Triudo vyriausybė linkusi skirti 100 milijonų dolerių LGBT grupėms visoje Kanadoje

Pranešama, kad 75 procentai iš 100 milijonų dolerių bus nukreipta vietos bendruomenių organizacijoms, telkiančioms savo dėmesį į „įtrauktį“, nes, pasak Džastino Triudo (Justin Trudeau), būtent „iš ten kyla tikroji palaikymo veikla“.

Ignoruodamas milijonų kanadiečių religinius įsitikinimus Ministras Pirmininkas Džastinas Triudo sekmadienį paskelbė, kad jo federalinė vyriausybė skirs 100 milijonų mokesčių mokėtojų dolerių LGBT bendruomenėms visoje šalyje.

„Tai padės mūsų besitęsiančiame darbui kovojant su diskriminacija, ardant barjerus, remiant teises ir kuriant ateitį, kurioje visi Kanadoje bus laisvi būti tokiais, kokie jie yra, ir mylėti tuos kuriuos jie myli“, – aiškinoTriudo sekmadienį Otavos spaudos konferencijoje, kai paskelbė savo naująjį „2SLGBTQI+ veiksmų planą“.

Pranešama, kad 75 procentai šios 100 milijonų dolerių sumos bus skiriama vietos bendruomenių organizacijoms, telkiančioms savo dėmesį į „įtrauktį“, nes, pasak Triudo, būtent „iš ten kyla tikroji palaikymo veikla.“

„Mūsų bendruomenių stiprybė ir atsparumas turėtų įkvėpti kiekvieną,“ – pridūrė Premjeras.

Kai teigia Kanados transliavimo korporacija, virš 5 milijonų dolerių ketinama išleisti „visuomenės informavimo kampanijai“, o dar 7,7 milijonų dolerių bus naudojama „duomenų rinkimui ir bendruomenės vedamos politikos tyrimui palaikant federalinius veiksmus 2SLGBT klausimais.“

Kiti 10 milijonų dolerių yra planuojami panaudoti LGBT siekiams už šalies ribų.

Nuo atėjimo į valdžią 2015 metais Triudo federalinė vyriausybė įsipareigojo skleisti LGBT naratyvą, dažnai naudodama dideles valstybinių pinigų sumas.

2017 metais Triudo skyrė 15 milijonų dolerių, kad būtų „įamžinta“ Kanados vyriausybės „istorinė homoseksualų diskriminacija.“

2019 metais Triudo paskelbė, kad 30 milijonų dolerių per penkerius metus bus išleista homoseksualumo ir transgenderizmo palaikymui besivystančiose šalyse.

Tačiau labiausiai LGBT remiantį ir prieš šeimą nukreiptą žingsnį Triudo žengė 2021 metų gruodį, kai be svarstymo Bendruomenių Rūmuose buvo priimtas įstatymo projektas C-4, draudžiantis „konversijos terapiją“.

Nepaisant to, kad jis buvo klaidinamai pateikiamas kaip draudimas taikyti pasenusias praktikas „konvertuoti“ iš homoseksualumo į heteroseksualumą elektros šoko ar kitų procedūrų pagalba, už gyvybę ir šeimą pasisakanti organizacija Gyvybės kampanijos koalicija (CLC) įspėjo, kad šis įstatymo projektas gali vesti prie to, jog tėvai ir dvasininkai bus įkalinami vien už tai, kad mokė Biblijoje išdėstyto požiūrio į seksualumą.

Šaltinis: lifesitenews.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
T0mas J.

Nacionalinio Susivienijimo nariai, kaip portalas tiesos.lt atsidūrė jūsų rankose?
Kodėl slepiat redakcijos narių pavardes?
Ar planuojat ilgai slėpti šią informaciją? Paviešinkit, žmonėms įdomu! Kuo daugiau viešumo – tuo mažiau neaiškumų ir įtarinėjimų.

???

Už 100 mln. kiek būtų galima pastatyti naujų mokyklų ar darželių, ar padėti našlaičiams?

Aina na...

tie pedaliai,jau koktu iki negaliu.Reiktu smurto,kitaip niekaip.Ale ot ciuma pasklido,neatsistebiu.Sviets nemate.Nors meluoju,mate.Romieciai uztai ir nusidubasino.Taip bus ir musu laikais.

Al.

Sodomitai valdžioje. Kas gali būti nuostabiau ? Šiek tiek neramina tik vis dar nepatenkintos zoofilų ir kanibalų teisės. Bet pažangos nesustabdysi ?

kaput

canada

to Tomas J

Gerbiamas Tomai….koks Jums skirtumas kaip kas ir kur atsidūrė???? Kaip jums tai pakenkė ???? pastoviai keliate šį,niekam,apart jūsų,neįdomų klausimą ????? Nurimkite…nepatinka-neskaitykite….Eikite i komsomolką ar delpį….

slava

„nieko neturėsit ir būsit laimingi”

Matai,Tomai

kokia cia publika lankosi…Vergais gime,jie net nebesupranta kas yra laisve,teisingumas,garbingumas…Jau seniai is komentu supratau,kad su tokiais zmogenais nieko gero nebebus….Neprisibelsi ir tu niekur.Nac.susiskaldymo parcija irgi tokie patys niekseliai.todel ir susiskaldymo,o ne susivienyjimo.ka jie gali vienyt…

Kis

Trido,tai Svabo mo0kinys,panasus i musu profesionalu geju,tad kam stebetis,kas duoda babkes,to ir giesme trauksi,nes siandiena pasaulyje Dievas-pinigai!Kur tai nuves nesunkiai nuspejama.

///

tridas švabo mokinys daro „neturėsit ir būsit laimingi”

Birutė Rutkauskaitė iš Šiaulių

aŠ TIKRAI MANAU, kad tas Triudo yra nesveikas

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top