Trečiuoju asmeniu apie save kalbantis ministras D.A.Barakauskas: „Tai daro VSD“. N.Puteikio komentaras

Kaip afla.lt portalas rašo, vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas antradienį teigė kreipsis į Valstybės saugumo departamentą (VSD) konsultacijos, ar leisti V.Giržadui dirbti su slapta informacija. „Ne teismas nusprendžia, ar turi teisę pareigūnas dirbti su slapta informacija. Šitą teisę ir patikrą atlieka VSD ir aš jau kartojau vieną kartą, kad vidaus reikalų ministras šiandien, ko gero, už pusvalandžio, kreipsis į VSD, kad (jis) paaiškintų, ar turi galiojantį, ar reikia naujo leidimo V.Giržadui“, – sakė jis. Ministras pastebėjo, jog į jo pareigas neįeina išduoti ar ne leidimą dirbti su slapta informacija: „Ne Vidaus reikalų ministerija išduoda leidimą dirbti su slapta informacija, tai daro VSD“. Ir FNTT vadovas Kęstutis Jucevičius antradienį sakė BNS, kad teismo sprendimu į FNTT direktoriaus pavaduotojo pareigas sugrąžintas V.Giržadas kol kas nėra atgavęs leidimo dirbti su slapta informacija.

Komentuodamas tokį vidaus reikalų ministro pareiškimą Seimo narys Naglis Puteikis ironiškai pastebėjo:
Sprendžiant iš VRM ministro Dailio Barakausko ir kitų pareigūnų reakcijos dėl teismo sprendimo, kuriuo Vytautas Giržadas buvo grąžintas į FNTT vadovo pavaduotojo pareigas, juos ir visą Lietuvą vis dar valdo saugumiečiai iš VSD – išduodami pažymas ir suteikdami arba ne teisę dirbti su slapta informacija VSD realiai kontroliuoja bet kurį svarbesnį pareigūną. Tokią galimybę saugumiečiams užgrobti valstybę suteikė keli pastarieji Seimai priimdami atitinkamus įstatymus. Kol Lietuvos Respublikos parlamentas nepajaus savigarbos, tol situacija nepasikeis.

Kol kas esame vienintelė ES šalis, kurioje saugumiečiai daro ką tik nori – kone kratas teismuose, kad tik šie nepriimtų VSD intrigantams nepalankių sprendimų.“

Tačiau visuomenei tas neturėtų kelti nerimo. Juk jei VSD ir toliau lieps Vidaus reikalų ministerijai nevykdyti teismo sprendimo, nieko kito neliks, kaip pakviesti antstolę S.Vaicekauskienę ir jos 240 policininkų bei kaukėtų smogikų. Šie teismo sprendimą įvykdys efektyviausiu būdu: parvertę ant žemės FNTT vadovą, dviem trim pompinio šautuvo buožės smūgiais išaiškins, ir kas yra teismo sprendimas, ir kaip jis turi būti neatidėliojamai vykdomas. Tokios praktikos šie „teisingumo tarnai“ jau turi: tęsdami „šlovingąsias“ KGB smogikų tradicijas, 1956 metais tokiu būdu aiškinusių partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui, kas yra kas Lietuvoje, tą patį praėjusių metų gegužės 17-ąją paaiškino ir ramiai privačiame Garliavos kieme stovėjusiam neįgaliajam Kęstučiui Dudėnui. Jei dar dels – uždės 400 Lt kasdienę baudą ir VRM, ir FNTT vadovams.

Čia viskas aišku. Įdomiau kitka – kokiomis proporcijomis pasidalys atlyginti valstybei patirtą žalą dėl neteisėto V.Giržado atleidimo jį inicijavę pareigūnai iš VSD, prezidentūros ir VRM? Juk būtų negražu visą kompensaciją, kurią išmokės valstybė V.Giržadui, pakabinti ant tuometinio ministro R.Palaičio, kuris, kaip žinome iš gerai informuoto šaltinio, apskritai yra „ne prie ko“?

Čia verta prisiminti, ir kokiomis priemonėmis VSD įtikinėjo Vyriausiojo administracinio teismo teisėjus, jog šie neva neturį teisės dirbti su slapta informacija. Siekdami parodyti, koks jų sprendimas dėl V.Giržado būtų teisingas, VSD teisme atliko kone poėmius ir kratą. Nuo tokio VSD spaudimo teisėjus apgynė Konstitucinis teismas, o Seimas ir tada nepraleido progos patylėti: iki šiol nėra jokio tautos atstovų pareiškimo apie VSD antikonstitucinius veiksmus.

Tad, kas valdo Lietuvą – akivaizdu: tikrai ne Seimas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pagarba Putiekiui!

Vienintelis seimo atstovas, kuris gina Tiesą!
Manau, jis tikrai tinka būti prezidentu.

joooooooooo

tikrai pagarba siam zmogui gerb.N.Puteikui/

aha

tokiu atveju ministras barakauskas turi būti nuimtas!

Ką daryti?

Apsupti seimą?

Ir dar ,-gal kiek kita

tema.jau susiduriame su užsienio lietuvių noru pasipelnyti iš žemės.Jie nori užsiprašyti vokiškų kainų.Reiškia,paprastas žmogus gali būti amžiams nuvarytas nuo žemės?Gal taip nebus,bet reiktų dėti saugiklius.

Audrone

Visokiariopos sekmes garbingam seimo nariui!

Anikė

Kai tik mūsų ministerėliai pajudina pirštelį ar prasižioja (atseit, tautai ir teisingumui dirba),matai,kad tai lyg lėlės,tampomos VERChŲ už virvučių,nieko PATYS nežinantys,nieko nemokantys,nieko be „patarimų” nedarantys.Jei iš savo kišenės sumokėtų už daromą žalą,kitaip gyventume.Savivalė niekada nieko nesukuria,iš vienų galingas atima,atiduoda kitam,”grupei draugų”.
Dėkui Seimo nariui,kad nepalieka mūsų be informacijos,kovoja už TIE-SOS sakymą.
Stiprybės gerbiamam N.Puteikiui.

Nida

Taiklus N. Puteikio komentaras. O Barakauskas – ministrą vaidinantis VSD pasiuntinukas.

Apuokiukas

Na net nežinau, kaip čia su tuo ,,teismo sprendimo vykdymu“. Kai teismo sprendimą priima banditas Vitalij Kondratjev ir vykdo specnazas – blogai. Kai teismas priima sprendimą dėl V. Giržado – jau teismas geras. Matyt situacija tokia, kad VSD – visi banditai in corpore, o tarp teisėjų kartais pasitaiko ir vienas kitas geras žmogus. Aišku reiktų plačiau panagrinėti, ką mes, visuomenė darome su teismo sprendimais: vykdome, nevykdome, ar elgiamės pagal savo sąžinę ir supratimą?

pinigai

Visada, kai susidaro kažkokia painiava, reikia žiūrėti, kam tai naudinga? O kam ne? FNTT tiria finansinius nusikaltimus. VSD tam priešinasi. Vadinasi, aritmetika paprasta – VSD ponai daro finansinius nusikaltimus, ir ko gero didelius pinigus žeriasi. Prezidentė jiems padeda, ir jai nubyra. Juk pati šaipėsi iš Gailiaus, kad dirbdamas tokį darbą „net namo nepasistatė”. Jau tie VSD ponai (kurių pareiga ginti valstybės saugumą, che-che) ir pati prezidentė – ne kvailiai. Turi tokius namus, kad Berezovkis pavydėtų (ko gero)

VASIA

MUMS „SEKASI” SU VIDAUS REIKALŲ MINISTRAIS.JEI NE NIEKŠAS,TAI VISIŠKAI TŪPAS.

Raimundas

Teisingai, Nagli, kalti supuvę pamatai. Reikia keisti.

Silva

Vidaus reikalų ministras pasirodė visai TŪPAS, nes jis negalys atstatyti p. Giržado į pareigas, nes esą „Giržadas neturi leidimo dirbti su slapta informacija”. Drg. Barakauskas net nesugeba perskaityti teismo nutarties. Kur jūs matėte didesnį glušių?

Asmuo

Dieve, dieve, apsaugok nuo tokiu zioplu ministru, koks yra barakauskas. Kodel atsakingi uz jo paskyrimaa nepradeda jo atleidimo proceduros. Tiesiog baisu. Riomerinis pirmakursis geriau susigaudytu ir teisingai suprastu priimta teismo sprendima.

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top