Tomas Viluckas. Kai jaučiai gyvena su jupiteriais

laikmetis.lt

Šiomis dienomis tenka prisiminti antikinės Romos išminčiaus Senekos posakį: „quod licet Jovi, non licet bovi“, kuris lietuviškai reiškia, „kas leidžiama Jupiteriui, tas neleidžiama jaučiui“.

Šis posakis išvertus į šiuolaikinę kalbą reiškia, kad egzistuoja dvigubi standartai, kai tokius pačius įvykius vertiname ne vienodai, remdamiesi simpatijomis ir antipatijomis, galia ir poveikio mechanizmais.

Neseni įvykiai mūsų viešojoje ir politinėje erdvėje eilinį kartą įrodo, kad dvigubi standartai tiesiog veši.

Štai menų fabriko „Loftas“ bendraįkūrėja, buvusi pramogų verslo veikėjo Viktoro Diawaros žmona Živilė Diawara pateko į policijos akiratį – visuomenėje žinoma moteris buvo sulaikyta ir uždaryta į areštinę, nes į pareigūnų rankas garsi verslininkė pateko su, kaip įtariama, haliucinogeninių grybų narkotikais.

Jei panašus įvykis būtų nutikęs paprastai moteriai iš provincijos miesto, tuomet jos šeima sulauktų įvairių valstybinių institucijų dėmesio. Jei jos istorija patektų į žiniasklaidą visuomenės teismas būtų negailestingas – degredė, marozė, iš tokių reikia paimti vaikus ir pan. Tačiau mūsų žinomu atveju visa žiniasklaida, influenceriai stojo mūru už Vilniaus elito žmogų ir vanojo veikiančius šiuo metu įstatymus.

Nors jei būtų laikomąsi visų teisinių procedūrų į Diawarų šeimą turėjo būti iškviesti vaiko teisių pareigūnai ir pradėtas vaiko situacijos vertinimas, kurio esminis klausimas, ar vaiko aplinka saugi, mažiausiai, turėjo būti skirta atvejo vadyba.

Be to, nesenai LRT paskelbė, jog finansų viceministras G. Norkūnas savo interesų deklaracijoje nedeklaravo, kad turi „Ignitis grupės“ akcijų ir gauna dividendų – jis deklaravo tik akcijų pirkimo faktą 2020 metų spalį, kai ministerijoje dar nedirbo. Svarbu pastebėti, kad viceministras bendrovę tiesiogiai kuruoja.

LRT taip pat atskleidė, jog „Ignitis grupės“ akcijų turi su Energetikos ministru D. Kreiviu susijusi įmonė „Norteo“, kurią kontroliuojančios bendrovės „Catus“ 40 proc. akcijų turi ministras. Jis sakė nežinantis apie „Norteo“ įsigytas akcijas, nėra šio ryšio deklaravęs ir žadėjo pasidomėti, ar reikia tai padaryti.

Vyriausybės narių sąsajos su „Igničio grupe“ valdantiesiems ir menstryminei žiniasklaidai nekelia problemų. Gal todėl, kad jie priklauso „teisingos“ partijos ratui? Prisiminkime kai kurių politikų likimus analogiškose situacijose anksčiau.

Štai 2013 m. žiniasklaida informavo apie anuometės socialdemokratų vyriausybės Ūkio ministrės Birutės Vėsaitės kelionę į Kazachstaną bendrovės „Arvi“ užsakytu verslo klasės lėktuvu. Ministrė buvo atstatydinta per aštuonias dienas.

Kitas herojus – 2018 m. valstiečių deleguotas Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, kuris kritikos sulaukė žiniasklaidai paskelbus, kad jo šeima dirbo svetimą žemę be savininkų leidimo bei už tai gavo ES išmokas. B. Markauskas teigia turėjęs žodinius savininkų sutikimus.

Tačiau ministrą atsistatydinti paraginus prezidentei Daliai Grybauskaitei, jis taip ir padarė, nors Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba nurodė, kad B. Markausko ar jo motinos ūkininkės Sofijos Markauskienės veikloje nėra nustatyta nusikalstamos veikos požymių, tačiau galėjo būti neteisingai deklaruoti pasėliai siekiant gauti ES išmokas.

Taip atrodo mūsų tikrovė – esame padalinti į jupiterius ir jaučius. Ir visai suprantama, kad jaučiai pyksta ant jupiterių. Juk ir jie norėtų to, ką gali jupiteriai. Deja, valdo ne jaučiai, o jupiteriai, kurie turi galią ir valdžią. Jie nustato žaidimo taisykles, kurios lemia, kad vienų dalia yra žemė, o kitų – dangus.

Atidėdami į šalį metaforas turėtume pastebėti, kad politikų elgesys jau neturėtų stebinti. Kita vertus, sunku suprasti, kad tiek metų matome vis tą patį vaizdą: politikai vis įkliūna į keblias situacijas.

Galėtume sakyti, kad jie nepasimoko, tačiau turėtume paklausti, kodėl taip yra. Kodėl žmonės, kurie yra išrinkti arba paskirti tarnauti bendruomenei, jos interesams taip šiurkščiai pamyna paprasčiausius padorumo, etikos principus?

Tokių atvejų galėtume priskaičiuoti dešimtimis. Maža to, kad politikai išvengia atsakomybės už savo veiksmus – mes piliečiai apsiprantame su tuo. Toliau šie žmonės yra partijų lyderiais, renkami į parlamentą, nuolatos šmėžuoja blizgių žurnalų puslapiuose ir pramoginėse televizijos laidose. Kažkas piktinasi, kažkas graso, kažkas ironiškai šypsosi.

Jaučiui tik lieka rupšnoti savo žolę ir liūdnomis akimis žiūrėti į Jupiterį.

Šalies elitas ir toliau demonstruoja, kad jie yra tikri jupiteriai.

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
realistas

Todėl kad jūsų tikėjimo brolis Kreivys priklauso „teisingai” partijai, autoriau. Būtų socdemas ar valstietis, žiniasklaida kauktų iš pasiutimo, kad ministras supainiojo interesus. Nekenčiu katalikų – siaubingi veidmainiai.

ooo

kur ir kada buvo kitaip?

stogas stogui nelygu

čmilytės, armonaitės ir kitų stogas kgb
šimašiaus, kubiliaus, landzbergio, šimonytės – žydukai
gru, komunistų stogai biski papuvę – ką jie dengia, galima kartais ir sudoroti – šiaip sau, sportiniais interesais – kad kiti bijotų
———
teisės ir teisingumo Lietuvoje nėra nuo 1940 metų – greit bus 100 metų.

Dzeikaa

1991m Lietuvos sajudiniu neivardintas tikslas butent ir buvo igyvendinti tokia tvarka.
Okupantai tokia privelegija taike tik sajunginio ir respublikinio rango nomenklaturai.Taip pat galiojo „bezpredielo” taisykle kai persistengus galejo but organizuotas parodomasis susidorojimas.
Tautinio elito tokia padetis netenkino, tai buvo traktuojama kaip nacionaline priespauda.
Kaip rodo Mergaites istorija kovo 11 vaisiai pateko i gera dirva.

Siūlau

Kreivį atskirti nuo bažnyčios. Kuris dievobaimingasis imsis šio reikalo? Juk tai turėtų būti paprasčiau, nei atimti pilietybę, ar ne.

kANCIERVAI TAIP IR SAKO

…..o ka tu man padarysi…..

>Siūlau

teko matyti, kaip jis, prisidirbęs su mamytės reikalais, atlėkė melstis į šv.Kazimiero koplyčią – buvo bjauru žiūrėti. Vien savo buvimu jau šventą vietą išpurvino.

Al.

Kad ir kaip tai būtų bjauru, turim pripažinti, kad tai beveik visuotinis dėsnis. JAV valdžios baliai per pandemijos uždarymus be kaukių, kai juos aptarnaujantys oficiantai su kaukėm. Baideno šeimynos, Senato pirmininkės, fon der Laen ir daugybės kitų korupciniai verslai vaizduojant gelbėtojus nuo Trampo. Pasaulio elitas į suvažiavimą dėl klimato suskrenda asmeniniais lėktuvais. Baisisi žudynėmis Ukrainoj, o patys planuoja pasaulio gyventojų skaičiaus sumažinimą milijardais. Šiam kontekste mūsų valdininkėliai yra tiesiog smulkūs sukčiai. Panikovskio lygis.

The Right Scoop
Mike Adams

Slaptos tyrimų programos, kurias vykdo USDA, DoD ir DHS, yra žemės ūkio biologinių ginklų inžinerija JAV Žemės ūkio departamentas (USDA) dešimtmečius aktyviai dalyvauja kuriant biologinius ginklus. Dar gerokai prieš tai, kai Fauci ir NIH finansavo naudingų biologinių ginklų kūrimą kartu su Liaudies išlaisvinimo armija Uhane, Kinijoje, USDA vadovavo biologinių ginklų objektui Plum saloje, kuriam buvo pavesta tyrinėti žemės ūkio ginklus, kuriuos būtų galima panaudoti atakuojant ir sunaikinti. priešiškų tautų aprūpinimas maistu. Savo interviu Grossmanas cituoja 2005 m. GAO ataskaitą, kurioje, kaip jis paaiškina, užsimenama apie patogenus, kuriuos galima paversti žemės ūkio biologiniais ginklais. Patvirtinome šios ataskaitos egzistavimą GAO.gov svetainėje. USDA, panašiai kaip NIH, NIAID, CDC ir FDA, siekia pakenkti žmonijai, kurdama ir dislokuodami biologinius ginklus per keliose srityse, įskaitant maistą,… Skaityti daugiau »

Ethan Huff (The Epoch Times)

https://www.newstarget.com/2022-09-19-globalists-plan-block-sun-fight-climate-change.html
Kad padėtų atvėsinti tariamai šylančią planetą, pamišę mokslininkai siūlo naudoti geoinžinerinius „chemijos takus“, kurie būtų purškiami Šiaurės ir Pietų ašigaliuose, siekiant juos „užšaldyti“.

Reaktyviniai lėktuvai skraidytų aukštai danguje, kad išpurkštų didžiulius kiekius aerozolio, atspindinčio saulės šviesą atgal į kosmosą, neleidžiant jai pasiekti Žemės. Mums sakoma, kad tai atvėsins ledynus.

Kad tai įvyktų, per metus prireiktų maždaug 175 000 reaktyvinių skrydžių, taigi, reiks sudeginti daug aplinką teršiančio kuro.

Milijonai tonų šių nuodingų chemikalų taip pat plūduriuos aplinkui, kol galiausiai nukris ant ledynų ir į vandenį, neapsakomai pakenkiant jūros gyvybei – bet galbūt planetoje būtų šiek tiek vėsiau.
https://climatealarmism.news/
https://www.newstarget.com/2022-09-19-globalists-plan-block-sun-fight-climate-change.html

Ramon Tomey (Climate Alarmism)

Pasauliui rodomas absoliutus veidmainystės demonstravimas, kai globalistai mėgaujasi įvairiais puikaus maisto produktais COP27 klimato viršūnių susitikime Egipte, o paprasti žmonės raginami valgyti vabzdžius. „Breitbart“ pristatė turtingus patiekalus, kuriais pasaulio lyderiai ir pramonės didvyriai galės mėgautis per 12 dienų trunkančią konferenciją Šarm el Šeicho mieste. Tai jautienos medalionai su grybų padažu, vištienos krūtinėlė su apelsinų padažu ir lašiša su kreminiu padažu. Delegatai taip pat gali 90 minučių mėgautis kokteiliais be dugno, pridūrė prekybos centras. Taip pat teikiamos vienkartinių daiktų, tokių kaip popieriniai puodeliai, vanduo buteliuose ir medinės kavos maišyklės, pristatymo paslaugos. Tai netiko keliems asmenims ir advokatų grupėms, kurie nedelsdami pasmerkė veidmainystę. Gyvūnų teisių organizacija „Animal Rebellion“ valgiaraštį pavadino „antspaudu į veidą“, atsižvelgiant į nuolatinę maisto infliaciją ir maisto trūkumą. Tuo… Skaityti daugiau »

Mike Adams (Natural News)

Kaip suprojektuotas badas privers mases prašyti FEMA stovyklų

Jūsų sutikimą gamina pačios vyriausybės, kurios bando jus sunaikinti.

Ta pati vyriausybė, kuri griauna maisto ir energetikos infrastruktūrą, taip pat prisistatys kaip žmonijos gelbėtojai, kai „gelbės“ žmones iš kiekvienos savo sukurtos krizės. Iš tikrųjų, kaip paaiškinu šiandienos straipsnyje ir podcast’e, jūsų vergai apsimes jūsų gelbėtojais.

Vienas iš specialiųjų šios dienos podcast’o pranešimų yra kilęs iš pokalbio, kurį vakar turėjau su tarptautiniu karo korespondentu Michaelu Yonu. Kaip išgirsite podcast’e, jis pateikia daug istorinių pavyzdžių, kaip vietos lyderiai ruošė savo bendruomenes badui mokydami savarankiškumo maistu ir maisto gamybos decentralizavimo.

https://www.naturalnews.com/2022-12-01-engineered-famine-will-have-the-masses-begging-for-fema-camps.html

Skaitytojas

Jei būtų konkursas, kas pavartos daugiausiai nuvalkiotų žurnalistinių posakių viename sakinyje, tai savaitės prizą laimėtų šitas:

„pateko į policijos akiratį – visuomenėje žinoma moteris buvo sulaikyta ir uždaryta į areštinę, nes į pareigūnų rankas garsi verslininkė pateko su, kaip įtariama, haliucinogeninių grybų narkotikais.“

Ir „į policijos akiratį“, ir „į pareigūnų rankas“, ir brūkšnys tarp jų, ir „žinoma moteris“, ir „garsi verslininkė“, niekas nepraleista 🙂 Autorius drąsiai galėtų dirbti delfyje ar komjaunimo tiesoje 🙂

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top