Tomas Baranauskas. Šakališkų įstatymų užkulisiai

Dalijamės istoriko Tomo Baranausko komentaru iš Veidaknygės apie Eglės Mirončikienės ir kitų visuomenininkų paviešintas Seimo narės instrukcijas žiniasklaidos atstovams (skaityti ČIA), kaip „pasinaudoti“ dėl šiurpios mažojo Mato mirties sukelta emocijų banga ir daryti spaudimą Seimo nariams, kad būtų priimtos jos proteguojamos įstatymo pataisos.

Štai kur įdomus momentas: spekuliuojama tuo, kad žudomi vaikai, o persona, tiesiogiai atsakinga už tai, kad valstybės institucijos demonstruoja neveiklumą ir nevykdo įstatymų, Edita Žiobienė, įtraukiama į Šakalienės rekomenduojamų naujojo įstatymo propagandistų sąrašą!

Pareigūnas, atsakingas už valstybės institucijų neveiklumą, dalyvauja propagandinėje kampanijoje, kurioje tas pats neveiklumas naudojamas kaip propagandinis argumentas!

O juk būtent Edita Žiobienė atsakinga už to argumento „pagaminimą“… Tad kyla klausimas, ar sąlygos žudyti vaikus nebuvo sudarinėjamos – valstybės neveiklumas skatinamas – specialiai, vardan ideologizuoto įstatymo prastūmimo?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
31 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
O joptv...!

Bliamba- Baranauskai, ką tu sau leidi?!!!
Ar žinai, kad Valstybybinės Paslapties tyčinis atskleidimas yra korojamas Įstatymumu?!!
Posiagnulsia na Sviatuju Sviatyx!
P.Žopienė juk yra, sic!, Pačios Pačiausios Xelencijos raktinis kadras!
Gegutienē tik kažkada klusniai teikė kandidatūrūrą.
Dėl maskuotės.
Bet iš tikrųjų Žopienė yra strateginė figūra JOS X-jos žaidimų lentoje.
O tai yra Passsslaptis!
Čtob nikto nedagadalsia.
Nes JI, t.y. Jos Xelencija, turi likti Ne Prie Ko!
Visiška konspiracija. Kaip Snoro indėlių paslaptis.
Slapta Leningrado kailių lupimo Akademijos absolventų – skydo, penkiakampės ir kalavbijos sąjunga!
Ke- ge- be!
Rot front!
No passaran!
Lietuva nepraeis!
(Bus bet be lietuvisų)
Vakarai nebepadės.
Tik finansuos.
Severno zapadnyj kraj – naš!

Nereikia

turėti iliuzijų. Už juodus pinigus nedaroma labdara, o dirbamas juodas darbas. Šakalienėms ir kitiems šakalams naudinga kuo blogesnė situacija Lietuvoje. Taip jie pateisina savo egzistavimą ir galimai atidirba už juodus pinigus.

grynai gryni grynieji 84 mln.eur

Žmonės paprastai dažniausiai büna falšyvi, o va, pinigai
-pinigai visada tikri!

Vis tiek labai įdomu,kad

tiek metų funkcionavo Lietuvos pedagogikos universitetai ir staiga užtenka Šakalienei treptelėti kojai ir visi seimai,vyriausybės ir šou žvaigždės pradeda virpėti iš baimės , krenta į isteriją,nors dvidešimt ir daugiau visi buvo abejingi.Juk prirašyta tūkstamnčiai pedagoginių straipsnių,kalnai pedagogikos knygų,tūkstančiai psichgologų patarimų,kur niekur nepatariama mušti vaikų ir jau niekas nereikalinga,tik šakalienės žinios.Kaip toje pasakoje,kai zuikis įbaugino visas džiungles.Kažkas čia ne taip.neveikia sistema ir KODĖL ji neveikia.Visa Europa išdavė krikščionybę.Ir imamasi plastmasinių įstatymų,kurie irgi neveiks,tik plaus didelius pinigus.Kas ten suseks paskui kiekvieną vaikelį ir globėjus vaikštančius pinigus.Todėl Amerika ir atsiriboja nuo šios švinkstančios moraliai Europos.

Tios 84 milijonus reikia

panaudoti visoms be išimties šeimoms remti.Taip susidarys geros patirties aplinka,kurioje ir asocialios šeimos jaus geresnį dvasinį klimatą.

>>> reikia panaudoti

Vėlu.
Pinigai jau įsisavinti – panaudoti visuomenės smegenų plovimui, isterijos „žiniasklaidoje” finansavimui.
O gal manote jog visi jukškiaulaičiai triedė, o tiapkinai ir tiapkinienės lojo dykai?
Reklama/propaganda kainuoja.
84 mln eur. sumelė – tai čia tik kiek per paskutinius du metus ” investavo”.
O investuoja jau daug, daug metų.
Todėl mus ir vadina-„branggūslietuvosžmonės”.
Nes mūsų vaikai yra vertingi.
Pakankamai nuolankūs, geri genai, sveiki (sic!) organai.
Pirk, naudok ir dżiaukis.

Tomas ne Baranauskas

Aciu autoriui ,labai tikslios mintys apie problemos priezastis,Ir jeigu tai tiesa,tai akivaizdu,kad vyksta ne valstybes valdymas,o jos sabotazas.

agentui zasrancui- II

Myželi, tu esi vaikščiojanti diagnozė

Tomui 16:49

rename:
„valdymas” >>> VALYMAS
teritorijos valymas nuo aborigenų

ruta

..nereikia stebetis Sukalienes tryda , ne uz dyka gi sita popierine ‘pagalbininke’ darbuojasi , vis delto 13 metu Norvegijos interesams ir uz jos/ Norvegijos/ pinigus dirbo , tik sito UAB/ zmogaus teisiu stebejimo institutas ../ dalininkai staiga suvoke , kad is sitos mazai naudos , o pinigais reikia dalintis .., tai ir ismete , kaip muse is barsciu ..Kaip patenka i valdzia tokie liberastiniai kenkejai , stai kur rimtas klausimas ? Kas prisiims atsakomybe

Gausios Šeimos tėvas

Dėkoju šviesuliui Tomui Baranauskui už drąsą, už gilią mintį, informuojant žmones apie nusikalstamo pasaulio užmačias.

PETRVS

Ponuli, tamsta durnas, ar tik tokiu dediesi? Gal man gali paaiškinti, kaip straipsnis gali protestuoti? O štai vienas ir tas pats pasamdytas žurnalistėlis, tokių straipsnių gali iškepti net kelias desėtkas, bet tai nereiškia, kad 3/4 žmonių jam pritaria. Dabar dėl leidimo mušti vaikus. Gal gali nurodyti konkrečiai, kuris šaukė „Leiskite mušti vaikus!”? O jeigu negali nurodyti, tai ir nereikia persti į vandenį…

Agne

Drausti mušti? O kas dabar liepia mušti?
Pas mus nėra jau net normalių per TV žinių! Pirma źinia avarijos muštynės lavonai išsamiai su kaimynų apklausom. Toliau kriminalinė apźvalga. Tokio prisiźiūrėjus nori nenori reik muštis.

Skirmantė

Logiška, bet… tas sąrašas Šalienės gmaile- pe do filų -gynėjų glumina. ir dar. kur kiš vaikus? į vaiknamius? Tėvas smurtauja (tarkime) vaikas išvežamas į vaiknamį, nors motina dar yra (šiandienė realija), o ne tėvas į areštinę… įstatymą tai padarys, bet ne nuo to galo vėl… neviltis. atsiras stebuklingi profesionalūs globėjai?… kas bus tie globėjai? KAS??? Kur juos gamina? kur kokie univerai gamina vaikų globėjus Reikia tai matyti kaip mozaikos dalį.O tada daro si baisu, nors gi niekas nesako, kad vaikus reikia mušti…

Jei už Norvegijos pinigus

šis projektas,tai yra Tėvynės išdavimas ir pardavimas.Už tai apkalta.Reiktų jai rinkti parašus,-tai turėtų būti perspėjimas.

stasys

Man tai labiau primena situacija kai sakoma „nei pats ėda nei kitiems duoda ėsti ” T. Baranauskai. :)) Vlad Mazelis ..nuoseklumas gimsta kai žinai ko laukti rytoj ..o kaip čia suprognozuoti tokiu visuomenininku užimta keista pozicija ..”per kartu” .? sakyčiau skonio dalykas.

Norėtųsi ,kad apie vaikų atiminėjimą

ir parsidavinėjimą savo nuomonę pareikštų ir N.Sadūnaitė,aiškiau bažnyčia.

Matyt,atėjus į valdžiąTrampui,

skuba įsisavinti pinigus,nes konjunktūra pamažu keisis.Tiek ir to galesčio vaikams,-kodėl be pinigų tiek metų tylėjo?

albina

Pone Vlad,nors Jūs be etikečių niekaip negalite,bet kai parašote pykčio apimtas,perskaitykite neskubėdamas,gal panorėsite ištrinti.Jeigu matei,kaip tvirkino Deimantę,tai kodėl slėpei nusikaltimą?

pasirodo,

šiame portale ir straipsniai,ir komentarai-už smurtą.Galutinai išsiviešino,kokie tai tiesos ieškotojai.Matyt,netinkamai auklėja vaikus,tai išsigando.Jiems normalu buvo ir Deimantės viešinime,kai vaikas buvo viešai visokiais būdais afišiojamas.Dabar to jau nebebūtų galima padaryti.Negynė tada vaikų teisės Deimantės,šoko pagal venckedžių dūdelę.

to albina

Taigi visa Lietuva matė,kaip venckedžiai vaiką viešai tvirkino.Susuko filmuką,liepė klabėti nevaikiška kalba.Jums tai neatrodė blogas elgesys.Ar ne laikas susimąstyti apie savo pačių moralę?

klausimas visažiniui  Mazeliui

Mazeli. ar tu save gerbi?

to to albina

nesusitapatykit su visa lietuva, tai labai blogas bruožas. Pradėkit nuo vienaskaitos. Sėkmės.

stasys

..trukt už vadžios ir vėl nuo pradžios .

albina

Jūsų pastabos rodo,kad ir Jūs linkęs skaityti taip,kaip pačiam patogu.Aš manau,kad MAMA atsigultų prie vartų,kad tik galėtų būti su savo vaiku.Ten,prie vartų,garaže ar virtuvės kampe MOTINA būtų prie savo vaiko.Galbūt Jūs puikiai piešiate,bet skaityti ir suprasti Jums sudėtinga?

Nuomonė

Nuomonė : užtektų panaikinti LR BPK str., kuriame LR BK 140 str. – nežymus sveikatos sutrikdymas, priskiriamas privataus kaltinimo bylų kategorijai, kuriose ikiteisminis tyrimas neatliekamas, tuomet apie nežymų vaiko sutrikdymą medikams pranešus PK, prokuratūrai – PK, prokurorai pradėtų ikiteisminį tyrimą ir automatiškai į vaiko gynybą dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo įsijungtų prokurorai ir jokių naujų įstatymų, naujų tarnybų kurti nereikėtų.

albinai

Visi matė kaip mergaitė buvo tvirkinama filmuojant pornografinį filmą, kai buvo verčiama imituoti lytinį aktą su manekenu, kalbėti seksualine tematika. Ne šiaip sau dėl nieko Venckienė yra traukiama baudžiamojon atsakomybėm ir už vaiko tvirkinimą. Nustokit kliedėti apie visą teisėsaugą neva pedofilų rankose, lyg visi teisėjai ir teisėjos yra pedofilai ir pedofilės arba dirbantys pedofilų klanui. Niekur pasaulyje tai nebūna ir negali būti.

Al. Nuomonei

Kodėl žmonių, tariamai nuskriaudusių savo vaikus tiek, kad nusprendžiama juos atimti, nepersekioja remiantis Baudžiamuoju kodeksu ? Ar ne todėl, kad tada turėtų būti pateikti įrodymai, o juos būtų galima užginčyti ? Dabar anonimas, galimai turintis savanaudiškų interesų, praneša, ir nežinomų galios centrų pasiųsti tarnautojai, dar nieko neišsiaiškinę, smogia šeimai – pagrobia vaiką. Jei būtų atliekamas teisinis tyrimas, nusikaltimą turėtų laikyti išaiškintu, jei būtų nustatytas nusikaltimo motyvas. Gal būt dažnai paaiškėtų, kad tėvų motyvas buvo visiškai suprantamas noras, kad vaikas augtų doru žmogumi ? O ką, jei to tyrimo metu paaiškėtų, kad kaltintojai patys turėjo motyvą nusikalsti užsiimant žmonių grobimu? Ir tai darė iš anksto suplanavę ir su tam tikslui suburta organizacija ? Ką jei gynyba kaltintojus paverstų įtariamaisiais ?

Marginalas

Teisus Tomas. Kam įdomu, siūlau dar savo komentarą (pirmąjį) prie Braziulio publikacijos „Kaip yra puolamas R. Karbauskis”. Jaučiau, kad Kėdainiai ne šiaip sau. Žmogaus žudikai kaipgi nepasinaudos!

J- L.P

Tamstos komentaras, kurs prie kito straipsnio, geras.
O ir dėl Kėdainių „netyčia” pasipainiojusio atvejo taip pat pritariu.
Orwelyne „netyčia” beveik nebūna…

Marginalas

Geriau būtų gavus komplimentą „ginče” apie Broncovskają.

31
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top