Teisiamoji Dalija Bulotienė: Mano sūnus baudžiamas už žmoniškumą ir pilietiškumą, kurių mokiau

Vytautui Landsbergiui išgyvenant ir išsakant didį susirūpinimą dėl prezidentės Dalios Grybauskaitės įvaizdžio, valdžios rengiamuose politiniuose teismų procesuose toliau žeminami Lietuvos laisvės gynėjai, Sąjūdžio žmonės ir jų vaikai.

Siūlome skaitytojams nuo pareigūnų smurtinių veiksmų per Garliavos šturmą nukentėjusios teisiamosios Dalijos Bulotienės kalbą, pasakytą spalio 7 d. per baigiamąjį administracinės bylos, policijos iškeltos neva „už teisėtų reikalavimų nevykdymą“, posėdį.

Tą gėdos dieną. Dalija Bulotienė su vėliava pirmoje eilėje

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Iki ašarų jaudina

šių žmonių atsidavimas.Ten teko kelis kartus būti ir mums.Linkiu šiai šiam nuostabiam žmogui atlaikyti,nepalūžti,nes laikai keisis ir jūs būsite reabilituoti.Mes jus palaikome ir stebime V.Landzbergio skaudų atitrūkimą nuo tikrovės.Tai didelis netikėtumas Lietuvos žmonėms ,keliantis vis daugiau įtarimų ir spėlionių :kodėl?Nors gal geriau nesigilinti.Palikti juos,įstrigusius tam tikrame istorijos etape mėgautis savo darbais.Kurie tuo metu buvo tinkami ir reikalingi,tačiau reikia eiti į priekį.

Jie nori įbauginti.Nepavyks.

Tik tiek ,kad tauta tyliai ,kaip pogrindyje,puoselės savo idealus,nesiafišuodama,tikės.Tai svarbiausia.Atsimenu,kaip teta sovietmečiu pirmą kartą atvyko iš Amerikos ir visur buvo saugumiečiai.Ji apie tai negalėjo pasakyti,tai taip išraiškingai užsiėmė burną,kad suprastume.Ir vėl tas pats-užsiimti burną.

petras

Lietuvoje viskas keisisis teisiamieji taps teisejais.

Iš toli

Nuoširdi pagarba šiai Moteriai ir jos vaikams. Landsbergis geriau ne Grybauskaitę gintų, bet pareikalautų, kad ji baigtų persekioti šiuos Sąjūdžio žmones teismuose.

Anikė

„Tegu naktis tamsi,baisi,ilga-
Ji pasibaigs,kaip kiekviena liga.” Antanas Venclova apie galingų hitlerininkų,plėšikų iš vakarų režimą.
Baigiasi visi režimai,baigsis ir mūsų muliažiukų era.Stiprybės doriems Lietuvos žmonėms.Tiesa visada išlenda
iš maišo,kad ir kaip slėptų.

Rūta

Klausėmės su ašaromis akyse, kai dalija skaitė šį tekstą teismo salėje. Tai visa širdimi parašyta kalba ir Dievas turi ją išgirsti…

Rūta

Atsiprašau, Dalija, tik iš Didžiosios raidės.

mykolas

gerbiama Dalija džiugu skaityti Jūsų laišką, o dar džiygiau kad nenusivylėt savo TĖVYNE.Tėvynė tai ne 220 pareigūnų ,kurie rodė brutalią jėgą prieš teisybę ginusius žmones.TĖVYNĖ tai jus ir gėrio pilna Jųsū širdis.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top