Tomas Čyvas. Prezumpcijos ir linčas – leftistų veidmainystė

kaunieciams.lt

Seime driokstelėjus galimos pedofilijos skandalui valdančiųjų gretose pasigirdo cypimas – chaotiškas, prieštaringas falcetas. Žmonės, kurie pastaraisiais metais visokeriopai tyčiojosi iš nekaltumo prezumpcijos, ją siaurino bei marginalizavo, dabar šią vertybę prisiminė ir net bando prisiminti jos absoliutumą.

Tie patys žmonės, kure džiaugėsi viešu linčiavimu ir sudorojimų virtine „Me too“ judėjimo metu (čia toks judėjimas, kai kas nors gali paskelbti, jog jį kas nors, geriausiai garsus ir turtingas) prieš daugelį dešimtmečių neva skriaudė, seksualiai priekabiavo ir pan., o jis, nabagas, buvo toks liaunas ir kvailutis, kad pasiskųsti nedrįso. Tada atsiranda dar kas nors, kas surinka: „me too“ (mane irgi) ir viskas – prievartautojas, tvirkintojas ar priekabiautojas nuteistas.

„Taip jums ir reikia, alfa patinai“, – apsiseilėjusios ir apsiputojusios klykė aršios feministės, joms antrino net ir vadinamosiose dešiniosiose partijose gausiai užveisti kairuoliai-pažanguoliai.

Tokie patys balsavo ir dėl įstatymo, naikinančio nekaltumo prezumpciją priekabiavimo darbe bylose. Jų nuomone, apkaltintasis, kaip ir darbdavys privalo įrodyti savo nekaltumą, o ne atvirkščiai. Bet kokia abejonė tokiomis „pažangiomis“ reformomis reiškė, kad oponentas gali būti apkaltintas pats esąs potencialus smurtautojas, homofobas, viduramžių iškasena, nacis, mačo, alfa patinas, Putino agentas, patriarchalinis despotas ir šiaip labai blogas žmogus, valstybės bei pažangos priešas. Nei teismų, nei prezumpcijų tokiems. „Viskas ir taip aišku“.

Kairuolynas, tiesa, nervingai sucypė, kai JAV teismas atmetė aktorės (aukos vaidmuo iki galo nepavyko Amber Heard reikalavimą surengti naują teismo procesą, kuomet ji pralaimėjo bylą dėl šmeižto savo buvusiam vyrui, aktoriui Johnny Depp. „Kaip gi taip, ritamės dešimtmečiais atgal“, virkavo leftistinė publika. Taip gardu buvo linčiuoti kada panorėjus, o čia prakeikti retrogradai šventę pagadino… . Nebebus taip lengva pelnytis ir šmeižti.

Įdomu, kad Lietuvoje kai kam šventė pagedo dar anksčiau. Antai dabar konservatorius (jei juos dar galima tokiais vadinti) palikęs bolševikinių pažiūrų Mykolas Majauskas, kuris ne tik garsėjo savo palaikymu „Me too“ idėjoms, maniakišku siekiu ką nors apdrausti ar apmokestinti, bet ir pats gavo ta pačia lazda per kuprą, kuomet buvo apkaltintas galimai nevengęs daugelio mergelių draugijos.

Bet įdomiausia tai, kas vyksta dabar. Didžioji dalis valdančiųjų politikų, iškilių apžvalgininkų staiga tapo neįtikėtinai santūrūs, sterilūs ir supratingi, prisiminė nekaltumo prezumpciją ir kasdien po tris kartus viešai kartoja užkeikimus, kad „bent jau partijos neteiskime“, nedarykime spaudimo teisėsaugai ir pan..

Viskas gerai, ponai, aš su jumis sutinku, bet daugiau dėl asmens ir teisėsaugos – nenuteistas lygu nekaltas. Ir taškas. O štai partiją ir jo buvusius bendražygius teis arba neteis rinkėjai. Ir jų apsisprendimą didele dalimi lems ta atmosfera, ta KALTUMO prezumpcija, kurią jūs jau metų metais diegiate savo „pažangiais“ teisiniais ir politiniais eksperimentais, viešu linčiavimu ir sutelktiniu koliojimu.

Kai kas, kuomet dės kryžiuką biuleteniuose, gali padaryti tai tiesiog saldaus keršto vedinas, o kai kas galimai dėl to, kad patikėjo, jūsų kairuoliškomis vertybėmis ir poreikiu sudoroti visur esančius „alfa patinus“. Ir dzin tos prezumpcijos, kai jos reikalingos ne man, o oponentui.

Man šiandien, dievaži smagu, kuomet matau tuos pačius „Me too“ propaguotojus, 72 lyčių entuziastus, senų pasakų knygų degintojus, neocenzorius, vakarykščius kitų linčiuotojus beviltiškai – kaip jaunimas sako – „besivartančius iš gaidžio“.

Išsivartyti sunku, net jeigu dar išsteni žodį prezumpcija. O sunku todėl, kad savo antilogiškų eksperimentų brūzgynuose susipainiojote taip, kad rišliai – daugybės lyčių painiavoje – nebeišeina išspausti nei kakariekū, nei kud-kudak. Skanaus, ponai, geriant bizalą, kurio receptą patys taip aršiai maišėte ir reklamavote.

Taigi tiek, kaip sakydavo a.a. Lenodas Donskis: be pykčio. Aukštų jums kūrybinių rodiklių – jums jų prireiks.

5 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Skaitytojas

Geras straipsnis. Pasprinkit savo svirpliais, genderleftistai.

bjž

Ir teisingai nėra čia ko skriausti lietuvio Johnny Depp. O tokiai lietuvei Amber Heaid neturi būti vietos Lietuvoje. Vargšas Majauskas nukentėjęs nuo nepilnamečių melagių.Ir vartosi kape Donskis pavadintas Lenodu. O šiaip visiškai neblogai-išdėti į „dienas” leftistai, Me too propagotojai,72 lyčių entuziastai… Eilinis oro gadinimas, norint pasirodyti … ir kitų neįžeisti…Toks hu maniškas ,sakyčiau belytis.

stasys

ir koks gi moralas autoriau ? Jus didesnis naivuolis nei ta norite parodyti . Savikritika ne politikos sudedamoji dalis ir Jūsų čia tie paplekšnojimai per petį oij kaip naiviai atrodo .

Jack Bingham (Life Site News)

Kitame šokiruojančiame „Project Veritas“ vaizdo įraše aukšto rango „Pfizer“ darbuotojas matomas prieš kamerą, pripažįstantis, kad bendrovės eksperimentinės vakcinos nuo COVID-19 turi „nerimą keliantį“ poveikį moterų reprodukcinei sveikatai. Vaizdo įraše, kurį ketvirtadienio vakarą paskelbė tyrimo organizacija, dar kartą parodytas vyras, įvardytas kaip Jordonas Trishtonas Walkeris, „Pfizer“ strateginių operacijų ir mRNR mokslinio planavimo tyrimų ir plėtros direktorius, pripažįstantis tai, ką LifeSiteNews ir kitos agentūros praneša nuo 2021 m. kalbant apie COVID-19 injekcijas: „Kažkas nereguliarus menstruacijų cikle“. „Tikiuosi, kad mes nesužinosime, kad ši mRNR kažkaip išlieka organizme ir patinka, nes ji turi turėti įtakos tam, kas hormonų, kad paveiktų menstruacinius ciklus. @Pfizer direktorius susirūpinęs dėl moterų reprodukcinės sveikatos po vakcinacijos nuo COVID-19 „Jų menstruacijų ciklas yra kažkas nereguliarus… dėl to… Vakcina neturėtų tam… Skaityti daugiau »

Siuzana Papas

„kaip sakydavo a.a. Lenodas Donskis“

Ei, transkriptoriai, o kur jūsų skliaustai? Turėjot parašyti kažką tokio: Lenodas Donskis (Lenode Donsky) ar panašiai 🙂

Lily Zhou (The Epoch Times)

JK farmacijos priežiūros tarnybos sausio 27 d. paskelbtoje ataskaitoje Pfizer’io generalinis direktorius Albertas Bourla padarė klaidinančius ir nepagrįstus pareiškimus dėl COVID-19 skiepų skyrimo mažiems vaikams.

Per interviu BBC, paskelbto 2021 m. gruodžio 2 d., Bourla buvo paklaustas, ar, jo nuomone, yra tikimybė, kad 5–11 metų vaikai JK ir Europoje bus paskiepyti nuo COVID-19 ir ar tai gerai idėja.
Interviu buvo paskelbtas po to, kai JAV maisto ir vaistų administracija leido naudoti Pfizer-BioNTech COVID-19 skiepą mažiems vaikams, tačiau JK vaistų reguliavimo tarnyba, Medicinos ir sveikatos priežiūros produktų reguliavimo agentūra (MHRA), nepatvirtino šio produkto. tai pačiai amžiaus grupei iki 2021-12-22.
Bourla atsakė: „Manau, kad tai labai gera idėja“. [Ir dabar Anglija oficialiai pripažino, kad tai buvo melas.]

https://www.theepochtimes.com/uk-watchdog-rules-pfizer-ceo-made-misleading-statements-on-vaccinating-children-against-covid-19_5022549.html?utm_source=healthnoe&src_src=healthnoe&utm_campaign=health-2023-02-02&src_cmp=health-2023-02-02&utm_medium=email&est=zYsk9vk1G4H6CTCtD860qo9dZs8yYmES%2BwZlSBgKStAwMdTv2U%2B1DTcidEu2%2Fw%3D%3D

kraštutiniai kairieji

o ne leftistai. Reikėtų gal pasimokyti lietuvių kalbos šiek tiek? Be svetimžodžių niekaip?

Jei yra leftistai

tai turi būti ir raitistai. Kokia graži lietuvių kalba: leftistai ir raitistai.

Skaitytojas

Deja, bet dabar Lietuvoje „dešinieji“ yra dar didesni leftistai nei „kairieji“.

Modern Patriots

Naujausi Atstovų Rūmų balsavimai smerkiant „Socializmo baisumus“ įrodė tai, ką daugelis jau žinojo apie Demokratų partiją: ji yra užkrėsta socializmo. „Fox News“ praneša, kad šį balsavimą respublikonai naudojo kaip išbandymą, ar išdidūs socialistai paskelbs savo nepriklausomybę. Taip, tai padarė 86 iš 109 demokratų. Respublikonai pasiūlė šią rezoliuciją, siekdami priminti amerikiečiams, kad socialistinė politika – jie nerimauja, kad po dvejų metų demokratinės kontrolės Vašingtone pradėjo lįsti į Amerikos gyvenimą – prieštarauja Amerikos vertybėms. Steve’as Scalise’as (respublikonų rūmų lyderis) ketvirtadienį pareiškė, kad socializmas buvo „viena destruktyviausių ideologijų istorijoje“. Demokratai mano, kad vyriausybė, kuri yra visa apimanti ir kontroliuoja gamybos priemones, yra geriausia forma. Ne kartą buvo įrodyta kad šis įsitikinimas klaidingas. Kiti demokratai, tokie kaip „The Squad“ nariai, AOC, Rashida Omar, Ilhanas… Skaityti daugiau »

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top