Tarptautinis valiutos fondas ragina imtis daugiau propagandos klimato kaitos klausimu, kad paskatintų blėstantį visuomenės palaikymą

Pastebėjęs, kad visuomenė stokoja susidomėjimo jo brangiems sprendimams, Tarptautinis valiutos fondas (TVF) ragina intensyvinti klimato kaitos propagandą.

Jungtinių Tautų valdoma finansinė agentūra mėgino įvairių apklausų pagalba suaktyvinti palaikymą klimato kaitos ideologijos propagavimui ir įtikinti viso pasaulio žmones jungtis prie jos.

Pasak TVF ataskaitos, publikuotos vasario 9 dieną, nors dauguma apklaustųjų sakė, kad jiems rūpi globalinis atšilimas, tai nepaskatino paramos tarptautinės klimato politikos dienotvarkei.

Ataskaita buvo paruošta ryšium su tarptautine YouGov apklausa, kurios metu apklausta beveik 30000 žmonių iš 28 šalių keturiuose kontinentuose, kad būtų dokumentuotas ryšys tarp susirūpinimo klimato kaita ir visuomenės paramos pastangoms ją sušvelninti.

Mokslininkai 2022 metų birželio – rugpjūčio mėnesiais atliko tyrimą, mėgindami įvertinti palaikymą anglies apmokestinimui bei reguliavimui ir švarių, o taip pat atsinaujinančių technologijų subsidijavimui.

Apklausos vykdymo metu pagrindinė problema daugeliui respondentų buvo aukštos energijos kainos.

Prieštaravimas žaliajai dienotvarkei

Pasirodo, kad dauguma respondentų prieštaravo ar nenorėjo priimti prieš klimato kaitą nukreiptų brangių sprendimų, nežiūrint jų nerimo dėl planetos.

Prie sumažėjusios paramos klimato kaitą švelninančių pokyčių įvedimui vedė keletas veiksnių, tokių kaip susirūpinimas dėl korupcijos žaliosios energijos industrijoje bei jos sukelti didžiuliai kainų šuoliai.

„Reikės nueiti dar ilgą kelią, kad išlaikytume globalinį atšilimą mažesnį nei 1,5-2 laipsniai lyginant su priešindustriniais laikais,“ – sakė savo pranešime Bo Li, TVF generalinio direktoriaus pavaduotojas.

„Kad įveiktume šį atotrūkį, reikės ambicingos ir rūpestingai patikrintos politikos, kuri greitins žaliąjį tranzitą. Bet net ir išmintingiausia politika nepasiseks neturėdama visuomenės paramos,“ – sakė Li.

Tyrėjų manymu, norint paskatinti paramą klimato kaitos iniciatyvoms, reikia geresnio informavimo apie klimato politikos poveikį ir su tuo susijusias išlaidas.

„Apskritai apklausos nuvertina ypatingą efektyvaus informavimo ir supratimo didinimo svarbą klimato politikos pasirinkimų atžvilgiu,“ – rašoma TVF ataskaitoje.

„Išlieka didelė veikimo erdvė gerinti bendrąsias žinias apie klimato kaitos poveikį ir politiką visose šalyse.“

„Be to, intervencijos išryškina, kad net nedidelis informacijos apie politikos naudą kiekis gali tapti didesnio palaikymo priežastimi,“ – padarė išvadą tyrėjai.

Klimato kaitos propaganda

TVF ataskaitos autoriai sakė, kad vyriausybėms reikia teikti „aiškią ir efektyvią informaciją apie politikos veiksmingumą bei kompromisus.“

„Apklausa rodo, kad yra didelis atotrūkis tarp visuomenės žinių ir svarbiausios politikos palaikymo,“ – sakė Li, aiškindamas, kad pastangos, reikalingos paveikti gyventojų požiūrį į emisijas mažinančią politiką, turi būti pritaikytos konkrečiai šaliai.

Buvo nustatyta, kad moterys ir asmenys, kurių išslavinimas aukštesnis, buvo linkę labiau jaudintis dėl globalaus atšilimo.

Dauguma apklaustųjų tiek išsivysčiusiose, tiek vargingesnėse šalyse sutiko, kad visos šalys turi finansuoti pastangas, skirtas globalaus atšilimo įveikimui, sakoma šioje studijoje.

„Mūsų tikslas yra padėti vyriausybėms didinti palaikymą tvirtiems veiksmams klimato labui, įskaitant jungtines, valstybių sienas peržengiančias priemones,“ – sakė Li.

„Mums reikia dirbti kartu, kad įveiktume šią egzistencinę grėsmę planetai, kuria visi dalinamės,“ – užbaigė jis.

Šaltinis: The Epoch Times

3 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Skaitytojas

Na, delfis su komjaunimo tiesa tai ir daro.

Hildegarda

Žmonėms pabodo milijardierių apgavystės.

stasys

O milijardieriams kažkoks zizimas .

Estų žvalgyba praneša

Matyt kažkas su svirpliais stringa.

Pamastymas

..kai klimatas syla,asei maziau moku tarptautines valiutos …kazkam.Kuo silciau,tuo geriau,atata,aTa geriesiems lansbletkieciams.

Gretanbergai ir klimatas

Vėl Gretą trauks iš už pečiaus klimato streikams,isteriškai pašūkauti;ta gal užmigo klimato kaitos miegu,o tokia aktyvi buvo prie prezidento Trumpo,kai politinis klimatas buvo pasiketęs gerą.

et,

lietuviams tai gerai kad šiltėja orai, mažiau žiemą kurent reikes, moterims vengiekru nereiks, kailinių šūbų. Tai ko čia rėkaut jei kuo toliau tuo geriau?

N E T I K ė T

netikėkit kai išgirsit žiniasklaidoje žodį KONTAKTAS. Netikėjimas jus išlaisvins nuo planetos „gelbėtojų” ” dėl klimato kaitos. Žiniasklaida jau pradėjo įvedinėti terminą „neatpažintas objektas”. Beliko sulaukti terminų su žodžiu ” KONTAKTAS”
…Akivaizdu, planai globaliai tvarkai įvesti stringa- žmonės nepalaiko net klimato kaitos trendo : cit .”ragina imtis daugiau propagandos klimato kaitos klausimu, kad paskatintų blėstantį visuomenės palaikymą”Beliko sulaukti propogandų apie „KONTAKTUS” su ateiviais, ateinančiais musų gelbėti, kaip neginčytinus autoritetus, kuriems privalome paklusti… Toks paskutinis turėtų būti ištrauktas globalsitų koziris, pagal Biblijos Jono apokalipsį. Žinokit ir netikėkit, kas ištvers iki galo tas išgyvens

Skaitytojas

„Propogandų“, „apokalipsį“, „pradėjo įvedinėti“… Varge, kokia to žmogaus gimtoji kalba?

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top