Tautos referendumo iniciatoriams – „gero“ ir „blogo“ policininko žaidimas

Kaip ir buvo galima numanyti, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nepraleido progos pažaisti „gero“ ir „blogo“ policininko su Tautos referendumo iniciatoriais.

Sausio 14 dieną, antradienį, VRK balsavo už išvadą, kad iš daugiau nei 5 tūkst. su gyventojų registru sutikrintų įrašų, 2249 vis dėlto neatitinka minimalių reikalavimų dėl netiksliai nurodytos gyvenamosios vietos.

Tokiam sprendimui pritarė 10 komisijos narių, trys buvo prieš, dar trys susilaikė. Vienas iš tų, kuris balsavo prieš tokį nutarimą, buvo ir jos pirmininkas Zenonas Vaigauskas, sausio 7 d. po susitikimo su Seimo pirmininke Loreta Graužiniene pareiškęs, jog VRK ketina pripažinti daugiau nei 5 000 parašų, jų pačių patikslintų pagal gyventojų registrą, ir taip neva „supjudęs“ VRK komisiją.

Išklausęs savo vadovaujamos komisijos kritikos, Z. Vaigauskas tikino, kad „ryškiau nepatenkintų“ narių komisijoje tėra du, todėl buvo beveik tikras, kas komisija nenutars visų anksčiau netinkamais laikytų 5 tūkst. parašų nepripažinti. Šiandien paaiškėjo, kad „blogų policininkų“ komisijoje yra daugiau. Ta proga „gerasis“ pažadėjo parašyti „atskirąją nuomonę“.

Taigi po šio VRK sprendimo Tautos referendumo iniciatyvinei grupei ir jos talkininkams savanoriams teks patikslinti dar ir šiuos 2249 parašus. Jiems patikslinti iniciatoriai turės daugiau laiko – iki 29 dienos.

Siūlome pasižiūrėti Aikštės TV reportažą (Aušra Gabalytė), kuris primena, ką po sausio 7 d. susitikimo su Seimo pirmininke žadėjo Z. Vaigauskas ir kaip VRK žaidimus vertina Tautos referendumo iniciatorių atstovai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rita

Slykstu pasidaro klausytis tu VRK gaujos .Gauja pries Lietuvos piliecius ,kitaip ju nepavadinsi . Ateis diena ,teks jums uz tai atsakyti o Vaigauskas jau senai turejo palikti si posta .

pasirasiusioji

sistemai reikia zutbut suzlugdyti referenduma. Tai akivaizdu.

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top