Tiesos.lt rekomenduoja. LNK „Alfa“ savaitė“: kas šantažuoja valstybės vadovus?

Šį sekmadienį 19 val. LNK „Alfa“ savaitėje“ – aukščiausių valstybės vadovų šantažas, Seimo rinkimų klastojimas ir kuo baigsis aukščiausių policijos vadovų teismas. Laidoje taip pat – interviu su pirmąjį Seimo rinkimų ratą laimėjusios Darbo partijos lyderiu Viktoru Uspaskichu.

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė nuogąstauja, kad Lietuvoje įsigali autoritarizmas, o prezidentė Dalia Grybauskaitė rezga politines intrigas. Laidoje parlamento vadovės pokalbis, demaskuojantis slaptą Valstybės saugumo departamento vykdomą aukščiausių valstybės vadovų ir jų šeimos narių sekimą bei tikrąjį „Baltųjų rūmų“ sostinės Daukanto aikštėje vaidmenį valstybėje.

Laidoje interviu su pirmąjį Seimo rinkimų ratą laimėjusios Darbo partijos pirmininku, Europos Parlamento nariu V. Uspaskichu apie būsimą valdžią, rinkimų pirkimus ir požiūrį į prezidentę D. Grybauskaitę bei dešiniųjų patriarchą Vytautą Landsbergį.

Bejėgė ir nekompetetinga Vyriausioji rinkimų komisija bei masinis rinkėjų papirkinėjimas. Kodėl užmerkiamos akys į piliečių valios klastojimą Seimo rinkimuose?

Generalinė prokuratūra teismui perdavė aukštų policijos vadovų – buvusio generalinio komisaro pavaduotojo Visvaldo Račkausko ir buvusio Kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotojo Tomo Ulpio – bylą į teismą. Pareigūnai kaltinami neva žinoję apie planuojamas žudynes Kaune, bet neužkirtę tam kelio. Kas bus nuteisti: V. Račkauskas ir kiti kaltinamieji ar jiems bylas iškėlę pareigūnai?

„Alfa“ savaitė“ sekmadieniais 19.00 val. per LNK.

Laidą veda Tomas Dapkus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top