Tomas Dapkus. Pasityčiojimas

Alfa.lt

Užsienio politika neturėtų būti vien valdančios daugumos, o tuo labiau siaurų partinių susitarimų ar kvotų reikalas. Ypač Seime.

Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininku pretenduoja tapti Juozas Bernatonis. Toks faktas glumina net jį patį.

Po Amerikos prezidento rinkimų ypač svarbu stiprinti parlamentinę diplomatiją ir ryšius su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Kongresu. Dėl to ne mažiau svarbu, kas taps parlamentinės grupės su JAV pirmininku. Parlamentarai per intensyvius, koordinuotus ir tikslingus ryšius su Atstovų rūmais ir Senatu tikrai nemažai ką galėtų nuveikti dvišaliams santykiams.

Valstybiškai žiūrint tokios grupės vadovu turėtų tapti arba Emanuelis Zingeris (absoliučiai įtakingiausias parlamentaras užsienio kontaktų prasme), arba buvęs aktyvus ambasadorius Vašingtone Žygis Pavilionis.

Tačiau socialdemokratai galvoja kitaip ir bandys prastumti – atsisėskite, kad nepargriūtumėte, – susikompromitavusį darbą baigiantį krašto apsaugos ministrą Juozą Oleką. Jis dar aiškina, kad tokiu pirmininku turėtų būti, nes ten yra gimę jo artimi giminaičiai.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dzeikas

Tarybines nomenklaturos skiriamasis bruozas: bausti tik bandancius priversti jos narius paklusti istatymams(1989m nuotrauka is zurnalo „Ogoniok”: Krasnodaro srities buves prokuroras dirba prie konvejerio medzio apdirbimo kombinate.Bande nubausti nomenklaturai priklausiusius vagis).Susikompromitavusius ar nusikaltusius tik horizontaliai perkilnoti.
Kokia Lietuvos respublikos egzistavimo prasme? Ora gadinti?

Jėzusas

Tam, kad turėti užsienio politiką, reikia turėti suverenitetą ir suvokti nacionalinius interesus. Nei vieno, nei kito Lietuvoje nėra, dėl to yra visiškai nesvarbu Olekas ar Pavilionis ir t.t. Svarbu susigrąžinti suverenitetą, o tą gali bandyti daryti žmonės, kurie supranta problemą. Tam,kad rastusi kiti žmonės reikia galutinai sukonpromituoti esančius. Konservai ir socdemai nuejo į istorijos šiuklšlyną ir daugiau negryž jokiomis formomis. Tas pats bus daroma su rusofobinė gaida – kai galutinai susikompromituos – versis į kitą pusę.

Dzeikas

Jezusui:
„daugiau negryz jokiomis formomis”
Placiai zengiate. Saugokites, patys zinote kas gali atsitikti;)

Firočka

ir keista ir liūdna, kai iš savo uolos išlenda kažkoks Pinokis ir ima duoti profesoriaus lygio patarimus užsienio politikos klausimais. Vakarų Europoj tokių stebuklingų apsireiškimų mūsų laikais jau nebūna: ten reikalus komentuoja savo srities profesionalai: apgynę disertacijas, parašę po kelias knygas ir išmanantys apie ką kalba. Bet čia Lietuva, čia viskas kitaip… 🙂

Alfa su Dapkum

Konservatnikų ruporas.

už oleką

tovariščius olekas sužlugdė sveikatos apsaugą
tovariščius olekas sužlugdė ir apvogė KAM’ą
tovariščius olekas sužlugdys santykius su JAV
—-
beliks tik draugauti su okupantais ruskeliais – ko komuniagos siekia ir pasieks.

Marginalas

Juk Tauta ir išrinko, tai iš kur dabar nepasitenkinimai? Aišku, kad Bernatonis taps užsienio komiteto pirmininku ir „normalizuos” santykius su draugišku putkinu, o Peteliškinas (genialus nepamainomas devyndarbis gydymo ir žudymo profesionalas) taps ambasadoriumi JAV. Daug seime naujų vardų, tarp kurių senų beveik ir nematyti, tačiau kurie susiję su Maskolija ir Amerika, tie nepakeičiami lyg tam tikri kompiuterinio kietojo disko (hard disk) sektoriai. Tuo tarpu Lietuvą tvarkys profesionalus policininkas. Ponai, dar prieš Jums einant su „asmens tapatybe patvirtinančiu dokumentu” (t.y. vad. „Lietuvos” „pasu” su globalinėms žvalgyboms įtaisyta sekimo antena bei užkoduotu lagerininko numeriu vietoj vardo, nes kitokio „dokumento” nėra) į rinkiminį cirką dėti parašiukų, kad sutinkate paklusti bet kuriemis įstatymams, kuriuos priims Nedorėlių Sueigos (Ps 1:1) balsų dauguma, jau viskas be… Skaityti daugiau »

Marginalas

tapatybę

nesitikejau, kad

Dapkus bus Povilionio stumiku. Tas pasiputes gaidys bet kuria kaina nori patekti i valdnciuju sluoksni. Galimai jo karjera baigta, nes nei URMinistras Linkevicius jo neremia, nei JE. Perdaug visiems gyresi ir igriso – as 25 metus atidaviau diplomatijai. Taip taip per tuos 25 metus, diplomatijoje besidarbuodamas, sugebejo baigti universiteta ir apsiginti iv. disertacijas. Jis daugiau prigadintu, nei gebetu ka naudingo nuveikti – juk daugiausia sukavo – rusai puola, Trumpo neisrinks ir t.t.

stasys

Soc.demai gali bandyti stumti ..tik ar tokia kandidatūrą neturėtu būti apsvarstoma plačia diskusija ?..Taip Olekas profesionalios kariuomenės šalininkas,. kuriam sunku suprasti ..kuo skiriasi tas patriotiškumas nuo profesionalumo ..Iš kitos pusės kandidatas turėtu būti bent minimaliai susipažinęs su Lietuvos kariuomenės poreikiais ir galimybėmis ..Aš manau kad galima ji skirti tik pavaduotoju jo turėtu būti kito sukirpimo patriotas ..Nomenklatūra negalima paleisti toli be priežiūros.

vasia

sistema Mus laiko durniais!

:-(

Kaip čia, po rinkimų vėl sistema?

ruta

..vel siuloma ‘rinktis’ tarp suda*s ir pris*ikta / Zingeris , Pavilionis , Bernatonis , Olekas ../

Aistis

O man vis kyla klausimas kuo susikompromitavo Olekas ir kuria prasme? Ne KAM vykdė pirkimus o Lietuvos kariuomenė , o vyriausiasis kariuomenės vadas yra prezidentas. Jeigu gyventume teisingoje visuomenėje tai visai nebūtų Olekas pultas.

O kalbant toliau apie teisingaja visuomene man vis iškyla klausimas : „Kur Masiulis”?
Dingo nors ir į vandenį , kai politikas figuruoja tokioje istorijoje , kodėl jis vis laisvėje? Apie jį nekalbama… Čia tokia Lietuvos teisėsauga? Jei esi įtakingas tai esi virš įstatymų? Ne veltui žmonės emigruoja.

taip, komunistinė nomenklatūra nekalta

ji negali būti kalta.
nes tada būtų kalta visa teisingumo sistema: prokurorai, komisarai, TM ir VRM ir STT.
vienu žodžiu – olekas nekaltas už daugiamilijoninius grobstymus ir kariuomenės sunaikinimą.
nes jei sakysite priešingai: jumis susidomės prokuratūra, TTM, VRM, STT ir kitos tarnybos: o jos jau sugebės įrodyti jūsų kaltę…

zita

tikiuosi juokaujate

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top