Tomas Baranauskas. Gal surizikuosiu ir truputį papasakosiu apie virusus

Gal surizikuosiu ir truputį papasakosiu apie virusus, nors ir ne mano tai darbas.

– TAI – MIRTINAS VIRUSAS!

– Tai yra vienas iš didelio būrio kvėpavimo takų uždegimus sukeliančių virusų (kaipo gripas ir kt.), kuris, be kita ko, gali lemti ir mirtį, jeigu prasideda komplikacijos. Visi tokie virusai prasideda nuo nosies ir gerklės, o paskui leidžiasi į bronchus ir plaučius. Nusileidę pernelyg giliai į plaučius, jie gali sukelti plaučių uždegimą, kuris, savo ruožtu, gali baigtis (bet nebūtinai baigiasi) mirtimi. Paprastai tai atsitinka žmonėms, kurių imuninė sistema prastai veikia, t.y. ypač vyresnio amžiaus žmonėms. Koronavirusas veikia lygiai taip pat, ir dauguma jo aukų taip pat yra seni žmonės. Kiti koronaviruso „kolegos“, į kuriuos mes nekreipiame dėmesio, nes apie juos netrimituoja žiniasklaida, kasmet nusineša kur kas daugiau gyvybių, ir šiemet jau nusinešė daugiau. Ir, tiesa, pastarojo meto siaubas-baubas yra naujasis koronavirusas, t.y. nauja koronaviruso atmaina, o šiaip koronavirusas yra visai įprastas mūsų „svečias“.

– BAISU! NUO KORONAVIRUSO VAISTŲ NĖRA!

– Nuo visų virusinių kvėpavimo takų uždegimų paprastai yra gydomasi taip pat, įskaitant visus gripus, senuosius ir naują koronovirusą: tiesiog palaukiama, kol imuninė sistema jį sudoros. Kad laukimas būtų lengvesnis, išgeriama simptomus lengvinančių vaistų – kokio nors paracetamolio. Ir paprastai tokiu būdu ir pagyjama, jei tik imuninė sistema nepaveda. (Prieš kelis metus pasirodė pirmieji antivirusiniai vaistai nuo gripo, kurie iš tiesų stabdo gripo virusų dauginimąsi, bet jie ne visada efektyvūs ir nepadarė gripo gydymo revoliucijos, nes pagrindinis gydymas išlieka tas pats.)

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ŠLYKŠTŪS AFERISTAI RIMTAIS SNUKIAIS SAKO KALBELES

Bet už tai valdžiagyviai turi progą pinigus plauti, tikiuosi, kad žurnalistai parašys apie pinigų sumas kurias jie išsiplaus. Beja, o kaukes ir kitas med. priemonės kažin ne iš Kinijos siunčia, jei taip tai čia dar linksmiau… Ir visos aferos nutilo, nes kaip smagu nukreipti žmonių dėmesį ir manipuliuoti!

> Šlykštūs aferistai

Jei tie „aferistai” nieko nesiimtų, taigi tu rėktumei, kodėl jie nieko nedaro. O šiaip tai, aferistai yra žurnalistai. nes tai jie tokius kaip tu isterikus pakelia kaip vėjas dulkes

< šlykštūs aferistai

Neisterikuok, nes yra ir daug puikių žurnalistų, kurie jau pranešė tautai apie plaunamus pinigus šito gripo atveju, tik tos inf. dar nepastebėjai ar bijai pastebėti? Ir dar, visi žmonės iš dulkių ir dulke pavirs, net ir tu.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top