. ir už butą sumokėti 800 eur. …nes pradinukų kuprinės sveria daugiau nei patys mokiniai. …nes lietuviai yra vienintelė tauta pasaulyje, dirbantys užsienyje, o atostogaujantys savo šalyje. …nes atostogos Palangoje kainuoja brangiau nei Turkijoje. …nes turime daug skustagalvių, kuriems labai rūpi jūsų problemos. Kai tik jie jus pamato, iškart klausia: “Turi problemų??” …nes čia alus pigesnis už duoną… …nes kaliniai Lietuvoje maitinami geriau nei mokiniai. …nes tik Lietuvoje žmonės rūšiuoja atliekas tam, kad jos vėliau būtų suverstos į tą patį sąvartyną. …nes jei kas nors šypsosi minioje, iškart žinote – tai užsienietis. …nes mes taip mylime savo tėvynę, kad stengiamės kuo mažiau ją trypti ir išvažiuojame svetur. …nes įgijęs išsilavinimą iškart atsiduri darbo biržos… Skaityti daugiau »

Nu geeeras

…ypac apie ‘nu gera’.Da apie PSD.aS tai jo nemokejau visa gyvenima,tai kai norejau atsidaryt kreditine,isvydau kazkokius milijooonus skolos.Tai daba autiku vazineju dykai,bo baudu nebijau.Aina i ta debiline saskaita.Ir siaip,labai gera,nieko nebijau,jokiu baudu.Tik pencijos neduoda.Nu ir eina naxui.As da gyvas.Ir man poxui viskas.

Prajuokino

Spėkite, kas nors pasikeis?

Papa Borgia

Sakai, kad „…nes lietuvis, turėdamas aukštąjį išsilavinimą, plauna indus Britanijoje”? Nepagalvoji, kad pačio išsilavinimas bevertis. Zubrijimas ir Mokslinio Covid’o mintinai kalimas, kaip kadais Mokslinio Komunizmo, proto neduoda – logiškai ir kritiškai mąstyti neišmoko. Ar žiūrėdamas į Švabą matai Marksą, Trockį, Leniną, Staliną, Lazarį Kaganovičių, Jagodą ir dabartinę neosovietinę nomenklatūrą – milijardierių meilužių pulkus, tiesa? Nematai, vadinasi, pačio mokslas nieko vertas – tik tuščiai sugaištas laikas. Ar žinai, kas du menkaverčius karinius konfliktus Europoje pavertė pasauliniais karais ir pražudė šitiek žmonių? Ar žinai, kas pirmieji Europoje pradėjo masiškai žudyti civilius masinių bombardavimų metu – deginti gyvus? Nežinai, nes nei prapiesorius, nei meilužė pačiam šito nepasakė, tiesa? Nuslėpė nuo pačio svarbiausią Tiesą, tiesa? O pats buvai tiek kvailas, kad grynai savo pastangų… Skaityti daugiau »

pamokslininkui papai Borgijai

Puikiai TAI žinau,mielas drauge:

exulanten.com/hell

justice4germans.wordpress.com

Bet to nežino Kapsukė

Labai miela, kad žinai iš ko mokosi dabartinė Rusija, kaip galabyti civilius-deginti gyvus bombardavimo metu. Turi pasiteisinimą, nes taip darė viena demokratija Europoje.

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top