Tai šokiruoja: ES Komisijos Pirmininkė grasina Italijai, kad Briuselis turi „instrumentus“ tam atvejui, jei rinkimuose laimės netinkamos partijos

Italijos politikai prašo Ursulos von der Leyen nesikišti į Italijos rinkimus po jos stulbinančių grasinimų likus vos kelioms dienoms iki rinkimų, kuriuose piliečiai rinks savo naująją vyriausybę.

Europos Komisijos Pirmininkė Ursula von der Leyen kaltinama kišimusi į rinkimus po to, kai ji pagrasino panaudoti „instrumentus“, jei Italijos nacionaliniuose rinkimuose, kurie vyks šį sekmadienį, rugsėjo 25 dieną, būtų pasiekti netinkami rezultatai. Ji pridūrė, kad tokie patys instrumentai jau naudojami prieš Vengriją ir Lenkiją.

„Matysime, kokie bus rinkimų rezultatai Italijoje“, – sakė von der Leyen. „jei reikalai kryps netinkama kryptimi – ir mes kalbame apie Vengriją bei Lenkiją – mes turime instrumentus.“ Von der Leyen tokį komentarą išsakė po to, kai JAV Prinstono universiteto žurnalistas pasakė, kad Italijos rinkimuose yra kandidatų, „artimų Putinui“ ir jos paklausė, kaip ES reaguotų, jei jie būtų išrinkti.

ES Komisijos Pirmininkės, be abejo, galingiausios figūros visose ES institucijose, komentaras sukėlė šoką Italijos politinės klasės atstovų tarpe.

Von der Leyen aiškiai užsiminė apie Europos Komisijos galimybes sumažinti finansavimą valstybėms narėms, jei, Komisijos nuomone, jos pažeidžia „teisinės valstybės principus“, ir tai yra galingas instrumentas, kurį Briuselis gali pritaikyti norėdamas nubausti bet kurią demokratiškai išrinktą vyriausybę Europoje. Vos praėjusią savaitę Komisija pasiūlė 7,5 milijardo eurų sumažinti finansavimą Vengrijai, turinčiai konservatyvią šalies vyriausybę, kuri jau seniai yra rakštis ES dėl prieštaravimo masinei migracijai ir paramos tradicinėms vertybėms.

Meloni pozicija daugeliu požiūriu nesiskiria nuo Vengrijos Ministro Pirmininko Viktoro Orbano pozicijos.

„Mediacija čia negalima. Taip prigimtinei šeimai. Ne LGBT lobistams. Ne islamo siautėjimui, taip saugioms sienoms, ne masinei imigracijai, taip mūsų žmonių darbui ir ne didžiosioms tarptautinėms finansų įstaigoms,“ – sakė Meloni rinkimų kampanijos renginyje.

Meloni politiniai įsitikinimai reiškia, kad ES gali atsakyti Italijai griežtomis sankcijomis, jei jos partija ateis į valdžią. Tačiau skirtingai nei Vengrijoje, kur didžioji dalis gyventojų yra už pasilikimą ES, Italija, remiantis apklausų rezultatais, jau tampa vis labiau skeptiška Briuselio atžvilgiu. Jei ES apribotų Italijos finansavimą, tai sukeltų įtampą ir taip pasidalijusioje Europoje ir galėtų sukelti Italijos visuomenės nepasitenkinimą.

Italijos politikai jau sureagavo į von der Leyen grasinimus.

„Kas tai, grasinimas? Tai gėdinga arogancija“, – rašė Tviteryje Mateo Salvinis (Matteo Salvini), Italijos kraštutinių dešiniųjų partijos Lyga vadovas. Jis paprašė von der Leyen „gerbti laisvą ir demokratišką bei suverenų Italijos žmonių balsavimą.“

Salvinis taip pat kalbėjo per Italijos televiziją, kad „jei kas nors Briuselyje mano apriboti Italijai priklausančius fondus dėl to, kad Lyga laimės rinkimus, tai mes turėtume iš naujo apsvarstyti šitokią Europą“, pridurdamas, kad „tai yra institucinis gąsdinimas“.

Rinkimai vyks sekmadienį, rugsėjo 25 dieną, ir apklausos rodo, kad galimai į valdžią ateis konservatorių – populistų koalicija, bei laukiama, kad Džordžija Meloni (Georgia Meloni) taps pirmąja Italijos moterimi – Ministre Pirmininke.

Kai dėl tokios perspektyvos kairiųjų – liberalų valdančiųjų grupėse įsijungia panikos režimas, Von Der Leyen replikos yra labiausiai pastebimos ir grasinančios pagrindinio ES politiko replikos nuo tada, kai Italijoje prasidėjo rinkiminės kampanijos sezonas. Tai, kad ji paskelbė savo replikas likus kelioms dienoms iki „ramaus“ Italijos rinkimų laikotarpio, taip pat gali paveikti jų rezultatus.

Šaltinis: Remix News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jei rinkimus

laimės Džordža – pokyčių bus ir nenaudingų mūsų neosovietikams.

labai dekui

leyeyieynei,labai padejo Dzordzei.Tie apuokai ES visai nukvaiso.Normaliems gerai,lenkai,italai,vengrai,veliau ukrai,jau jega.Nusvers fricus su varlem,gal ta geiropa kiek atsikvos.Nors ir vaikiskai skamba,ale….

Žemyna

Gal tai paaiškina ir mūsų paskutinių Seimo rinkimų rezultatus? Juk, pasak spaudos, ,,Laisvės” partijos dokumentai neatitiko kažkokių įstatymo reikalavimų, todėl iš pirmo karto nebuvo priimti. Tačiau vėliau juos priėmė, nors pagal įstatymus terminas priėmimui jau buvo pasibaigęs! Priėmė, nes kažkurio EK esančio požiūriu partija buvo ,,tinkama”?

Jules

Lietuvos apsišaukėliams dimokratams iš Bolševikų partijos katino dienos baigėsi laimėjus Džordžai. Kur dingo langų majoras čia, ko nebepuola Milaičio? Gal Jurgį ištiko kas?

milaiti

..sakai,net miegot nebegali,vos prapleses margalus,dairaisi po lova MAJORO..NECYSTA soviestj,oi necysta…Ceinyj xolop budies,a……

mIELA aUKSTYNA

…tu visiskai teisi.Kas gi tada stumtu pedaliu klaikalus.Net kanciervams tai per baisu.

VALIO !!

LAIMEJO M E L O N I !

Alvis

Prieš 100 metų V. Leninas rašė, kad kiekviena virėja gali valdyti valstybę.Dabar galima papildyti, kad kiekviena ginekologė gali valdyti 27 valstybių sąjungą kaip EU. Mat ponia von der Leyen 1987m baigė Hannoverio aukštąją medicinos mokyklą, o 1988–92 dirbo tos medicinos mokyklos Ginekologijos klinikos gydytojo asistentė.

Jules

Jokia virėja ar melžėja niekur nieko nevaldė, bet turėjo galimybę evoliucionuoti – vystytis ir tapti kuo tik įmanoma. Leninas, būdamas aristokratu, niekino tokius ir tokias, o pliurpė niekus runkeliokams, kaip dabar Kapsukė studenčiokams. Kapsukės išverstaskūrystės profesionalams ateina sunkios dienos – reikia vėl keisti kailį. Iš Mokslinio Covid’o pereiti į Mokslinę Džordžą.

tai štai kodėl

tu, juliau Milaiti, dar vėlų šeštadienio vakarą paleidai savo trydą prie straipsnio „Sergejus Loznica stato Valstybiniame jaunimo teatre atvirai antiukrainietišką spektaklį“, ― dėmesio išsiilgai. Nes jei ne tu ir tavo draugelis koncervas stasys, nebūtų kam apdergti gero straipsnio.

Tiesa, o kam tu prašai, kad „Sergiejus Loznica noretu pastatyti spektakli apie Lietuvos zydu kolaboravima su NKVD 1940-41mm?“ Juk tu esi gyvas to pavyzdys: Bugenių žydas ― kgb sotrudnikas.

nu va,

tik pasirodė naujas komentatorius Alvydas Mozeris, kgb provokatorius julius Milaitis tut kak tut. O juk gal užkibs?

..tai tu,milaiti

da ir zydas…O koks ir kur tavo geseftas,a…

Jules

LRT dezistai su Kapsukės prapiesoriai, jauni ir seni, turintys neobolševikinių šaknų, kolaborantiškų su Blogio imperija šaknų, kraustosi iš proto ir mažai kalba, ir rašo apie Italiją – arba rašo vėjus paikiems studenčiokams ir mūsų runkeliokams. Primenu, kad runkeliais mus pavadino LDDP ekspremjeras drg.Butkievičius, jei kas dar nežino.

Langų majore,

vėl pradedi budėjimą? Gal Jurgis algą pakėlė? Jei jau pradėjai budėjimą – pridėk prie mano žodžio „prapiesoriai” pasimetusią kažkur pasaulio platybėse raidelę „s”, gerai?

tai tu,

juliau Milaiti, dar neišaušus, penktą valandą ryto, „majorus“ pradėjei sapnuose regėti, man tamstos kliedesiai neidomūs, jei prie straipsnio skliausteliuose skaičius yra didesnis nei 3-4, tai aišku, kad į komentarus įkišai savo subinę ir paleidai trydą.

Kai Lietuvoje

atsiras partija,kurios šūkis bus „Dievui,Tėvynei ir artimui”,tokia irgi laimės.

milaiti

persimetei ant zoles ar ka…Geriau grizk prie degtinaites.Bus geriau.

Aha

Dabartine ES niekuo nebesiskiria nuo SSSR. Net ir valdžios argumentacija ta pati – “ reikia atsiklausti centrinės valdžios (Maskvos ar Briuselio)”.

Dalia

Tai ka dabar ponia Lain ims kistis ir i rinkimus atskirose salyse,na visiskas marazmas stai jums ir demoikratija:ne tauta rinks o ponia is Briuselio.Visiskas galas demikratijai

Labai didelė

tikimybė,kad Putinas panaudos atominį ginklą,tiksliau toks kaip jis psichopatas gali imtis atominių elektrinių sprogdinimo.Todėl ne tik mes,o ir Italija turėtų būti labai nerami.Felštinskis dar sako,kad ši mobilizacija tam,kad okupuoti rytų Europą ir Latviją,Lietuvą,Estiją vien dėl Prūsijos.

Jules

LRT dezistai jau švelnina savo demagogiją Džordžos atžvilgiu – keičia plokštelę, įdirbio Kapsukėje pagalba. Europa visada liks nerami, kol mūšin nestos pati Amerika. Italai, prancūzai ir vokiečiai yra Rusijai pralaimėję karus, todėl dabar eilė jai – Amerikai. Ji turi pasauliui parodyti ką gali ir iškelti savo vėliavą virš Kremliaus. Tiesa, prancūzams buvo pavykę, bet juos įveikė šaltis ir skurdas, ir į nugarą suvarytas anglosaksų durklas už Rusiją prancūzams. Anglosaksai tris ar keturis kartus yra išgelbėję Rusiją, todėl dabar turėtų pasistengti nebegelbėti.

švabyno rojus

Lytis išlaisvinta nuo, atrodė, nepajudinamo dualizmo. Trinamos ir kitos dualizmo ribos – tarp gėrio ir blogio, melo ir tiesos, dorybės ir nuodėmės… Štai renkami pinigai karui, Žmonių žudymui ir isteriškai klykiama, kad tai gėris. Žiniasklaida persmelkta žviegiančiu džiaugsmu dėl rusų karių mirčių. O melo aplink tiek, kad, regis, visas Pasaulis nyra į nesibaigiančio melo liūną. Melas kaip potvynis kyla, kyla… Tačiau blogiausia, kad melą lydi reikalavimas priimti jį už Tiesą. Net įstatymiškai. Reikalaujama kaip aksiomą priimti šlykščius melus, kad visi rusai blogi, kad vakcinos, nepaisant vis sunkiau nuslepiamos jų daromos žalos sveikatai ir sukeliamų mirčių, – visuotinis gėris, kad B. Geitsas, G. Sorošas ir kiti į juos panašūs „filantropai“ gelbėja Pasaulį… Bučos ir Irpinės istorijos permirkusios melu tiek, kiek krauju.… Skaityti daugiau »

kas nuo mūsų slepiama

Tikroji istorija-šiek tiek realių faktų apie „fašistus”:

http://www.holohoax101.org

http://www.holohoax101.org

>Alvis

Dabar tai Europai reikia ne ginekologes ,o -psichiatro.

24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top