Tiriama, ar ES vakcinų pirkimo procesas neturi nusikalstamos veiklos požymių

Europos Prokurorų tarnyba (EPPO) pradėjo tyrimą, susijusį su ES vykdytu COVID-19 vakcinos pirkimu. Anksčiau šiais metais buvo atskleista, kad ES Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen naudojosi „asmenine diplomatija,“ kad užtikrintų sutartį su Pfizer, o jos štabas tuo pat metu nesutiko pateikti teksto žinučių ir elektroninių laiškų, kuriais susirašinėjo Von der Leyen ir Albertas Burla (Albert Bourla), Pfizer bendrovės generalinis direktorius.

„EPPO patvirtina, kad ji atlieka šiuo metu vykstantį Europos Sąjungos Covidid-19 vakcinos pirkimo tyrimą. Šis labai neįprastas patvirtinimas pateikiamas po ypač didelio visuomenės susidomėjimo šiuo klausimu. Daugiau informacijos šiame etape paskelbta nebus“, – rašo EPPO pranešime spaudai.

„Asmeninė diplomatija“

Sausio mėnesį Von der Leyen buvo kritikuojama ES ombudsmeno po to, kai jos štabas derybose su Pfizer nesilaikė ES Komisijos atvirumo ir skaidrumo taisyklių. Be kita ko, žmonės, susiję su Europos Komisija, buvo susitikę su lobistais, kurie nebuvo įtraukti į ES atvirumo registrą – duomenų bazę, į kurią turi būti įtrauktos organizacijos ir jų atstovai, bandantys paveikti ES sprendimus.

Be to, Komisjos pirmininkė teigė, kad sudarant vakcinų pirkimo sutartį ji naudojosi „asmenine diplomatija“. Daug kontrakto dalių yra slaptos, tarp jų informacija apie kainų nustatymą.

Vakcinos efektyvumas stabdyti užkrato plitimą niekada nebuvo tirtas

„Jei norime, kad mumis pasitikėtų, kai paprašysime šalių – kandidačių stiprinti savo demokratijas, mes taip pat turime išnaikinti korupciją namuose“, – šių metų rugsėjį Tviteryje rašė Von der Leyen. Vis dar neaišku, ar ji pati dabar nėra tiriama dėl korupcijos.

Kaip praėjusią savaitę pranešė Samnytt, ES parlamentaras iš Nyderlandų Roob Roos uždavė klausimą, ar prieš paleidžiant į rinką buvo patikrinta, kad Pfizer“ vakcina stabdo infekcijos plitimą. Pfizer atstovas juokdamasis atsakė „ne“, sukeldamas stiprią reakciją visame pasaulyje, ypač socialinėje žiniasklaidoje.

Iš pradžių apklausoje turėjo dalyvauti bendrovės generalinis direktorius Albertas Burla, tačiau jis pasitraukė, vietoj savęs atsiųsdamas atstovą. ES parlamentarė iš Prancūzijos Viržini Žioron (Virginie Joron) dabar reikalauja, kad tiek Ursula von der Leyen, tiek Albertas Burla davę priesaiką atsiskaitytų, kaip vyko didžiausias ES Komisijos pirkimas. Ji taip pat kaltina Ursula von der Leyen „pasyvia korupcija“, praneša Epoch Times.

Šaltinis: samnytt.se

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
cha cha cha

nebuvo, nes nebuvo ir nėra jokių vakcinų nuo kovido.

????

ar Faizeris priklauso irgi niujorko žydams? pso įkūrėjas žydas rokfeleris ? romos klubo – auksinio milijardo koncepcijos klubo irgi žydas rokfeleris? Faizerio savininkai žydai rokfeleriai?

T0mas J.

Nesuprantu, kaip NS sugebėjo užimti Tiesos.lt portalą?
Pati NS tyli šiuo klausimu, neišsklaido įtarimų. Keistas sakyčiau elgesys.. Matyt jų nejaudina, kad skaitytojai NS palaikys abejotino skaidrumo partija.

1. Tai partija, kuri su niekuo nesivienija – Nacionalinis susivienijimas!
2. Nesakysime tiesos, kaip mes paėmėm portalą TIESOS lt !

Siūlykit, mielieji, kokie dar šūkiai tiktų NS rinkiminei kampanijai?
Pirmas visai neblogas, antrą manau reiktų patobulinti, jis silpnokas, – gal žinote kaip?

et,

nusikalstamą medicininį eksperimentą su žmonija turėtų tirti ir masinį vertimą dalyvauti medicininiam eksperimente naudojant psichologinį smurtą, gazdinimą, niekinimą, žeminimą

Aleksas

Uršulė fondų dėt lerva yra per savo vyro kompaniją gavusi iš Pfizer 170 mln.€ kyšį už vakcinos nupirkimą Eurosojuzui pagal kontraktą už 35 mlrd.€

Jules

Mūsų paskutinės dvi Vyriausybės lygiai tokios pat, kaip ir ta Uršulė.

Tomui

‘mielieji’ tau nepasiulys anic.Jei dar nepastebejai.

Medvedka fon der Baiden

Ech, buvo nebuvo tie skiepai. Bet ar Sinyca pabučiavo patriarcho žiedą jubiliejaus proga, čia svarbesnis klausimas.

> 2022-10-18 4:47

tai tavo vištgaidžiai, juliau Milaiti, ketvirtą valandą ryto užkudakuoja (4.47), rodykles persukai nelaudkamas spalio pabaigos, kad būtm pirmas ir aplenktum pirmuosius gaidžius?
O kaltini kitus, kad jie čia budi ir tave persekioja? Negražu meluoti, juk ir kagėbistai turėjo savo moralės kodeksa, ane?

Prašalietis

„Europos Prokurorų tarnyba (EPPO) pradėjo tyrimą, susijusį su ES vykdytu COVID-19 vakcinos pirkimu.”… Straisnelyje autoriai nieko neparašė apie EPPO tyrimo priešistorę. Domėjimasis vakcinų prieš Covid pirkimo reikalais (35 milijardai eurų Pfizer, kitos framacijos kompanijos 36 miljardai eurų) po to, kai kai kurios valstybės pradėjo atsisakinėti pirkti ES vaistų tarybos privalomas ES šalims vakcinų pirkimų kvotas. Pradžioje kaip įprasta finansiniuose ES reikaluose tyrimą pradėjo ES Finansų Auditas ( Cour de comptes européen), kurio metu paaiškėjo, kad eurokolcozo 500 milijono valstiečių yra užpirkta 8 milijardai dozių vakcinų už 71 milijardą eurų, Iš jų 4 milijardai vakcinų dozių už 35 milijardus eurų užpirkta iš Pfizer. Su Pfizer buvo sudarytos 3 vakcino pirkimų sutartys. Pagal ES vaistų agentūrą, kuri atsakinga už tokio tipo sutarčių… Skaityti daugiau »

habilitâs

Kad tai buvo biocheminis eksperimentas su žmonija, kurį vykdė valdžioje esantys parsidavėliai, papildomų įrodymų nereikia, tačiau man labiau norėtųsi žinoti ar Jo Ekscelencijai Prezidentui ir Ministrei pirmininkei tikrai į petį sustūmė tą patį cheminį preparatą, kuris jokių oficialių institucijų nebuvo patvirtintas kaip vakcina. Ar jie tikrai yra kvailesni ir mažiau saugantys savo sveikatą už tuos, kurie atsisakė badytis? Taip, daugiau kaip du metus vyko propagandinis karas tarp sveiko proto ir genocido, su prievartos atributais, pažeidžiančiais konstitucines žmogaus teises, kurį vykdė į valdžią prasibrovę išsigimėliai su visa armija jiems patarnaujančių klapčiukų bei už materialinį atlygį ar iš prigimtinio kvailumo tarnavo degeneratams farmacininkams. Pereitą savaitę per žinias pranešė, kad Lietuvos medicinos įstaigos išpylė virš 400000 tūkstančių dozių, taip vadinamos, vakcinos daugiau kaip… Skaityti daugiau »

Al.

ES pasiekė ir viršijo briežnevizmo supuvimo lygį. Pats laikas perestroikai su viešumu, skaidrumu ir sąjūdžiais.

Su Perestroike

bus blogai – antro Gorbačiovo jau nebus.

T0mas J.

Kada Šimonytė su Dulkiu bus teisiama?

tomukui

..tada,kai ukrainieciai perlaus stuburkauli tavo karstai mylimiems kacapams.

T0mas J. -> 15:15

Kacapai mūru užstoja Šimonytę ir neleidžia jos teisti? Eik tu sau! Ukrainiečiams aišku linkiu pergalės, bet Šimonytę teisti reikia atskirai nuo Putino.

123.

Pridirba ,paskui imituoja tyrimą…

Ethan Huff (Natural News)

Baltieji rūmai dabar atvirai vykdo geoinžinerijos schemas, kurios vos prieš dvejus metus buvo vadinamos „sąmokslo teorijomis“. Tai apima stratosferos aerozolio injekcijas (SAI), kurios blokuoja saulę ir mažina fotosintezę Žemės planetoje.

Nenuostabu, kad gyvūnų gyvybė Žemės planetoje išgyvena išnykimo lygio įvykį (ELE), kai pranešama, kad per pastaruosius 50 metų gyvūnų gyvenimas sumažėjo 70 procentų. Taip pat matome, kad vabzdžių biomasė sumažėjo 80 procentų, o snieginių krabų populiacija – 90 procentų.

Globalistai dėl viso to kaltina žmonių egzistavimą, teigdami, kad pats žmonių populiacijų egzistavimas yra mirties nuosprendis visoms kitoms gyvybės formoms planetoje. Taigi jie pateisina savo bandymą masiškai sunaikinti žmones.

https://www.naturalnews.com/2022-10-16-white-house-sun-blocking-geoengineering-conspiracy-theory.html

tomukui

..tu jau siandien palinkejai ukrainieciams pergales.Ir labai israiskingai,sakyc.Zmones,pasigrozekit sito sudziaus komentu rubrikoj ‘karas’.Da cia postringauja kazka,putinistas ir svancas,fui,issigimelis.

T0mas J. -> ononimui 18:33

Rubrikoj „karas” aš nebūnu ir nieko nerašau.
Užsičiaupk, šmeižike nepraustaburni, nedemonstruok savo kvailumo.

kas mūsų laukia-draugo švabo citata

Ateityje gyvensime aukštųjų technologijų stebėjimo valstybėje, kur kiekvieną mūsų judesį, žodį ir net mintį stebės implantuotos mikroschemos, perduodančios mūsų duomenis į planetos tinklą, kurį sudarys gausybė į tinklą sujungtų dronų, jutiklių ir palydovų, nuo kurių niekas nebus nematomas. Mūsų miestai bus antiseptinės daugiatautės utopijos… Gyventojai bus androgeniški (beveisliai) veganai ir vabzdžiaėdžiai, o jų psichologija bus kruopščiai kuruojama pagal moksliškai sukurtas mokymo programas, socialinio kredito ir kognityvinio skatinimo sistemas bei psichofarmakogenetines terapijas, kurios visos bus suderintos taip, kad pašalintų visus antisocialinių bruožų, tokių kaip tautiškumas, vyriškumas, seksualinis pavydas ar savanaudiškas noras turėti daiktus, pėdsakus. Žemės ūkis taps praeities dalyku, nes sojos, augmenijos ir vabzdžių baltymai, kuriais bus maitinami postžmonės, bus gaminami žemės ūkio bokštuose, kuriems veikti nereikės nei dirvožemio, nei lietaus… Skaityti daugiau »

tomukui jakutui

…pats pasigrozek savo rasliavom apie varveklius ir ukrainiecius.Gal buvai girtas,gal zoles pavarei,kad daba neatmeni.Atsiversk ‘kara’ ir pamatysi.Man issigalvot nereik.Faktas ant tavo sesko snukio.

Butu

teisigiaus,kad ta frau ant sausos š akos pakabintu.

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top