Teisėjas E. Šileikis: Konstitucinis Teismas ignoravo Lietuvos Konstitucijos viršenybę prieš ES teisę

Atskirąją nuomonę pareiškęs Konstitucinio Teismo teisėjas Egidijus Šileikis mano, kad praėjusią savaitę paskelbtame nutarime jo kolegos nepagrįstai ignoravo Lietuvos Konstitucijos viršenybės prieš Europos Sąjungos (ES) teisę principą.

Teisėjo manymu, Konstitucinio Teismo išaiškinimas dėl Konstitucijos keitimo sukuria prielaidas Konstituciją pildyti tiesiog „pagal ES teisę suformuluotu aiškinimu“.

„Ypač nesutinku dėl to, kad […] nenurodyta ir netaikyta Konstitucinio Teismo 2006 metais atskleista „pačios Konstitucijos“ viršenybė Europos Sąjungos teisės atžvilgiu“, – rašoma antradienį paskelbtoje teisėjo atskirojoje nuomonėje.

Visą Konstitucinio Teismo teisėjo Egidijaus Šileikio atskirąją nuomonę skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Šaunuolis, Egidijau,

jau ne pirmoji atskiroji nuomonė įrodo, kad buvai ir likai padoriu žmogumi, nepaisant pasiektos aukštos padėties visuomenėje.

Lietuvaite

Aciu uz drasa ir sazininguma!

Garbingas

žmogus.Tikras arsitokratas.Tikras generolas.

labai truksta Lietuvai

Tokiu nepriklausomu ir saziningu teiseju. Gaila…
Bet aciu Dievui dar yra.

laitas

Lietuviška patarle sako:meluok bet meluodamas turek saiką.ES tai nepriklausomų valstybių klubas- asociacija,kaip jos gali buti viršesni įstatimai už suverinios LR valstybes įstatimus,kuri turi savo piliečių patvirtintą dar galiojančią konstituciją,karuomenę,pinigus ,teisesaugą,teisetvarka ir kt. valstybines institucijas.Kaip 28 ES klubo nares įsivesime ir pritarsime referendumų naujai ES konstitucijai tuomet busime ES valstybę.ES klubo vadovybe ir nežino ,kad taip neskaniai esame savų mulkinami,tikrai manau ES vadovai tam nepritartų.

Jolita

Kažin kodėl TIKRIEJI Konstitucijos kūrėjai negali išaiškinti to, ką dabar „išaiškina” KT teisėjai, prieštaraudami suverenios valstybės konstitucijai???

Tiesiog pagyvenęs eilinis žmogus

Šis vyras – ŠVIESOS VAIKAS. Todėl jis nebijo tamsybių gaivalingo siautėjimo. Tepadeda Tau DIEVAS. Šviesa nuo Dievo. Nuo šėtono – tik tamsybių tamsybė. Gaila, kad Lietuvos tamsybių vergai grybauskaitės, butkevičiai, landsbergiai ir jų pakalikai trypia savo priesaikas duotas Dievo vardu (tepadeda man Dievas)ir savireklamai lenda prie Jo Šventenybės. Ponai, primenu: Dievas neleidžia iš Jo juoktis. Nepamirškit, kad už tai reikės atsakyti. Taip taip, būtinai reikės.

Teisėjai skyla?

Teisminė diktatūra Lietuvoje?

dėkojame

gerb. teisėjui. Galbūt šie metai bus lemtingi tautos – valdžios persvaroje.
Labai norėčiau, kad sąžiningi teisininkai (o tokių yra tikrai daug) burtūsi, kalbėtųsi ir padėtų tautai siekti visuomeninio intereso. AČIŪ.

štai

kokie Žmonės turi kalbėti TV ekranuose, priiminėti sprendimus. Jie nesusipykę su sąžine, teisingumo jausmu, sveika nuovoka. Asmens doros vertybės jiems yra aukščiau už visokio plauko politikų, teisininkų, jėgos struktūrų interesus

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top