Tomas Baranauskas apie A. Kubilių: štai kas mus valdė prieš 8 metus

Čia gal net ne tiek apie Dobrovolską, bet norint geriau suprasti, kas mus valdė prieš 8 metus.
Išgyvenom kažkaip.
Ir dabar išgyvensim!
Nors lengva nebus…

Pabrauktos tezės:
1. Nežinau jos kompetencijos, ir man „dzin“ ta jos kompetencija!
2. Būtų šaunu, jei ji būtų išsitatuiravusi Pilsudskį – tada jau būtų visai „sava“ (vietos dar yra – galima užpildyti šią spragą!)
3. Geriausius kadrus valstybės valdymui ugdė Aukštoji partinė mokykla, deja, jau nebeveikianti. Na, tai tada išsilavinimas nebesvarbus.
4. Iš teisingumo ministro mes laukiame vieno – W įteisinimo (juokingi kažkokie magistrai, norintys įveikti korupciją teisėsaugoje!).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Želigovskio

simpatikai, kas Jums dar neaišku? Mes gi ne latviai – mus nori Žečpospoliton nutempti. Nieko naujo – tokia plikbajorių žydroji svajonė.

Aleliūja

Gojai ir Lietuvoje gojai…

Deivis

Tą degradė Želigovskį ten išsitatuiravusi. Bet žydo Landsbergio klanui ji tinkama.

Taigi...

Pilsudskiego chyba ma na dupie?..

Rūta

Labai prasti prisiminimai iš A.Kubiliaus valdymo. Nustekeno Lietuvėlę. Kodėl mums taip nesiseka su valdžia?

Nijole

Kas tamstai trukde isspresti W raides problema,kai buvote premjieru?

jutas

Pone Kubiliau, Jums tinka net absurdo spektaklio teisėsaugoje aktoriai, pvz., ponas SLU… Kur mus norite nuvesti? Ar visa tai tik iš bailumo (geriau už mus jaučiate vėjus)?

stasys

Visoms nijolės ir rutelėms čia tik klapsėt akelėmis , kai vyrai kalba .Juk Kubilius aiškiai rašo kad tos mergelės nepažysta ir nežino kokia jos kvalifikacija tam darbui. Taip kaip kritika tokia kaip tos rutelės , žmogus sako reikia duoti pabandyti . Žiūrėk kas nors ‘punto’ iš to reikalo ims ir išeis ? Nebijokime rizikuoti , kažkada tas pats karbauskis sėdėjo apžiūroje o visi aplink spėliojo ,kaip tas išpaikintas ‘jaunuolis’ valdys Lietuva .Dėkui dievui jos nespėjo sugriauti iki pamatu .

Klausimas A. Kubiliui

Kodėl būtent lietuvių, o ne lenkų, gyvenančių Lietuvoje, yra „problema“ su W raide? Kodėl lietuviams papildomą raidę W, bet ne Lietuvos lenkams papildomą raidę V, reikia įteisinti savo raidyne?

proto bokštas

Debiliaus atsiriaugėjimas priminė kokia mizantropinė menkysta valdė mus tada. O ta šūdmalė Dobrovolska – kartais ne iš to pačios „žmogaus teisių” instituto kažkokio, kurį, įtariama, finansavo ir Lubianka, kur domėjosi vien tik lietuvių tautybės asmenų parašytais komentarais ir paskui tampydavo tuos žmones po teismus? Tai kontorėlei irgi labai rūpėjo „w” raidė. Ne ką mažesnį įspūdį palieka ir kita „Laisvės” partijos ministrė. Tik tą ypatą galima apibūdinti lakoniškiau – Vėsaitė-2.

Atsimenat?

Kub… Qbilius – kibys?

jutas

Labai geras Nijolės klausimas, tiesiog į dežimtuką.Gal kai kada suprasime, ko taip stumiama aukštyn ta panienka.

Dėl kompetencijos

patylėsime, ji niekada nebuvo ministrams svarbiausia, tačiau tatuiruota kūtvėla jau nelenda į jokius vartus…

Tomui klausimas

Kaip manote ar Lietuva buvo barbaru karalyste?
Ar barbaru kunigaikstyste?

Ona

lanzberginis konservatizmas, tai ne politinė ideologija, o charakterio tipas: melas jokia kliūtis – kaip reikia partijai, taip ir sakys. O partškolą jis gerbia, nes ten juk Grybauskaitė dėstė

Nieko nežinau

ir manęs čia, EP, nedomina Lietuva. Na, prieš rinkimus prisiminsiu.
Beje, manęs ir tai nedomina, kokiais keliais ši eruditė sudomino savo asmenybe tuos Varšuvoje, kas ėmėsi jos veiklą finansuoti (ir dar taip riebiai?). Svarbu žmogaus verslumas. Šiuo klausimu mes bendraminčiai.
Palyginkime ministro algą su Varšuvos sponsorių skiriamomis sumomis.
Dėl katros sumos ,,mokantis gyventi” entuziastingiau stengsis?

Liberalai Dobrovolską panaudos kaip Kaktį,

kažkada, kai R.Paksas dar buvo daug žadančiu konservatorių premjeru, amerikonų Wiljamsas panorėjo nupirkti Lietuvos Mažeikių naftos perdirbimo gamyklą. Sutartį padėjo parengti toks Abišala, fizikas, pabuvęs 1992m. ir premjeru. Sutartį paruošė tokią, kad Paksas viešai kreipėsi į žmones, kad jis tokios sutarties pasirašyti negalįs, nes labai nenaudinga valstybei. Kilo triukšmas, atlėkė Kazickas, derinosi su Adamkumi su Wiljamsu ir suderino. Pardavimą pasirašė drąsioji Degutienė ir niekam nežinomas koservatorius Kaktys. Po to, apie jį jau niekada nebesigirdėjo. Drąsi lenkaitė išspręs lietuviško raidyno klausimą, ir niekas to raidyno apginti negalės. Būtų laikas ištraukti iš archyvo a.a. prof. Arnoldo Piročkino straipsnį, kuriame buvo išaiškinta, kodėl jokiu būdu negalima to raidyno keisti.

vilnietis

Per daug reklamos Debilui-laborantui Dinastijos- KGBistų tarnui.

Salomėja

Prisiminiau vieną dalyką iš sovietų laikų. Labai mėgdavom švęsti gimtadienį žmogaus, kuris gimęs vasario 16 arba panašiai. Kai tikrindavo, parodydavom pasą – va žiūrėkit, gimtadienį švenčiam. Taip ir su ta tatuiruote. Želigovskio ten nematyti net su lupa tyrinėjant, ar ne?

jutas

kas dabar Kubiliaus draugai? Ogi tie, kurie tvirtina, jad jokios prievartos Klonio gatvėje nebuvo. Su kuo susirišote, draugas Kubiliau?

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top