Tadas Skukas. Kuo skiriasi lietuviška ir rusiška propaganda

Žodžiais:

Vilniaus meras Remigijus Šimašius:

„Aš esu įsitikinęs, kad tie, kurie kovojo už laisvę arba net ir galvą padėjo, jie kovojo ne tam, kad mes liūdėtumėme ir verktumėme. Tai, kad šitas paplūdimys yra įrengtas šioje vietoje, yra asociacija, kad mes pagaliau galime džiaugtis savo iškovota laisve. Nes šioje vietoje buvo daug ko, bet šiandien mes matome laimingus žmones ir galime švęsti tai, kad esame laimėtojai savo laisvės kovoje. Tai yra pajautimas, kad visos kovos, už mūsų laisvę ir už mūsų žemę kovotos, nėra veltui. Jos pasiekė savo tikslą.“

Rusijos Dūmos pirmininko pavaduotojas Piotras Tolstojus:

„Milijonas 300 tūkstančių, kurie žuvo, atidavė savo gyvybes už mūsų laisvę tada, seniai, jie tai padarė dėl to, kad būsimos kartos turėtų galimybę rinktis kelią, kuriuo eis šalis, už mūsų galimybę džiaugtis savo laisve. Nauji pakeitimai Konstitucijoje, tai naujas mūsų šalies žingsnis, tai įtvirtinimas tų principų, tų vertybių, už kuriuos atidavė galvas mūsų protėviai. Tai įrodymas, kad kova ir aukos nebuvo veltui, jos pasiekė savo tikslą.“

Darbais:

Vilniaus savivaldybė išsivežė ir „pamiršo“ laisvės kovotojų, politinių kalinių ir tremtinių pageidavimą, pastatytą Lukiškių aikštėje 1995 m.:

O čia Rusijos valdžios pamiršta urna su balsais dėl konstitucijos pataisų:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

Viskas, kas viešai pasakyta ar parašyta yra kažkieno propaganda, pavyzdžiui, Jūsų arba mano nuomonė ar mintis čia, kaip mano propaganda. Išsiaiškinkite pagaliau vienąkart ir visiems laikams propagandos sąvoką, gerai? Kiek gi galit balamūtyt Jūs tuos vargšus, docentų apšautus, runkelius(daržoves)? Neigiama yra tik melaginga propaganda – melo, netiesos, dezinformacijos propaganda, ar supratot? Internaciai(bolševikai su sąjungininkais) po karo pakeitė propagandos sąvoką į informacijos sąvoką ir Jūs visi kartojai tą nesąmonę, kaip kokie „papugajai”, kodėl? Negalite nubusti iš dvigubų standartų hipnozės, iš amžinosios kaltės maniakystės, iš dezi hipnozės? Suprantama, kad negali pabusti LRT dezi plaštakės, bet Jūs jau tikrai turėtumėte, mon Dieu! Priešas kartais irgi sako Tiesą, nežinot? Priešo Tiesos ir netiesos viešą sakymą reikia sekti ir visada būt pasiruošus atremti melą ar… Skaityti daugiau »

Sakai,

minusas už rusišką dezi propagandą? Jei už melo propagandą, bet ne už propagandą apskritai – tai visai gerai. Kritiką priimu ir dėkoju už ją.

Julesui

Apie kokią bendrą Europos kariuomenės sukūrimo prieš Rusijos agresiją būtinumą čia kalbi, jeigu tokia kariuomenė jau yra nuo 1948 – ųjų metų. Ar dabartinis NATO, kaip nepriklausomų valstybių, karinis blokas – ne kariuomenė prieš galimą Rusijos agresiją?!

stasys

Cit.“ Propaganda – tai bendravimo forma, kurios tikslas, pateikiant šališkus argumentus, daryti įtaką bendruomenės požiūriui arba pozicijai. Propaganda paprastai yra kartojama ir paskleidžiama įvairiomis formomis, siekiant sukurti norimą auditorijos požiūrį.“ .Pagal aprašą autorius toli nuklydęs o viską suabsoliutines gavo tai nuo ko ir pats pradėjo .. propagandos ., t.y. vienpusio peršamo požiūrio kuriame diskusijos nulis ir nėra pabandytos atspindėti alternatyvios galimos nuomonės . Taip išeina kad vienintelis stasys savo sunkiu ir atkakliu darbu daro Tiesos .lt portalą toliau propagandos . Lietuviška , Rusiška valstybinė propaganda tai visai kiti tikslai nukreipti į išore , išorės valstybinius interesus . Va šitaip išplaunamos žodžiu sąvokos o balta tampa juoda .

Jules

Nuo 1944 metų iki 1990 metų, kur buvo Lietuvių tauta po Stalino ir Čerčilio išgertuvių ir Europos dalybų Potsdame 1945 metais, nežinai ar tyčia apsimeti nežinančiu? Tada juk buvo NATO nuo 1948 metų, tiesa ar jau nebe tiesa, ką? Apsimeti nežinančiu Potsdamo nutarimų ir itin šikarnų balių po Europos nukariavimo? Gali pasižiūrėti tas linksmybes(išgertuves) Vamzdyje – jos dar neištrintos, bet kai kas jau ragina trinti Tiesą iš to Vamdžio. Apsimeti nežinančiu Anglijos(Čerčilis-Atlis), JAV ir Stalino Rusijos vadovų Europos dalybų užtvirtinimo konferencijos, vykusios 1945 m. liepos 17-rugpjūčio 2 d. Potsdame, kodėl? Europa buvo padalyta tarp karo nugalėtojų. Prancūzija, galima sakyti, irgi buvo beveik okupuota ir prancūzės gerai išvaduotojų padulkintos, jau nekalbant apie itales. Jas labai mėgo patvarkyt marokiečiai, kokios ten kariuomenės… Skaityti daugiau »

Stasiuk,

nenusišnekėk – ne visi mes čia idiotai, tiesa?

asd

Kariuomenė be dvasios yra tik baidyklė žvirbliams baidyti, bet ne kariuomenė prieš agresorių. O valstybių gynybinę dvasią šiais laikais naikina valstybinio suvereniteto atsisakymas ir Europietiško globalizmo propaganda.

stasys

Stasiuk, 2020-07-12 9:38 . aš atviras jei tik pabandysite įrodyti jog nesate vienas tu „įdiotu” .

Jules

Už tai ir pavijo šalin mūsų dabartinis prezidentas ką tokį? Taip, taip!- „il était une fois dans la Lituanie actuelle”. Taip nutiko kartą dabartinėje Lietuvoje, nežinot? Na, o ponas Stasys, panašu, niekaip negali išgirsti garso „pro-pa-gan-da”. Reiktų kelis kartus kartoti šį žodį garsiai, labai garsiai, kad pagaliau išgirstum šio garso, šio žodžio reikšmę – sąvoką. Propaganda gali būti ir šališka, ir nešališka – melaginga ir nemelaginga, o skleidžianti Tiesą. Sakanti Tiesą ir gėdinanti Velnią. Blogį ar „biesą”, manykite kaip norite. Propaganda nėra nei gera, nei bloga, o tik priemonė skleisti Tiesai arba melui. Na, o žmonės, skleidžiantys Tiesą arba melą, žinoma, kad nori vienaip ar kitaip įtakoti kitus. Vieni žmones įtakoja Tiesa, o kiti melu – deziuku(dezinformacijos propaganda). Nieko naujo.… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Siaip nereiketu issidirbineti ir ieskoti enciklopedijose apibrezimu propogandai. Propoganda yra tai, kaip mes suprantame si zodi ir kuria prasme jis visuotinai naudojamas. Panasiai kaip apie svastika galima sakyti, kad tai koks tai zoroastristu ar kokiu induistu, konfucionistu zenklas, o ne naciu simbolis.Taip.Galima taip pasakyti. Bet bendrasis , ne specialus, kontekstas nusako svastika kaip naciu simboli. Taskas! Kaip supranatma BENDRAJA prasme propoganda? Kaip kompleksa zodziu ir veiksmu skirtu intelektualiai IR EMOCISKAI (o greiciau pirma emociskai) palenkti auditorija priimti kalbetojo poziuri. Gudrus propogandistas vengs operuoti melagingais faktais, taciau mielai teiks juos tokia tvarka kuri duotu sau palanku iskraipyta tikroves vaizda. Tai yra zo propoganda turi neigiama kanotacija ir jeigu jusu siekiai ir tikslai teisingi jums nedera naudoti propogandos. „Lietuviska propoganda” – toks… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Julesui:
Tiesai nereikia ir nedera naudoti propogandos save skleisti(tas pat ir krikscionybei).Nes jeigu tiesai skleisti naudoti propoganda, tai zmogus patikes tiesa paveiktas EMOCISKAI , o emocinis tiesos priemimas nera tvarus. Zmogus emociskai priemes tiesa, emociskai ja ir atmeta , kai ateina isbandymu metas liudyti ja.

Vilnietis

Na šikmašiaus išvados nukopijuotos nuo Rusijos dūmos pirmininko pavaduotojo.

Džeikai,

o pačio kokia propaganda? Koks pačio tikslas čia save ar savo nuomonę propaguoti? Neberašyk, vadinasi, nebepropaguok čia save ir savo nuomones, gerai? Juk pačiam nepatinka propaganda, tiesa?

Žmogus be

emocijų yra monstras, p.Džeikai, nežinojai? Sakai, kad „panasiai kaip apie svastika galima sakyti, kad tai koks tai zoroastristu ar kokiu induistu, konfucionistu zenklas, o ne naciu simbolis”, bet pats sau prieštarauji. Tyčia ar netyčia nesuvokdamas ir neminėdamas Sovietijos herbo, kuriame Žemė žmonių planeta, kodėl? Kodėl nepamini, kas tokio herbo šalies buvo pagrindiniai sąjungininkai? Negi nesi skaitęs nei vieno BK straipsnio šiuo klausimu, a?

o "teisingumas" Lietuvoje - rusiškas

šimašius buvęs TM ministru – tai puikiai moka visas rusiškas „gudrybes’

Šitas

kadras buvo Kubiliaus draugeliu ir sąjungininku – nepamirškite šito, rinkdamiesi Šmikytę.

štaziui

stasele… (toliau viską pati mintinai žinai – nedaugžodžiaudama leki iš čia tenkinti savo šeimininkų).

Kaip

apsisaugoti nuo Milaičio DEZItraidos net iš trijų s***nių? Jau tikras pasaulinis ,,patapas”.

Patarimas Kaipui

kuo greičiau dėti baną Milaičiui, nes jo nuomonės niekam neįdomios, sakyčiau, vulgarios ir nepriimtinos rimtoje publikoje. Tikras tvanas. Kuo greičiau bus užblokuotas – tuo mažiau žalos bus padaryta.

Kak tam, tovarišč Dzeikas, u nas goovitsa 11:01?

„propOganda turi neigiama kAnotacija”?
Peredaju pozdravlenija vam ot Prašalietisa Rički Savukinasa Žiurkėnasa.

Absoliuti

juliaus Milaičio tryda. Ir nieko daugiau šiame portale!!!

Kanalizatoriau,

ir vėl tu čia? Žaidi laisvę-liberaliją, ane? Laisvai gali apie „Š” čia rašyt, ane? Kuo šlykščiau – tuo įdomiau čia mums, tiesa?

Jau pats

Rašinėlis ir nuotraukos propagandinės.

Prašalietis

Linksmiausia yra skaityti šiandieninių „tautinių virtuozų propagandos srityse” kaip Tadas Skukas „propagandų ryškinimą”. Šis „patriotinis nepropagandistinis, tautinis” klounas, įjungęs visą savo „patriotinio proto galią”, nuo 30 metų „tautinio” komunistinio ir KGB-istinio kvailinimo, skurdo, mažaraščiai, idiotiniai įkalto pseudo patriotizmo nuvailintai publikai „meistriškai” pateikia, jo „patriotiniu” įsitikinimu „vienodai rusiškas propagandas” – Šimašiaus ir Rusijos dūmos deputato Piotro Tolstojaus. Skukų Tadukui Šimašiaus kalboje, įrengtos Lukiškių aikštėje poilsio vietos pateisinimui, pasakymas, kad „kovotojai dėjo galvas ne tam, kad mes liūdėtume ir verktume.Tai, kad šitas paplūdimys yra įrengtas šioje vietoje, yra asociacija, kad mes pagaliau galime džiaugtis savo iškovota laisve”…., yra tas pat, kas Rusijos dūmos deputato P.Tolstojaus pasakymai susiję su Rusijos Konstitucijos pataisų priėmimu- „… kad kovotojai už mūsų(rusų) laisvę žuvo, kad mes(rusai) turėtume… Skaityti daugiau »

Prašalieti,

mums iki pačio nacionalizmo labai toli. Gal reiktų imti pavyzdį,ką manai?

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top