Teismas pripažino Deimantės Kedytės parodymus netinkamais – apklausos metu jos „emocinė ir psichologinė būsena buvo bloga“

Lapkričio 9 d. Vilniaus apygardos teismas (teisėjų kolegija: Virginija Liudvinavičienė (pran.), Alenas Piesliakas, Jurgita Mačionytė) paskelbė nuosprendį byloje dėl Deimantės Kedytės „intelektualinio tvirkinimo amoraliais pasakojimais“ (daugiau apie šią bylą skaitykite kitoje Tiesos.lt publikacijoje: Leonas Merkevičius „Teismų naujienos“).

Išklausyti nuosprendžio neatvyko nė vienas iš bylos dalyvių, nebuvo ir žurnalistų, atėjo tik 5 stebėtojai.

Pranešėja Virginija Liudvinavičienė (anksčiau niekuo ypatingai nepasižymėjusi, nebent vienu nešvariu epizodu su Eglės Kusaitės apklausa) perskaitė nuosprendį Laimutei Kedienei ir Olgai Girdauskienei.

Pastaroji šįkart išteisinta, nors dėl identiškų veiksmų, bet pagal kitą jų kvalifikaciją – poveikį („primokinimą“) – praėjusią savaitę, spalio 31-ąją, ją nuteisė Lietuvos Aukščiausiasis teismas (Valio, pagaliau visuomenei atskleistas tikrasis vaiko netikros atminties „įrašytojas“ – kaimynė Olga Girdauskienė. Ne veltui buriatė, o ten, kaip žinome, klesti šamanizmas).

Nepatenkintas ir anos pusės advokatės N.Vrubliauskienės apeliacinis skundas dėl priteistos per mažos sumos. (Primenu: pirmojoje instancijoje advokatas Gintaras Černiauskas prašė 2 milijonų litų dėl „tvirkinimu“ sukelto vaiko raidos sulėtėjimo ir išsivysčiusių įvairių sutrikimų; nors jokių žalos atsiradimo įrodymų, nepateikė, tad teismui teko pasukti galvą, kokia dalimi tenkinti ieškinį).

Laimutė Kedienė pripažinta kalta. Taigi dabar jau bus visiškai teisėta dingstis atsisakyti suteikti seneliams bent mažiausią kontakto su vaikaite galimybę: tai prieštarauja geriausiam vaiko interesui. Toks regimai ir buvo šių teisėjų užsakovų tikslas.

Lyginant su „poveikio“ byla, įdomu tai, kad „tvirkinimo“ byloje teisėjai, berods, pirmą kartą atmetė etatinių „teisingų“ liudytojų V.Keršio ir M.Kuprevičiaus parodymus kaip nepatikimus („poveikio“ byloje tie patys parodymai dar tiko). Taip pat atmetė kaip įrodymą ir Deimantės Kedytės duotus parodymus 2014 m. spalio 14 d. („poveikio“ byloje jais dar remiamasi, nors nuosprendyje jie išdėstyti sutrumpintai, išmetant visus vaiko kliedesius, t.y. iš esmės suklastojant parodymus, siekiant nuslėpti liudytojos degradavusią psichikos būklę).

„Tvirkinimo“ byloje teisėjai nusprendė, kad apklausos metu Deimantės „emocinė ir psichologinė būsena buvo bloga“, todėl negalėjo tos apklausos vertinti kaip tinkamo įrodymo.

Taigi, kas padaryta su vaiku visų tų gydytojų ir psichiatrų siekiant pakeisti jos parodymus, kad iš sveiko, nepaprastai guvaus, gabaus, puikiai besimokančio vaiko, kol gyveno pas senelius, tapo sunaikinta kaip asmenybė?

Vargu ar šį nežmonišką sprendimą priėmę teisėjai kaip nors atsakys, bet jų pavardes įsidėmėti verta.

Nuotraukos: Rimanto Radišausko paveikslas ir vaizdai iš praeito ir šios dienos posėdžio.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
33 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
KGBistų diktatūra

va, lietuviai, svoločiai kolaborantai – komunistai ir kgbistai – jūsų ponai.
O jūs ir jūsų vaikai – esate beteisiai vergai, kuriuos galima prievartauti, žudyti, engti, atimti turtą, pažeminti ir paniekinti.
Ir tai VSIO ZAKONNO.

Atsitokėkime

Seniai žinoma: mūsų tarpe funkcionuoja nežmonės, besielės būtybės, naujieji mankurtai… O jei jie įsikuria teismuose, seime, vyriausybėje, tai ir turime teisėsaugą atvirkščiai, konstituciją išvirkščiai, visą valstybės „valdymą” išsigimėliškai…

Vinis

O kas nustatė mergaitės emocinę būseną gražinus ją biologinei?

Lietuvos

teisinė agonija tęsiasi.Laisvę Deimantei.

Evoliucija.

Lietuvos valdžioje dabar yra susirinkę žymiai daugiau niekšų, negu kad jų buvo stalinizmo laikais. Ir jie žymiai pranoksta anų laikų niekšus, kaip žinia – viskas evoliucionuoja. Tai džiaugsmas Šėtonui, matant tokius „pasiekimus”…

Dzeikas

Sitas farsas vykdomas ruosiantis lapkricio 27d JAV 3 teiseju kolegijos teismui del N.Venckienes atidavimo Lietuvai.Motyvas kaip ir aiskus – ismusti teisini pagrinda Venckienes pasiprieisinimui atimti dukterecia.
Man tik keista, as nezinojau , o gal praleidau, kad Mergaite buvo apkalusta jau PO jos pagrobimo 2012m geguzes 12d. („Deimantės Kedytės duotus parodymus 2014 m. spalio 14 d. („poveikio“ byloje jais dar remiamasi, nors nuosprendyje jie išdėstyti sutrumpintai, išmetant visus vaiko kliedesius, t.y. iš esmės suklastojant parodymus, siekiant nuslėpti liudytojos degradavusią psichikos būklę).”).
Jeigu tokia apklausa buvo tai ji nelygitymi, nes neligitymus ir istatyma pazeidziantys veiksmai buvo grobiant Mergaite is namu.T.y. isvada negali buti patikima kuri pastatyta ant netiesos ir apgaules pagrindu.

zds

Norėjau, paklausti, ar egzistuoja kur nors D .Kedžio paskelbti įrašai, kur mergaitės veidas neuždengtas ir matosi, kad vaikas pakankamai žvalus, ir pasakoja ne primokytas, o tikrus įspūdžius, gal net nelabai suprasdamas to prasmės) Pats faktas, kad vyksta kažkokie teismai dėl kažkokių tvirkinimų žodžiu (nejaugi BK yra ir toks straipsnis?), rodo, kad valstybė, t,y, jos teisėsauga sėdi giliai šūde, nes, užuot ištraukusi į dienos šviesą visą tiesą ir pasodinusi tuos kur reikia ten kur reikia, ir taip apsivaliusi, ji laiko įsikibusi į bet kokius desperatiškus per advokatą Černiauską (kuris nenešė mergytės) kliedesius. Dabar jau reikėtų kelti bylą ne dėl mažo vaiko tvirkinimą pasakėlėmis, o dėl to, kaip sveikas vaikas (atskirtas nuo „Žalingos” aplinkos) buvo paverstas psichiniu ligoniu? Nemanau, kad tai būtų… Skaityti daugiau »

Dzeikas

zds’ui:
Tragedija tame, kad NERA KAM paleisti veikti BK. Tokie teismu nusikalbejimai, kai tiesiogine prasme balta nemirktelijus vadinama juoda, tik rodo ,kad valstybes aparatas uzgrobtas nusikalteliu.
O kad „tarptautine organizacija uzsiimtu sia byla” pirmiausia isorine jega turi sulauzyti valdzios aparata uzgrobta nusikalteliu.
Ar jus dar tikite, kad pasalinsite nusikaltelius isrinkdami „gera” prezidenta ar toki pat seima?

Paaiskinkit kas

..tai palauikit…buvo sveika..mase zmoniu mate, girdejo….o kai isplese is namu D..patapo neadekvati…tai kodel Kediene kalta?,ar ji isnese klykianti vaika ar nuotoliniu budu padare neadevacia anuke? Nu palaukit,kas cia do teismas ir teisejai?Manau turi nuteist tuos kas ja isnese ir paslepe- padare tokia?Ar jum taip neatrodo,mielieji?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Labai svarbu suvokti, dar svarbiau, kad tai suvoktų JAV apeliacinis teismas 2018-11-27, kad nepamatęs gyvos, adekvačiais mąstančios ir Nijolės Sadūnaitės, senelių Kedžių ir Neringos Venckienės ATPAŽINTOS Deimantės Kedytės, nesiimtų spręsti Neringos Venckienės ekstradicijos į Lietuvą. Tai neatsiejami dalykai.

Dz dzeikui

kadaisse, kai Teisingumo ministrui Šimašiui buvo išmušusi valanda, kuri turėjo nulemti jo ateitį – šlovę – jei būtų sumaištavęs prieš sistemą ir paskelbęs nepaprastąją padėtį savo valdose, arba gėdą – tyliai pasirinkti įstatymo raidę ir leisti atiduoti mergaitę galbūt jos budeliams (jis pasirinko gėdą), na ir tada dėjosi kiti dalykai – man norėjosi šaukti Tėvynė pavojuje, Zombiai puola.
Nei Seimas nei Prezidentas neišgyvendins zombių iš valstybės, ypač, kai tie apraizgę jos imuniteto sistemą.
Tačiau, galimas daiktas, atsiradus autoritetingam nepriklausomam tyrėjui, o tai galėtų būti tarptautinės organizacijos įgalioti asmenys, ištraukus tą istoriją į dienos šviesą, apsinuogins ir kitos istorijos, ir bus demaskuotas visas klanas, ir to pasekoje valstybėje gali atsirasti rimtų pokyčių.

LAISVĘ DEIMAMTEI

Turime siekti Deimantės išlaisvinimo, ne vien vis klausinėti, ar ji gyva.

Ema

„„Tvirkinimo“ byloje teisėjai nusprendė, kad apklausos metu Deimantės „emocinė ir psichologinė būsena buvo bloga“, todėl negalėjo tos apklausos vertinti kaip tinkamo įrodymo.”- Kaip šitaip gali būti??? Juk Deimantę saugo valstybė ir atsako už jos emocinę ir psichologinę būseną??? O tokį sprendimą priėmę teisėjai tikrai atsakys, galime tuo neabejoti, jeigu ne jie patys, tai jų vaikai ar anūkai atsakys, jeigu ne šiapus, tai anapus – ATSAKYS!

briuselio kopūstas

Daržovės apklausa be abejo yra farsas. Akivaizdu, jog brokolių ar kalafiorų „apklausų” parodymai negalioja. Reikėjo apklausti vaiką, o ne baklažaną.
Bet va, niekas nežino kur tas vaikas. Motina nesako kur mergaitės kapelis.
Niagalima!
Reikia paklausti imbierinės Lerwastės. Ta ryža kurwa žino.

Dzeikui apie apklausas

Apklausos viešai paskelbtos. Štai toks komentaras: Hilarijus Puškaitis: Deimantės liudijimai 2013 m. apklausoje gana smulkiai aprašyti šios bylos pirmosios instancijos nuosprendyje: http://eteismai.lt/byla/83601774462908/ 2014 m. spalio 14 d. apklausa aprašoma glausčiau, išmetus visas vietas, liudijančias apie tragišką vaiko psichinę būklę. Vaiko parodymai apie senelę, kuri esą bagažinėje ją išvežė į mišką ir pistoletu grasindama nušauti ir paslėpti po lapais, jei nekalbės blogai apie motiną, pateikiami taip: „Močiutė tada vežė kažkur prie miško. Ji neprisimena kokia buvo tai diena, atsimena, kad nebuvo labai šalta. Ji buvo močiutės L. namuose. Tada namuose jai atrodo buvo tik močiutė ir senelis. Jie palydėjo iki mašinos, o daugiau nieko nematė. Jai atrodo buvo pilkos spalvos mašina. Jai liepė sakyti, kad mama pedofilė, vertė blogus žodžius apie… Skaityti daugiau »

Dzeikui apie apklausas 2

Atsiprašau, jei suklaidinau, Hilarijus Puškaitis kalba ne apie šią bylą, o apie Olgos Girdauskienės poveikio Deimantei bylą, kur Kedžių kaimynė praėjusią savaitę nuteista Lietuvos Aukščiausiojo teismo nuosprendžiu. Nuteista lygiai už tuos pačius veiksmus, kaip ir šioje byloje, t.y. už pasakymus, kuriuose yra žodis pyd… ar sys…, kuriuos tyrėjams pavyko užfiksuoti per pusę metų (čia oficialiai, su teismo sankcija) slapto įrašinėjimo Kedžių namuose. Iš viso tai yra apie 20 tokių pasakymų (čia per pusę metų ištisinio įrašinėjimo, nors nuosprendyje sakoma: „diena iš dienos” buvo kartojami „amoralūs pasakojimai”) daugiausiai pasakyti, kai būdavo pasimatymai su motina, ir tik poroje nustatyta, kad juose dalyvavo Deimantė. Kuo vėlesnė apklausa, tuo jos aprašymas glaustesnis, nes reikia nuslėpti vis daugiau turinio, liudijančio apie apklausiamosios būklę (net ne… Skaityti daugiau »

Ramiros

Iš tiesų, siaubas ant Lietuvos. Atrodo, kad Lietuva lyg šėtono apsėsta. Nesuprantu, už ką. Dar vadinama Marijos žeme. Šv. Mergele Marija, kodėl apleidai ir taip daug iškentusią Lietuvą ir atidavei ją šėtonui valdyti? Išgelbėk mūsų šalį iš to šėtono nasrų.

abklausa

-Miargajte, pasakik savo vardą:)
-Meeee, aaaaa, eeee….
-Na, drąsiau, sakik y mikrafona. Sakik- D….
-D-d-dynia…
-(O maj Gad!) Na, miargajte, susykaupk, pasistiank. Taj labaj svarbu.
Sakik kuo tu vardu, a:)?
– Cukinija….
-MmmmHhhhRrrrr!

Pirmas

komentatorius: jūs ir jūsų vaikai – esate beteisiai vergai, kuriuos galima prievartauti, žudyti, engti, atimti turtą, pažeminti ir paniekinti”.
Kodėl? Ogi todėl, kad jūs esat gojai. Vadinat save krikščionimis, o Biblijos neskaitėt. Skaitydami sužinotumėt, kas yra Dievo tauta ir ką ji gali daryti su gojais – lietuviais.

pirmajuij

Ka nebegali žiūrėti veidrodyje į savo kiaulišką snukį, tuomet geriausia pasičiupti „svarbeusę” argumentą-
„jiesli v krane net vody, značit vypili židy”.
A ne? Ale tu matei, o mes nežinojom jog skverneliai ir černiauskai, o galbūt net ir wcekauskienė apipjaustytieji.
Nu tai tada aišku kas buvo tie kaukėti 240 smogikū – Izraelio spec.pajėgos.
Gerai kat pranešej, būsime budrūs.

aušra

pritariu komentarui, kad reiktų Venckienės teismo metu prašyti parodyti įvykių pradžioje per LR TV rodytus reportažus kurių metu Kuris, Kryževičius ir kiti teisininkai vykstant ikiteisminiam tyrimui komentavo bylos medžiagą, klijavo pūlinio ir kitas etiketes, patys nieko nežinodami, o gal kaip tik labai žinodami. O iš kur toks NESVIETIŠKAS suinteresuotumas – TEGUL SPRENDŽIA JAV TEISMAI.

Dzeikas

ausrai: tikesimes,kad N.Venckienes ginyba turi tokius argumentus.Tik reikia juos deramu momentu pateikti. O padaryti tai labai paprasta: kai suteikiamas zodis, pasakai teisejui, kad noretum parodyti vaizdine medziaga. Jam leidus prieini prie teisejo stalo, padedi mobiluji telefona(ar kita irengini), paleidi. Teisejas ziuri.Pabaigia, ar pasako gana, grizti i savo vieta ir toliau destai savo gynyba.JAV teismuose viskas paprasta ir nuoseklu.Jeigu kyla klausimas del iraso autentiskumo tai kaltintojo pareiga ir atsakomybe irodineti NEautentiskuma, o ne gynybos. Aplamai Venckienes deportacijos neteisetumas(nes tai pereina i politini lygmeni, o ne siaurai kriminalinis, kaip bando traktuoti Lietuvos prokuratura) remiasi Mergaites bylos falsifikacija, kuri pati savaime, savo ruozti ITEISINA Venckienes pasipriesinima policijos pareigunams, nes pagal JAV istatymus NUSIKALSTAMO isakymo vykdymas nusikaltimas taip pat. Beje apie tai uzsimena ir… Skaityti daugiau »

???

Man tai įsiminė visokių šedbarų ir kitų postringavimai televizijose apie tai, kaip svarbu paimti vaiką iš globėjos ir perduoti biomotinai. iškilus klausimui, ką daryti, jeigu pasirodys, kad ta biomotina yra tokia, kaip apie ją liudijo dukrelė, jie atsakinėjo, kad galima bus vėl paimti vaiką ir grąžinti ten, kur jis ir buvo. Esmė tame, kad jie skubėjo pagrobti mergaitę nebaigus pedofilijos bylos, nenustačius biomotinos vaidmens joje, tuomet galima įtarti, kad tie ponai iš anksto viską žinojo, kaip bus baigta byla, ar kaip? Kažin, ar tai gali turėti įtakos N. Venckienės gynyboje?

atsakys

Tik nereikia būti atlaidžiais veršiais. Prisiatlaidžiavome…

jei nieko nepainioju

Tas, dėl kurio buvo grobiama Deimantė, buvo palaidotas tyliai ir be jokių valstybinių laidotuvių, kurios šiaip jau jam priklausė vien dėl valstybinių apdovanojimų ir ordinų gausos. Šiuo metu jis išvis ištrintas iš viešosios erdvės, nors kažkada jo pavardė skambėdavo kone kasdien. Bet nuotraukos likusios, Google viskas yra, net seni straipsniai likę. Tiksliai personažo neįvardinu ne dėl baimės, o dėl to, kad man suklydus tuo gali labai sėkmingai pasinaudoti trilerio režisieriai ir viską suversti numirėliui.
P.S Tai – ne Žydrasis Albinas, bet vienas iš jo bendražygių.

Key >>2018-11-11 18:28

Versjai tapus vieša, viską sukabinti ant vieno nabašnyko, būtų sunkiau.
Jeigu turite įtariamąjį padugnę, klokite savo versiją. Gal būt tai raktas.

>jei nieko nepainioju

Pridėkite saugiklių ir pagarsinkite tą, kurį įtariate, labai įdomu.

Ema>2018-11-11 18:28

Galvosūkis, kurio nepajėgiu išspręsti… 🙁

to jei nieko nepainioju

gal galite parašyti inicialus?

jei  nieko nepainioju

Tikrai nieko nesakysiu. Aiškinkitės patys, aš ir taip labai daug požymių nurodžiau. Net Vikipedijoje tas personažas yra. Kapstysitės ir prisikapstysite. Finišo tiesiojoje iš kelių kandidatūrų lieka viena vienintelė atitinkanti visus kriterijus, viską logiškai sudėliojanti į savo vietas. Kitaip, jei aš klystu, ir jūs pasimausite ant to.

Dzeikas

Siaip forumai skirti issakyti tai ka zinai ir ka manai.
Kalbejimas ko nezinai, tame tarpe „zinau bet nesakysiu”, turi aisku pavadinima – paskalos.
Bandykite reikstis cirke, jums turetu pavykt.

to džeikas

prie ko čia cirkas???????????? VISI ŽINOME, KODĖL VENCKIENĖ TURĖJO IŠVYKTI IŠ LIETUVOS….Niekas nenori rizikuoti savo ir savo artimųjų ramybe, bet kalbėti NORS IR PUSE LŪPŲ YRA BŪTINA, KITAIP ALBINOSAI………..

Raimundas Mieželis

Aš dar nemiriau

33
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top