Teismai toliau baudžia valdžios aplaidumu viešai pasipiktinusią pilietę

Vieni Lietuvos piliečiai, spontaniškai išėję į aikštę, yra valdžios ir žiniasklaidos giriami, ar net pačios prezidentės Dalios Grybauskaitės apdovanojami. Kitus – lydi kurtinanti žiniasklaidos tyla, prezidentės abejingumas ir policijos bei teismų persekiojimai.

Praėjusių metų rugsėjo 21 dieną visuomenę sukrėtė skaudi nelaimė – nusikaltėlių pagrobta ir išniekinta Dembavos moksleivė, ne kartą telefonu prašiusi pagalbos, jos taip ir nesulaukė – buvo gyva sudeginta automobilio bagažinėje. Ne mažiau visuomenę sukrėtė ir valdžios abejingumas.

Kaip jau skelbėme, pasipiktinę valdžios aplaidumu, rugsėjo 24-ąją kauniečiai, klaipėdiečiai, šiauliečiai ir panevėžiečiai rinkosi į spontaniškus protesto renginius prie policijos komisariatų. Su vėliavomis ir žvakutėmis į gatves išėję piliečiai siekė atkreipti valdžios dėmesį, kad dėl tarnybų abejingumo jie ir jų vaikai jaučiasi nesaugūs.

Panevėžyje prieš protestuotojus policija ėmėsi persekiojimo priemonių: Ritą Jusienę, vieną iš aštuonių tądien atėjusių piliečių, Panevėžio policininkai apskundė teismui. O Panevėžio miesto apylinkės teismo teisėja Rita Bilevičienė spalio 25 dienos nutarimu neva už piketo organizavimą nubaudė Ritą Jucienę 500 litų bauda.

Rita Jusienė apskundė tokį teismo sprendimą. Panevėžio apygardos teismas jos apeliaciją atmetė ir paliko galioti žemesnio teismo sprendimą. Tiesos.lt siūlo susipažinti su Panevėžio apygardos teismo teisėjo Ričardo Gilio neskundžiama nutartimi bei jos argumentais.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kur

dingo prezidentes palaikymas protestuotojams,kodel nesaukia Skvernelio pasiaiskinti,tai dar Lietuvoje yra demokratija???

rimas. to 12:13

Koks durnius sėdės lietuvoj per tokį šaltį ? Yra paliktos nuotraukos ir užtenka . O vadovauti galima ir iš Miamy. Tik reikia skambinti naktim. O po darbo niekas neskambina. Todėl ir negalima prisiskambinti darbo metu, kol viršininkas miega .

Palyginimas

Povilas Gilys ir Ričardas Gilys, tai lyg žemė ir dangus, čia labai švelnus palyginimas.

Stasys

Sunku ką ir pakomentuoti. O gal ir mus yra užvaldžiusi mafija? Gal dėl to esame atsidūrę į tokią apgailėtiną padėtį? Vienok, avinus ir veršius lengva valdyti…..

rimas. to 2014-01-25 13:59

aš gimęs avinu . Pabandyk verši prieiti !

to rimas

Galėjai nesisakyti. Iš tavo pezėjimo ir taip matosi.

Vakarų ekspresas

Jaunuosius politikus pamokė teismas 2014-01-17 Viešai palaikymo akciją neramumų draskomai Ukrainai deklaravę Klaipėdos jaunųjų konservatorių lygos nariai už tai buvo priversti stoti prieš teismą. Jie teisėsaugos akiratyje atsidūrė po to, kai gruodžio pradžioje Liepų gatvėje, prie savivaldybės pastato, organizavo palaikymo akciją į Europos Sąjungą siekiančiai įstoti Ukrainai. Dvi dešimtys jaunuolių laikė užrašą „We need Ukraine”, nusifotografavo ir nuotrauką išplatino internete. Tai ir buvo jaunųjų konservatorių klaida – fotografiją pastebėjusi viena klaipėdietė apie tai informavo policiją. Pareigūnai, įvertinę visas aplinkybes, akcijos organizatoriams surašė protokolus dėl susirinkimų ir kitų masinių renginių tvarkos pažeidimo – jaunieji konservatoriai privalėjo apie tai raštu informuoti savivaldybę, mat susirinko daugiau kaip 15 žmonių. Už tokius pažeidimus teisės aktai numato 100-1000 litų baudą arba areštą iki 30 parų.… Skaityti daugiau »

Grybauskaitės klanas

slopina kaip Ukrainoje.Grybuskaitė jo vėliavnešė,pati nelaisva.Jie bijo.Ir aplamai,kokia čia demokratija,jei šiandien gyvai grandinei Vilniuje Ukrainos palaikymui reikėjo leidimo?Tai komedija.Jokia čia demokratija.Ta grandinė labai liūdna.Reikia grandinę pakartoti nuo prezidentūros iki seimo dėl Lietuvoje daužomos demokratijos.

kokioje salyje mes gyvename?

rezimas isisiauteja.

Demokratinėje šalyje tam

nereikia leidimų.Iš kur tie leidimai atsirado ?Kas jų iniciatoiriai?Kas tie diktatoriai,kurių reikia prašyti,kip baudžiauninkms?

man baisu

kokioj valstybėj gyvenu ir vaikus auginu.

čia - DEMOKRATIJA

Mėgaukitės

Pagarba Ritai Jusienei

Aciu uz zmogiska jautruma kitam zmogui.

viktorija A

kokia nuostabi lietuviska „demokratija”, greit reikes einant i tualeta valdziazmogiu malones prasyti ! Mums tokia Lietuvos valdzia ir istatymai NEPRIIMTINI! Zmones yra laisvi isreiksti savo valia, patinka tai valdziazmogiams ar ne! Lietuvoje matyt irgi reikia Maidano, kad debiliski istatymai butu panaikinti!

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top