Tomas Baranauskas. Statistikos valdymas

Yra Europoje tokia mokslu tikinti šalis – Islandija, drausmingiausiai iš visų europiečių suskiepijusi iki 80 proc. populiacijos.

Bet kas mane labiausiai stebina Islandijos statistikoje – tai kovidinių mirčių stoka. Pastebėjau tai, norėdamas pažiūrėti, ar tų mirčių skaičių sumažino drausmingas susiskiepijimas, bet savo nuostabai pamačiau, kad faktiškai nebuvo kam sumažėti – čia per visą pandemijos laiką fiksuotos tik pavienės kovidinės mirtys.

Islandijos mirčių grafiką čia pridedu palygintą su Lietuvos grafiku.

Taigi, gerbiamieji, kaip čia yra? Bene islandai iš kitokio molio nulipdyti? Bene islandų medicina daro stebuklus ir visus išgydo? (Kodėl tuomet niekas neiškvočia iš islandų tos medicininės sėkmės recepto?)

O gal tiesiog islandų medikai nepasidavė madai visus mirusius su teigiamu kovido testu priskaičiuoti prie kovido aukų? Ir mirtis diagnozavo senoviškai – pagal dominuojančią mirties priežastį? T. y., jei mirė 90-metis senukas su krūva senatvės ligų ir kovidu, tai neapsimetė, kad be kovido dar būtų gyvenęs ir gyvenęs?

Taigi, jeigu taip, tai žinote, kokia pagrindinė kovidinių mirčių gausumo arba jų nebuvimo priežastis? Ne, ne kontaktų ribojimas. Ne kaukės. Ne skiepai. Ne lokdaunai ir savivaldybių ribų blokavimas… O mirties diagnozavimo metodika…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mes

ir patys tą suprantame ir net tikrai žinome pagal mirusius pažįstamus. Bet mūsų žinojimas niekam nekrauna milijardų, todėl tas mūsų žinojimas Lietuvoje niekam nesvarbus. O islandų valdžia turbūt dar prisimena šeimininkes su puodais ir keptuvėmis gatvėse, todėl meluoti privengia.

lietuvoj

Mirusiaisiais nuo COVID-19 ligos laikomi tie, kuriems nustatyta arba
įtariama COVID-19 infekcija ir pasireiškė kliniškai suderinama liga (ūminė kvėpavimo takų infekcija), ir nenustatyta kita mirties priežastis (t. y. mirties priežastis, nesusijusi su COVID liga, pvz., mirtis dėl sužalojimų). Mirusysis nuo COVID-19 ligos negalėjo būti pasveikęs nuo COVID-19 ligos iki mirties momento.

>> 14:21

Tamsta meluoji. Viena pažįstama persirgo kovidu ir pasveiko. Kai po kurio laiko mirė nuo insulto, ,,supakavo” į maišą kaip mirusią nuo kovido. Nors dukteriai prieš tai buvo pasakę, kad antikūnių rasta, o viruso nerasta. Negražu taip meluoti, ponuli.

Patikslinu

Prieš tai buvo instrukcija ( jei netikit, pasigooglinkit )

Mirusiojo nuo COVID-19 medicininio mirties liudijimo pildymas

>> tikslintojui 14:42

Mums neįdomios popierinės instrukcijos, kurių praktiškai niekas nesilaiko. Mums įdomios slaptosios instrukcijos, kurių šventai laikomasi. Taigi atsiknisk.

Žodžio laisvė...

Todėl kad mirtis skaičiuoja proto negalią turintys ir nesugebantys blaiviai mąstyti.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top