TS-LKD ir politinės sistemos krizė? Dominykas Vanhara

NeRedaguota

Su advokatu Dominyku Vanhara aptarėm valdančiosios daugumos problemas, premjerės atsistatydinimą ir TSLKD partijos pirmininko sistemos perkrovimo strategiją – pirmalaikių rinkimų scenarijų.

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tomas Jakutis

Dykai nieks nedirba, net savivaldoj (tik kvailiai maximos savitarnoj). O algą mokėti brangu: kad 1000 paduoti į rankas, reikia dar 550 sumokėt mokesčių. Valstybė neleido savivaldai algų mokėti: imkit kaip kanceliarines išmokas – bus pigiau biudžetui. Be mokesčių, JUODAI kaip garažiuke ar statybose nelegalams. Taip valstybė, žinant STT, FNTT ir prokurorams „įteisino”, toleravo nesąžiningumą.
Tapinas apsimetė nustebusiu ir rėkdamas pirštu parodė nesąžiningumą. Valdžia ir teisėsauga apsimeta toliau, kad nežinojo, nes
1. jiems gėda ir
2. valdantiesiems naudingi SKUBŪS rinkimai, nes po metų jų lauktų krachas: naujai susikūrusios partijos, smukusi ekonomika, pedofilo teismas ir t.t.
Nesuprantu kodėl to jums nepaaiškino nė vienas politikas?

Iš Vilniaus

Mielai Jums pritarčiau, išskyrus „jiems gėda” – šitas teiginys iš nemokslinės fantastikos srities.

džiaukimės jei tai mūsų didžiausia bėda

įvertinus tuos savivaldybių narių kišenpinigius,kuri nemaža dalis vis tik panaudojama pagal paskirtį, tai sukelta audra neatitinka reikalo svorio ir greičiau kažką maskuoja ar paprasčiausiai nukreipta prieš valdančiuosius dėl rimtų priekaištų nebuvimo

fungicidas

Nesupratau – paprastai vyriausybė atskaitinga seimui ir seimas gali atimti vyriausybės įgaliojimus. O čia viskas absurdiškai atvirkščiai – vyriusybė(s vadovė?) paskelbė nepasitikėjimą seimu.
Po tokių ėjimų arkliu viskas lieka taip apdergta, kad net šachmatų langelių nesimato. Aū…, seneli…, Aū …, šachmatininke …, kas tau iš tos laimės ir iš tos garbės, jei visi jau nebesupranta kas dedasi, kur dedasi ir pagal kokias konstitucijos dvasios taisykles. Eisiu geriau į ažuoliukų chorą dvasiškai tobulėt …

V.TOMKUS

Įdomios mintys: juridinis darinys – komercinė įmonė „Lietuvos Respublikos vyriausybė“, kodas – 111105555, įregistruota JAV 1997 metais, kuri vėliau buvo pervadinta į „Lietuvos Respublikos vyriausybės kanceliariją“ yra tarptautiniame įmonių registre „Dun and Bradstreet“ ir traktuojama kaip pelno siekianti organizacija (angliškai – Company, vokiškai – firma), tuo pačiu kodu įregistruota ir Valstybės Įmonės „Registrų Centre“ siekiant sumėtyti pėdsakus, – pagal savo statusą yra juridinis asmuo, o tai visiškai neatitinka Valstybės institucijai Konstitucijoje keliamų reikalavimų ir rodo jos neteisėtą, kaip užsienio valstybės įkurto agento, veiklą Lietuvos valstybės teritorijoje.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top