Tai šimtaprocentinė suktybė, – kaltina Z. Vaigauską Lietuvos pilietė iš JAV

Tautos referendumui parašus Jungtinėse Amerikos Valstijose rinkusi Lietuvos Respublikos pilietė Ligija Tautkuvienė atviru laišku kreipėsi į Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininką Zenoną Vaigauską. Tiesos.lt skelbia šį laišką savo skaitytojams.

LR Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkui p. Zenonui Vaigauskui

Tautos referendumo iniciatoriui p. Pranciškui Šliužui

Esu viena iš būrio savanorių, rinkusių parašus Tautos referendumui. Deja, vienintelė JAV.

Nuvažiavau per 700 mylių (apie 1120 km) į Čikagą ir jos priemiesčius (Chicagoland) siekdama išreklamuoti – pranešti tautiečiams apie parašų rinkimą Tautos referendumui inicijuoti. Po to su VRK patvirtintais popieriais – ir parašų rinkti.

Prisipažinsiu, nesitikėjau tokio abejingumo ir net nepritarimo – ambasada, konsulatas, o ir buvusių komunistėlių, KGB-istėlių palikuonių atliktas darbas darė savo. Kam gi reikėjo Lemonte, Pasaulio lietuvių centre, tris kartus mano kabinamus plakatus-reklamėles dėl parašų rinkimo tikslo ir datų, kada bus renkami parašai, nuplėšyti nuo skelbimų lentų? Dieną kabinu, sužinau, kad jų nebėra, kitą dieną – vėl darbas iš naujo… Tik Čikagos Jaunimo centre nebuvo plėšomi plakatai – gal todėl, kad ten dirbantys ir gyvenantys Reda ir Vytas pasirašė vieni pirmųjų. Jie ir apsaugojo, kad koks piktadarys nesugalvotų paniekinti kvietimo pasirašyti už Tautos referendumą.

Šis mano kreipimasis į VRK Pirmininką nebus parašų rinkimo odisėjos aprašymas. Patvirtinu, kad visi surinkti parašai yra autentiški – žmonės pasirašė patys, niekieno neverčiami, neprievartaujami. Laisva valia.

Gavusi iš VRK net 16 asmenų ,,išbrokuotus“ parašus, nustebau – kodėl, kaip? Ištyrinėjau, ir štai mano išvados:

Tai specialiai suveltos klaidos. Kas jas įvėlė: VRK žmonės ar tie, kurie įvedinėjo į kompiuterius, – ne mano reikalas. Jas pateikiu ir reikalauju, kad visos būtų Jūsų pačių ištaisytos. Prašau nustoti tyčiotis iš tų, kurie, aukodami savo darbo laiką, atlyginimą (kai nedirbi – niekas nemoka), finansinius išteklius skelbimams, plakatams dauginti, kelionėms pas tautiečius, telefono paslaugoms ir t.t., rinko parašus.

Kad VRK Pirmininkas ir jo jaunieji parankiniai įvairiais būdais trukdys skaičiuoti balsus, matėsi jau iš pirmųjų nufilmuotų kadrų. Kaip atsitiko, kad metodika balsams skaičiuoti buvo kuriama gavus parašus? Tik kitu tikslu – ne parašams skaičiuoti, bet jų skaičiui sumažinti.

Dar iki parašų rinkimo lapų išdavimo p.Vaigauskas turėjo aiškiai sudėti visus taškelius – kas svarbiausia.

O svarbiausia – Pavardė, vardas, dokumento numeris (jo galiojimo laiką tikrina parašų rinkėjas).

Toliau: gimimo data, nuolatinė gyvenamoji vieta, pasirašymo data.
Google.lt apie „nuolatinę gyvenamąją vietą“:
Fizinio asmens nuolatinė gyvenamoji vieta, reiškianti asmens teisinį santykį su valstybe ar jos teritorijos dalimi, yra toje valstybėje ar jos teritorijos dalyje, kurioje jis nuolat ar daugiausia gyvena, laikydamas tą valstybę ar jos teritorijos dalį savo asmeninių, socialinių ir ekonominių interesų buvimo vieta.

LR Finansų ministerija: Komentaras 1. Fizinio asmens gyvenamąja vieta laikoma bet kokia asmeniui pagal jo priimtinus gyvenimo standartus tinkama gyventi vieta. Asmens gyvenamoji vieta (namas, butas, kambarys, statinio dalis, bet kokia patalpa ir pan.) nebūtinai turi būti teisiškai įregistruota kaip gyvenamoji patalpa, tai gali būti ir poilsio patalpos, biuro patalpos, dirbtuvės ar pan.

Nuolatinė gyvenamoji vieta – tai nėra pilnas adresas. Juolab skiltelė, skirta adresui įrašyti, maža. Dabar sulaukus naujų popierių – juose skiltis adresui jau dvigubai talpesnė. Gyvenamoji vieta arba adresas JAV labai dažnai keičiasi, priklausomai nuo žmogaus darbo vietos. Ne visada skubiai keičiamas adresas vairuotojo pažymėjime (Drivers licence), kuris JAV laikomas svarbiu asmens identifikavimo dokumentu. Neretai žmonės nuomojasi gyvenamąjį plotą tik laikinai.

Žmonės įrašė įvairiai – vieni tik JAV, Čikaga, kiti be ,,zip code“ (lietuviškai – indekso), dar kiti trumpino, kad tik kaip nors sutilptų.

Geranoriškas tikrintojas įveda, kad ir nepilną adresą į google, ir sutvarko. Pvz., moteris nenurodė miesto: 000 (numerio sąmoningai nenurodau – L.T.) Cicero Ave, IL, 60453. Įvedu google ir labai paprastai atrandu: 000 South Cicero Avenue, Chicago, IL 60453. Užtrukau mažiau nei 30 sek. Tai nejaugi dabar reikia gaišti laiką ir juokinti žmones dėl tokių niekų – juk nurodytu adresu, kad ir be miesto pavadinimo, bet su ,,zip code“, asmuo laišką gaus. Jei parašų tikrintojai nenori ar negali patys patikrinti per google, tai turėtų pakakti parašų rinkėjo patikrinimo, nekeliaujant pas žmones. Ypač gyvenantiems ne Lietuvoje. Be jokios abejonės, žmogus, nežinantis, kaip rašomi JAV gyventojų adresai, labai lengva ranka juos brauko ir siunčia pertikrinti, juolab, kad rinkėjams lapų kopijų pasidaryti nebuvo leista. Taigi, kas nustatys ar tikrintojas teisus, ar parašų rinkėjas – žioplas?

Gimimo datos. Vienas JAV gyvenantis per šešis dešimtmečius lietuvis, įpratęs rašyti angliškai (rusiškai rašoma taip pat) gimimo datą: diena, mėnuo, įrašė ne sausio 8 d., bet – 08-01. Patikslinau telefonu, sužinojau, kur klaida. Ar dėl to reikia perrašinėti? Kam tada telefonai, internetas, skype ir kt. naujausios technologijos priemonės, jei dėl kiekvienos, atsiprašau, neesminės smulkmenos, Jūs paniekinat pasirašiusįjį? Juk pavardė, vardas, paso numeris, parašas – tie pagrindiniai dalykai be klaidos! O gal ir vėl – tai tik siekis taip sumažinti pasirašiusiųjų skaičių?

Nubraukiami parašai, nes tikrintojas stačiai komediantas – jis nežino, kaip rašomi skaičiai JAV! Amerikiečiai rašo septynetuką be skersinio brūkšnelio, o vienetą – kaip paprastą pagaliuką. Taigi, mano sūnaus gimimo data, gimusio – 07-14 (liepos 14 d.), VRK pastangomis tampa 01-14 (sausio 14 d.). Ir štai įrašoma klaida! Tokių klaidų priskaičiuojama daug. Todėl šios klaidos PRIVALO būti ištaisytos pačios VRK.

VRK įvėlė klaidų ir perrašydama vardus. Pvz., vietoje ,,Eugenija“ parašo Augenija, vietoje ,,Antanina“ – Anatina, vietoje ,,Tony“ – Tom ir t.t. Ar čia mano klaidos?

Visi šie mano išvardinti atvejai – ar tai nėra tik šimtaprocentinė suktybė? Kitaip nepavadinsi. O gal dar geriau – pasityčiojimas iš tautos iniciatyvos ir noras trukdyti.

Siunčiu VRK padarytų klaidų sąrašą ir prašau ištaisyti jas patiems tikrintojams ir užskaityti visus surinktus parašus.

Deja, žiniasklaidai šio sąrašo pateikti neturiu teisės.

Pagarbiai,
Ligija Tautkuvienė
JAV

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
37 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
G.P.

Čia yra skandalas. Tai turi būti perduota advokatams Dambrauskams. Reikia iškelti bylą VRK už klastojimą!

nežino, kad VSIO ZAKONNO

amerikiečiams sunkiausiai suprasti komunistų išradimą: viską, ką jie blogo daro – yra VSIO ZAKONNO 🙂

Teta Beta

Tokie VRK, kurioje stiprų balsą turi parlamentinių partijų atstovai, veiksmai yra valdžios savivalė. Iš esmės tai kriminalas, už kurį neužvaldytoje valstybėje būtų griežtai baudžiama.

Tomas

Tai iš kur gi pas juos bus kompetencijos? Partiniai mamyčiukai, nieko nemokantys, negalintys savimi pasirūpinti, tinginiai ir tik žiūrintys į valdžios pusę ir laukiantys kada numes kaulą ir laukiantys komandos – tarnaut. Tą jie ir daro, vedžioja už nosies, bet jau neilgai nes iniciatoriai ruošiasi inicijuoti 3 referendumus ir seimas bus visas paleistas kaip neveiksnus, be teisės iki gyvos galvos sugryžti dirbt į valstybės tarnautojo pareigas. Kantrybė TRŪKO!

dabar

aisku visi rinkimai yra zeuriai klastojami,gal istikro neringa venskiene apytikriai tiesa sake apie 40 vietu tikimes su kuo nebekalbejau konservu nieks nekente,drasos kelio balsai pakliuvo I konservu maisus

Jogas

Man atrodo,kad emigrantai turi iseiti su plakatais ,o musu daug ir placiai pasklyde po pasauli,pasakyti ,kad Lietuvoje ,nei demokratijos,nei teisingumo,nei saziningu rinkimu nera jau 25 metus…

tam dabar

Seime per akis ir 7 psichinių ligonių, jeigu būtų 40, tai nežinia ką ligoniai iš Lietuvos būtų padarę.

Don Kichotas

Vaigauska I Tautos Garbes Teisma!

ajajai

Lietuvoje sedintiems politikeliams ir visokiems valdinininkeliams yra atsiprasant nusispjauti ant iseivijos.. darykite jus ka norite, referendumus ar rinkite kazkokius parasus, visiems atsiprasant tikrai nusispjauti.

manau

O kaip kitaip stalinistas gali organizuoti VRK darbą – tik stalinistiniais
metodais. Tam ši sovietinė šiukšlė ir laikoma, kad rinkimus klastoti.

Skandalas

Ačiū garbingai p.Ligijai už pasiaukojantį, sunkų darbą renkant parašus Tautos referendumui ir už jos pilietiškumą,kad paviešino šį skandalingą,bjaurų faktą.Na,mieli tautiečiai,ar dar ilgai tylėsime,ar dar ilgai mus visus mulkins komunistų išperos?

Girdėjau

Kad VRK ne visus lapus grąžino ištaisymui, kad paskiau sakytų, kad niekas ne ištaisė. Aš net nežinau ar mano surinktus pasirašusiuosius išbrokavo ar ne.

Reikia rinktis

prie seimo.Aplamai,didžiausia jėga Lietuvoje dabar pensininkai.Užuot mažiau verkšlenę,rinktųsi prie seimo budėti.Jie silpnesni ir jų jėga silpnume…Negi muš,daužys kaip Garliavoje mūsų senjorus…valdžia jų susirinkimo bijo labiausiai.Tada ir pensijos atsiras,ir žemė…

Tai

kas pareikalaus atsakomybės iš VRK?

Romas Kaulinis

Prieš kalbant apie kažkokius “pardavimus”, būtina suvokti, kad pardavimas yra MAINAI. Senovėje vyravo natūriniai mainai, bet jie nebuvo patogūs, todėl buvo sugalvotas “vertės ekvivalentas – vertės atitikmuo”. Vertės ekvivalentas kito; tai buvo ir medus, ir kailiai, ir auksas ir sidabras… Reikalavimai ekvivalentui buvo šie: jis turėjo išlaikyti savo nuosavą vertingumą ilgai, jo turėjo būti RIBOTAS KIEKIS,jis turėjo būti visuotinai paklausus. Ilgą laiką tokiu ekvivalentu buvo auksas, nes jo savybės buvo nekintančios, kiekis ribotas,ir visais laikais auksas buvo (ir yra) paklausus. (Nesiūlau grįžti prie aukso standarto). 1944 metais, dar nepasibaigus Antrajam Pasauliniam Karui, antihitlerinės koalicijos šalys,galvodamos, kaip jos gyvens karo nualintose ir ekonomiškai išsekintose šalyse, surengė Breton Vudso Konferenciją. Bretton Woods International Monetary System and 1944 Agreement http://useconomy.about.com/od/monetarypolicy/p/Bretton-Woods-International-Monetary-System-And-1944-Agreement.htm Kadangi mažiausiai nukentėjusi… Skaityti daugiau »

Leonardas

Ar gali p.Z.Vaigauskas išplaukti sausas, kai tokios kiaulystės aiškėja?Esu
įsitikinęs,kad šios ponios,duok jai,Dieve,sveikatos,paskelbtos VRK kaimo vi
durio lygio priekabės yra tik maža dalelė „aukštojo lygio”tikrintojų suieškotų.Gal teisingiau būtų sakyti-sukurtų, sugalvotų.

Leonardas

Tai ir klausiu,ar išplauks sausas iš tos balos Z.Vaigauskas,jis pats ją kuria.P.Ligijos paviešintos”klaidos”yra ne jos klaidos,o VRK nemokšiškumo
arba išankstinio priešiškumo apraiška.

Leonardas

P.Ligijos paskeklbta informacija rodo atvirą Z.Vaigausko komisijos priešiš-
kumą ir išankstinį nusistatymą,tai ar jis turi išplaukti sausas šį kartą?

joo

Jei Z.Vaigauskas butu buves saziningas,tiek metu nebutu isbuves VRK pirmininku.Jis sugeba nuciulpti visiems kam reikia.

Lenkiam galvas

pries gerbiama Lietuvos azuola L. Tautkuviene , kuri pasiaukojamai rinko parasus po to manome parasys knyga apie sovietiniu kailiu mentaliteta apie jaunima pasimetusi tarp netiesos Lietuvoje ir pasauliniu standartu. Ir vis delto surinktus parasus 21 amziaus didziuli issuki lietuviu tautai.

GĖDA VRK nariams

Ačiū p. Ligijai už argumentuotas pastabas. Tokių žmonių kaip Jus reikia ginčuose su VRK nariais. Tie kurie tiesiogiai rinko parašus ir susidūrė su įvairiomis įstatymų spragomis. Stebėjau VRK posėdį . Gėda buvo žiūrėti kaip mekeno kai kurie VRK nariai. Atrodo tikslu pasityčioti iš parašų rinkėjų. Vaigausko pareiga buvo prieš pradedant rinkti parašus referendumui televizijos laidose paaiškinti ,parodyti visiems Lietuvos piliečiams kaip turi būti pasirašyta parašų rinkimo lape. Dabar kiekvienas parašų rinkėjas turėjo individualiai aiškinti norinčiam pasirašyti. Parašų rinkėjai dirbo už VRK. Dabar dar jie drįsta tyčiotis iš Tautos? Tuojau prasidės rinkimo kompanija į EU parlamentą, prezidento . Matysim kiek mokesčių mokėtojų pinigų bus išmesta reklamoms ,savo nuotraukėlių klijavimui, dalinimui ir taip toliau. Kiek bus aiškinta kaip ir kurį pažymėti ,,teisingai”… Skaityti daugiau »

Reikia duoti į

teismą iki Strasbūro,bet ten Baltutytė išverstomis akimis pastoja kelią?Reikia ją iškviesti pasiaiškinti tautai,ką ji atstovauja?

je je, totali apgaulė,

tikrai TOTLI APGAULĖ VYKO TADA KAI viena raka tempė mergaitę iš Garliavos, o kita tuotarpu organizavo Ligijos Gecevičiūtės-Tautkuvienės rakomis protesto akciją prieš Prezidentę, kuri tą dieną turėjo kalbėti JT suvažiavime Čikagoj ir kuri buvo griežtai pasisakiusi PRIEŠ MERGAITĖS ATĖMIMĄ JĖGA. Ar tik Ligija netep, kuom pati kvep?

Totali apgaulė, kuomet tie patys organizatoriai atiminėja mergaitę ir tie patys organizuoja protestų mitingus prieš jos atėmimą. Be skleidžia melaginga propagandą prieš niekuo dėtą Prezidentę? Štai kur tikroji DEZINFORMACIJA, kuria taip isimiklio naudotis KGB, o kažkada ir NKVD.

Galimas daiktas, kad Ligija buvo įtraukta savotiškon sorošisttų globon po to kai jos tėvai buvo apdovanoti mažos žydaitės išgelbėjimu. Bet argi tik taip reikia atsidėkoti tiems, kurie gelbėjo žydus?

Ada

ir Vaigauskas ir visa VRK atrodo pasigailėtinai ir tuo pačiu baisiai (čia neišskiriu nei seimo ir kitų valdovų) – apie kokias demokratijas savo? valstybėje mes galime kalbėti. pati rinkau parašus ir dabar renku taisymus: nurodyta, kad ,,netikslus vardas“, pvz.: Povilas, einu pas tą žmogų – jis vėl nurodo vardą Povilas ir pase taip parašyta. Kitas atvejis ,,gimimo data netiksli“ VRK lape nurodoma data 1995 m. sausio 12 d., nueinu pas tą žmogų jis vėl įrašo tą pačią datą, nes tokia nurodyta jo pase – tai kas čia per klaidos? be to, kaip gali atsirasti naujų taisytinų lapų VRK tikrino sąrašus iki tam tikros datos ir jeigu jų nepatikrino jau dabar ne laikas juos tikrinti.

fiuuuu, gebiste marta

ciuc i buda. Nieks tavo skalyjimu net neklauso. Je je.

SPY

KGBistas vaigauskas ir prie LTSR ir NEPRIKLAUSOMOJE LIETUVOJE KGBistas…..

Marta

PAKALBAM APIE DAR VIENĄ ŠIMTAPROCENTINĘ SUKTYBĘ. Taigi, New Lies for Old, šioje dar 1984 metų knygoje, buvęs KGB strategas Anatolijus Golycinas atskleidžia KGB planą kurptą 1958 – 1961 metais. Planavo toli į priekį, nes 1989-90 reikėjo grąžinti po II pasaulinio karo Pocdamo konferencijoj leistas administruoti sritis – Kaliningradą, Pabaltijį, Rytų Europą su Rytų Vokietija Europai, Vakarams… Prezidentė JT jau užsiminė apie tai kad Kaliningradą reikia demilitarizuoti. Kaip tik tą dieną, kai Kuolys organizavo prieš ją mitingą… pasinaudojęs Venskienės situacija. Rusijai tai labai nepatiko. Nepatiko ir sorošistams. Kažin kodėl? Jie net suorganizavo emigrantų protestą prieš Prezidentę Čikagoj, nors ji buv kone vienintelė politikė, kuri griežtai išvažiuodama pasisakė PRIEŠ MERGAITĖS PAĖMIMĄ PRIEVARTA. Bet, atrodo, Kuolys to nenorėjo girdėti ir vis tiek visas… Skaityti daugiau »

doc. VytautasVe

Ir aš iš naujo paėmiau 2 parašus, kur buvo aiškiai VRK falšas: 1. pasirašė namo bendrijos pirmininkas – viską darė pagal ID kortelę, o pagal juos – nėra asmens dokumento; 2. Tas pats atvejis.
Taigi – kieno „klaidos”?
Panevėžys

prezidentes atstovei spaudai ,,Martai"-

iseivijos akcija geguzes 18 d. Lemonte neturejo nieko bendra su Kuoliu ar dar kitais Lietuvos sviesuoliais. Ta akcija buvo spontaniska, po baisaus ryto Klonio gatveje, plesiant mergaite is gimtu namu geguzes 17 d. Telefonu, internetiniu pastu, zmones siunte vienas kitam zinutes (siuolaikines rysio priemones daro stebuklus!!!)ir rinkosi i Lemonta Tyliajam piketui (akcijai). Tyliu protestu ir paskubomis pasirasytais plakatais sustojome ir laukeme ka pasakys prezidente del Garliavos ivykiu. Bet ji nejo pro centrini iejima, nejo pro mus, nepasake- labas, o pro sonines duris ibego ir isejo pro tas duris, kurios skirtos siukslems ir kitokioms atliekoms isvezti. Ne vienas blaiviai mastantis zmogus, stebejes ivykius Klonio gatveje po pirmojo bandymo isplesti mergaite is namu, negalejo likti abejingu tuo, kas atsitiko Lietuvoje- demokratija naikinama,… Skaityti daugiau »

edis

sukilimo vertas straipsnis. bravo
pilietė iš didžiosios raidės .

Janina

Kiek supratau, iš straipsnio ir kitos medžiagos apie parašų vertinimą, VRK specialistai ir taip pat Vaigauskas užima pareigas neturėdami tinkamos kvalifikacijos, nes besimokydami aukštosiose (o gal neturi net ir aukštųjų diplomų) mokslo įstaigose laikė egzaminus su špargalkių pagalba.
Tad reikėtų pravesti atestaciją visiems VRK darbuotojams ir palikti tik kompetentingus ir nepartinius darbuotojus.

Tikintis

Gale straipsnio rašoma naudotis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos patirtimi: „perskaitęs duok kitam” Taip, ši patirtis nuo 1940 m. bažnyčios naikinimo programos gana gerai sėkmingai KGB pavyko išifruoti tuos kurie susibūrę apie pogrindžio leidinius. Šiandienos Lietuvos padėtis tą jau pasiekimą liūdija. Visi politiniai kaliniai su jų inteligentais vaikais paversti pensininkų pasyviu sambūriu. Aktviausi disidentai N.Sadūnaitė, mon. A.Svarinskas viešai vadinami „banditais” ir jų vieta katedrų kampučiuose kur juos tikinčios moterėlės pažysta ir tuos kampelius prilaiko. Jie renginiuose jau nestovi šalia susivalstybinusių vyskupų. Kunigai disidentai, pogrindininkai nukenksminti užkampiuose arba išvarant kaip kun. J.Varkalą į pensiją. Užtat tokios bažnyčios ūkvedžiams teikamos premijos. Panagrinėję istoriškai atsikasite su Katalikų Bažnyčios Kronika. Gaila ten save aukojusių žmonių, kurie dėl faktų pateikimo, neteko darbo, studijų, pensijų išvyti iš… Skaityti daugiau »

kaunietis

Visa laime,kad nesugalvojo parasu rinkti kokia nors Kinijos lietuve.nes neismaneliai vrk nariai greiciausiai nezino,kaip rasomi skaiciai Kininoje,ne tik amerikoje.parasai renkami Lietuvai,tai ir rasona turi buti lietuviskai,o ne amerikoniskai.

je je to prezidentės atstovei...

ar jūs, ponia, galvojate, ką šnekate? kaip Prezidentė „patvarkys’ sukčių oligarchą, jei slepiasi po Venskienės sijonu, o jūs siena stojate ginti jį? ar su savo protu estat susipykę? neakvadumas ir kalbose ir jūsų veiksmuose. iš viens pusės reikalaujat teisingumo, iš kitos darot viską, kad jo nebūtų – trukdot Prezidentei atlikt teisėsaugos reformą… iš vienos pusės šnekat apie korupcijos suvaldymą, iš kitos ginat vyriuką iš FNTT nutekinusį mafijos bankininkams info. Juk jokio kito įtariamojo vietoj Giržado taip ir neatsirado. O tikrintas js buvo net dviem poligrafais su skirtingais nepriklausomais ekspertais. terliojat prezidentę raudonai, bet nepaaiškint kodėl jos nemyli dvi galingiausios komunistinės šalys – Kinija ir Rusija, valdoma KGB pulkininko. o Vaišvilos portreto apvalyt nereikia? tai kad jis dirbo Dubnoje – strateginiame… Skaityti daugiau »

Vi.Vi.

O šiandien širdį spaudžia beveik taip pat, kaip ir tada, kai prie Parlamento minioje laukiau tuoj tuoj pasirodysiančių tankų. Nepavyko su tankais, gal pavyks „taikiomis priemonėmis“? Neblogai sekasi: jau netekome beveik milijono. Tik populiarioje Marijono Mikutavičiaus dainoje mūsų dar trys milijonai. Kartais šių dienų situaciją aš lyginu su laikotarpiu nuo Kovo 11-osios iki rugpjūčio 23- osios. Burokevičius, Jarmalavičius, Švedas ir kaspervizija… Uspaskichas, Tomaševskis, Bradauskas ir televizijos, kuriose Uspaskichas jau daug metų – pagrindinis herojus. Rusijos ekonominės blokados tada ir dabar, Landsbergio santykiai su Gorbačiovu tada, ir Grybauskaitės santykiai su Medvedevu, Putinu dabar. Artėjame prie rugpjūčio 23-osios? Tada nepavyko, o kaip bus dabar? Dabar, kai Rusijos Lietuvoje gal nė kiek ne mažiau, negu tada? Ko nepaima patrankos, tą paims „oligarchinės struktūros“?… Skaityti daugiau »

kaunietis

Uz runkeli blogiau tik violetinis runkelis.

kaimietis

esu nustebęs – ir Amerikoj yra durnių 🙁

37
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top