Transseksualas Kanadoje prašo eutanazijos dėl skausmo po lyties keitimo operacijos

laikmetis.lt

Po operacijos transseksualus kanadietis prašo, kad socializuota sveikatos priežiūros sistema suteiktų jam mirtiną injekciją su pagalba nusižudyti, kad būtų nutrauktos ilgalaikės kančios ir skausmai, atsiradę po „neovaginos“ gamybos operacijos.

Lois Cardinal (Lua Kardinal), save vadinanti „sterilizuota transseksuale“, išreiškė didžiulį apgailestavimą dėl 2009 m. atliktos operacijos, kurios metu iš apverstos varpos buvo sukurta vaginos imitacija, ir teigė, kad eutanazija būtų geriau nei nuolatinis skausmas dėl šios operacijos. Po operacijos daugelis žmonių dažnai kenčia skausmą, o atsiradusi „neovagina“ yra atvira žaizda, kurią reikia kasdien plėsti, kad ji neužsidarytų.

Kalbėdamas su „Daily Mail“ jis sakė: „Tai užkrauna man psichologinę naštą. Jei negalėsiu gauti tinkamos medicininės priežiūros, nenoriu toliau to daryti“.

Cardinal pateikė paraišką Kanados MAiD (medicininės pagalbos mirštant) eutanazijos programai, tačiau, nepaisant to, kad progresyvi socializuota sveikatos apsaugos sistema yra viena liberaliausių, teikiant pagalbą nusižudyti, 35 metų Albertos gyventojo prašymas iš pradžių buvo atmestas.

EUTANAZIJA BŪTŲ GERIAU NEI NUOLATINIS SKAUSMAS DĖL ŠIOS OPERACIJOS

Medicininiuose dokumentuose, kuriuos Cardinal paskelbė socialinėje žiniasklaidoje, gydytojas rašė, kad „remiantis dabartine klinikine informacija ir konsultacijomis [pacientas] neatitinka dabartinių MAiD kriterijų“.

Manoma, kad transseksualus asmuo neatitiko eutanazijos programos, kuria gali pasinaudoti sergantys nepagydomomis ligomis ar neįgalūs asmenys, reikalavimų, nes yra galimybių sumažinti lyties keitimo operacijos sukeltą skausmą.

Pasak oponentų, šis atvejis parodė ne tik transseksualų chirurgijos, bet ir 2021 m. Kanadoje liberalizuotų eutanazijos įstatymų spąstus, kurie atvėrė kelią maždaug rekordiniam 13 500 valstybės remiamų savižudybių skaičiui praėjusiais metais, palyginti su 10 064 savižudybėmis 2021 m. Kampanijos dalyviai išreiškė susirūpinimą, kad į šią programą kreipsis daugiau tokių žmonių kaip Cardinal, o ne tradiciškai nepagydomai sergančių pacientų. Cardinal teigė, kad eutanazija yra vienintelė likusi išeitis, nes paskirtas nuskausminamasis kremas nesumažino skausmo, kurį sukėlė chirurginiu būdu sukurta „vagina“.

„Man negerėja ir nesulaukiu nei geresnės medicininės priežiūros, nei jokios medicininės priežiūros“, – sakė jis. „Ji taip užvaldyta lyties ideologijos, kad jiems labiau rūpi mano įvardžiai“.

Transseksualas po operacijos tapo aktyviu radikalios LGBT ideologijos kritiku ir perspėjo, kad vaikai ir kiti pažeidžiami kanadiečiai, įskaitant ir Cardinal gimtąją bendruomenę, yra jautrūs „tapti medikalizuotos tendencijos aukomis“.

„Nepritariu dabartinei translyčių bendruomenės retorikai, – sakė jis. „Daug vadinamosios trans neapykantos kursto trans bendruomenė, nes mums neleidžiama sąžiningai ir griežtai kalbėtis“, sakė Cardinal.

Šaltinis: Breitbart

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ei tu, WC eketė

Šūdmarinas klausia A susitaupei ant veriofkes ir muilo…. Šūdmarinai, o vietoj muilo ar tinkamas kakis, kaip manai, juk šioj srity tu specas, tatark.

blue yellow zov marinie

….tatarsiu,durniau…..tau tiks bet kas,tik greiciau kabinkis.Atsibodai.

Kimas Besindžeris

„Lois Cardinal (Lua Kardinal)“

Skliaustainiai 🙂 Ir vėl sarmatą darot. Tai tiesiog apgailėtina. Bent jau Google Translate roboto ištarti paprašykit. O dar geriau, liaukitės.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top