Teisėjai A. Cininas ir A. Kisielius nusišalino nuo L. Bloznelytės-Plėšnienės apeliacinės bylos

Kaip praneša lrytas.lt, profesorės Laimos Bloznelytės-Plėšnienės apeliacinę bylą nagrinės kitos sudėties teisėjų kolegija – nuo gydytojos apeliacinio skundo nagrinėjimo nusišalino jai pirmininkauti turėjęs teisėjas Audrius Cininasi. Tokį pat sprendimą priėmė ir teisėjas Arūnas Kisielius.

Tikėtina, kad skandalingais sprendimais ir pareiškimais pagarsėjęs teisėjas A.Cininas nusišalino nenorėdamas būti apkaltintas šališkumu – dirbdamas Vilniaus miesto apylinkės teisme jis pirmininkavo teisėjų kolegijai, nagrinėjusiai Andriaus Ūso bylą.

Tiesos.lt primena, kad šią bylą teisėjas išnagrinėjo taip ir neapklausęs nukentėjusiosios – vienintelės gyvos liudytojos. Savo sprendimą A. Cininas motyvavo pareiškęs, kad „mergaitės atmintis ištrinta“. Dėl to jis apkaltino jos tėvą Drąsių Kedį – neva šis sugebėjęs „ištrinti atmintį“ žodžiu. Kaip tai yra įmanoma padaryti, iki šiol lieka neaišku (daugiau šia tema skaityti ČIA).

A.Ūso byloje L.Bloznelytė-Plėšnienė buvo apklausta kaip liudytoja. Po šio liudijimo jos atžvilgiu buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingų parodymų davimo. Neradus įrodymų ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas ir ji buvo apkaltinta mirusiųjų atminimo paniekinimu ir šmeižimu.

Nenorėdamas būti apkaltintas šališkumu nuo L.Bloznelytės-Plėšnienės apeliacinės bylos nagrinėjimo nusišalino ir teisėjas A.Kisielius, kuris taip pat yra nagrinėjęs bylas, susijusias su Kauno pedofilijos istorija.

L.Bloznelytės-Plėšnienės apeliacinis skundas dėl pirmos instancijos teismo sprendimo bus nagrinėjamas lapkričio 3-iąją Vilniaus apygardos teisme.

Šią bylą nagrinės teisėjų kolegija: Stasys Lemežis (pirmininkas), Virginija Pakalnytė ir Virginija Švedienė.

* * *

Daugiau apie Laimos Bloznelytės-Plėšnienės teismą skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:

A. Patacko garbės žodis: liudytoja Laima Bloznelytė sako tiesą –neleiskime tiesos pakeisti teise

Leonas Merkevičius. Keli pastebėjimai iš profesorės Laimos Bloznelytės-Plėšnienės teismo

Dalius Stancikas. Anomalija

Pirmos instancijos teismas nusprendė, jog prof. Laima Bloznelytė-Plėšnienė esanti kalta

* * *

Daugiau apie teisėją A. Cininą ir jo nuosprendį A. Ūso pedofilijos byloje skaitykite šiose Tiesos.lt publikacijose:

Piliečiai klausia: ar po A.Cinino suformuotos teismų praktikos pedofilija vis dar įrodoma?

Andrius Švarplys. Replika besipiktinantiems teisėjo A.Cinino sprendimu

Iš propagandos frontų. Šarūnas Černiauskas: Audrius Cininas yra mano herojus

Prezidentės valia teisėjas A. Cininas nuo rugsėjo dirbs aukštesniame teisme

Prezidentė D. Grybauskaitė pasirūpino teisėjo A. Cinino karjera

Laida „Aktualusis interviu“ su teisėju Audriumi Cininu

Teisėjas A. Cininas prasitarė: „Vaiko atmintis ištrinta“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
cickinas

Nu, ką- apsidžiaugėt durneliai? Chi chi chi, džiaukitės, džiaukitės…
Tik żinokit, kad iš tikrųjų tai mes jums cirką padarėme – žiūūū, va kokia pas mus dzemokraaaacija. O iš tiesų, dar nenudžiūvus rašalui ant tos chi chi chi, apeliacijos, mes jau turėjome paruoštą sprendimą. Kokį?
Kai sużinosit, oi, chi chi chi, oi nepasidžiaugsit…

viskas dėl vaizdo

Netikiu Cinino sąžiningumu. Kai kas pasakė nusišalinti, tai ir „nusišalino“, o sprendimo nepakeis ir naujoji kolegija.

copy is lryto:

geriausias komentaras:7. „uz tokias antrastes
ir gerbiamos gydytojos smeizima, atsiranda teise paduoti lryta i teisma. Kiek galima toleruoti tokias rasliavas? Na, nebent pedofilu taryba sumoka gerus honorarus. O kodel ,,zymioji” zurnaliste netiria ,,keistos” a.uso zuties- prigere baluteje? O gal jau buvo nebegyvas ir tik nuvirto? Kodel tuometis teisingumo ministras lydejo Usa i mirties kelione? O cia tai butu tyrimas. Bet gal kuzia nepajegi ar neduota komanda ,,FAS”?!” Nera ko ir pridurti daugiau, nebent cininas dar bijo Dievo teismo – kondratjeva ir Ruta jis jau nubaude. Gana ziaurokai. Galimai, Dievulis yra danguje!

to cickinas

Tas tavo chi chi chi vemti vercia.

neturi jie nei sąžinės, nei moralės

mūsų teisėjai ir prokurorai velniui sielą pardavę.

Pensininke

Valstybes valdyme visiskai nebejuokinga, ypac TEISEĖSAUGOJE ,kai „NE PRIE KO” siulo i GP nestiprius po viena kandidata. Demokratija imituojama, reiskiasi vienvaldyste, panasiai kaip Baltarusijoje.

GAL PABŪGO

dėl nežinios, kas bus naujas GP, kad gali tekti „grąžinti atmintį”?..Gal jau nebegeria ir kavos?

violetinė

STIPRYBĖS GERB. GYDYTOJAI, IR NENULEISTI RANKŲ. VISTIEK TA MELO PIRAMIDĖ VIENĄ DIENĄ GRIUS. O DIEVAS KANTRUS, BET NEUŽMARŠUS – VIENIEMS NUEIDAMAS, KITIEMS PAREIDAMAS…

O - pa

Neimkit į galvą – visuomenės spaudimas vis tik savo daro, gal jau ir kreidelės pirmus vaisius užaugino.

kas ir kada?

Teis pati Cicina,uz issigalvotus kaltinimus ir sukurtas nutartis?Nejau Lietuva Egzotinio Debilo valdoma valstybe,kad prokuroraivir teisejai remiasi melagingo liudinko Egzotinio Debilo parodymais?Ir dar….o kada bus teisiamas Egzotinis Debilas,per kuri neteisingai nukentejo begales zmoniu????

ka raso l.rytas

Viska apverskite aukstyn kojomis zinosite TIESA!!!!

juonis

Tas cickinas nebenori kavos…?

Drenis

Cinikas apkaltino Stanciką logikos stoka, galima numirti iš juoko: Audrius Cininas October 19 at 7:51pm · Toks vaizdas, kad žmogus 2013 pateko į komą ir tik dabar pabudo. Viso to komentuoti per daug garbės rašytojui, tik kad pribloškė logika. Viskas neva buvo kieta ir teisinga, nes pirmą kartą taip ryškiai atkreipė dėmesĮ į pedofiliją Lietuvoj. Tai pagal tokią logiką reiktų pastatyti alaus vienam pavyzdžiui Norvegų psichpatui, kuris ne taip seniai ir ne mažiau ryškiai atkreipė europos dėmesĮ ir į imigrantų problemą. Laukiam Bernardinuose pozityvaus straipsnio ir apie tai. http://www.bernardinai.lt/…/2015-05-14-kuo-ypatinga…/130857… 55 Likes21 Comments Šarūnas Černiauskas Up next: drg. Stancikas įrodo driežažmogių ir iliuminačių sąmokslą. Like · Reply · 9 · October 19 at 7:58pm Giedrius Alasevičius Tai jei ką tik iš… Skaityti daugiau »

labai gaila

kad lietuva po kol kas valdo d-ebilai.

labai gaila

kad Lietuva valdo d-ebilai

nuomone

Siaubas!Taip issitycioti is gerbiamos daktares priteisiant tokias sumas …uz tai ,kad ji pasake kas pas ja ivyko kabinete.Kam jai garbaus amziaus izymiai dakterei reiktu toki dalyka isgalvoti?Ar ji zinojo ,kad visiskas dugnas yra teismuose?Juk nezinojo zmogus pasakydama savo nuomone garsiai,kad iki sitokio bsurdo gali viskas prieiti ,kai nori prisiteisti sumas tokie zmones kaip stankunai ir kiti…Nemanau kad viskas greit baigsis ,nebent pasikeistu visa valdzia ar dar kas nutiktu ,kad pagaliau i Lietuva ateitu teisingumas.Uztat ir zmones taip bendraujasi savo feisbukuose..supuve zmones ikipagrindu ..jiems nebera nieko svento ..o apie sazine cia kai kurie easo ar turi tokie teisejai cinikai tai is vis nera ka parasyti ,ne tik ,kad sazines nera ,bet ir sirdies.

Skaitytoja

Ačiū Dreniui, kad sudėjo į vieną vietą TIKRŲ IŠSIGIMĖLIŲ sapaliones, nes joks normalus žmogus neturi kantrybės skaityti niekšų puslapius. Taigi, jei kas dar manėte, jog cininas turi kokių nors žmogUS POŽYMIŲ, APSIRIKOTE – šis gyvis neturi nei menkiausių žmogaus požymių, tai gyvis, kuris turėtų būti izoliuotas narve. Kas į paleido į svietą – kokie nors žmogžudžiai išsigimėliai? Jeigu šį gyvį neišmes iš teisėjų, tai jau tikrai mes neturime valstybės, jei visiškas išsigimėlis gali užimti tokias pareigas. Ir kiti „komentatoriai” ten neturi nei menkiausių žmogiškumo požymių. Ant tokių snukių turi būti užrašyta – išsigimėlis.

pačios

didžiausios nuodėmės daromos, užmigdžius sąžinę.
Dieve, teateinie Tavo karalystė, teesie Tavo valia. Mes laukiame Tavo Teisingumo ir Tavo Teismo.

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top