Tūkstančiai italų protestuoja prieš gėjų vedybines sąjungas

BNS

Italijos sostinės senovės laikų hipodrome „Circus Maximus“ šeštadienį susirinko tūkstančiai žmonių protestuoti prieš įstatymus, kurie leistų tos pačios lyties asmenims sudaryti vedybinio pobūdžio sąjungas bei teisiškai pripažintų juos šeima.

„Italija yra viena iš kelių vakarų valstybių, kurios vis dar priešinasi šiam nukrypimui“, – sakė šeštadieninių „Šeimos dienos“ protestų organizatorius Massimo Gandolfini (Masiams Gandolfinis) televizijai „Sky Tg24“,

Premjero Matteo Renzi (Mateo Rendzio) koalicinė vyriausybė ketina įteisinti tos pačios lyties asmenų santuokas ir leisti homoseksualams įvaikinti savo partnerių biologinius vaikus. Tačiau kai kurie vyriausybės nariai pareiškė su tuo nesutinką.

Vidaus reikalų ministras Angelino Alfano (Andželinas Alfanas) laišku socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė palaikąs protestuotojus, aplinkos ministras Gianluca Galletti (Džianluka Galetis) pats dalyvavo protesto renginyje.

„Mano vertybės nediskutuotinos“, – pabrėžė pastarasis.

Minioje, kurioje buvo ir pranciškonų, laikyti plakatai „Ne – visoms pilietinėms santuokoms“ (No alle unionii civili).

Kiti protestuotojai laikė plakatus „Tai neteisinga, net jei taps įstatymu“ (Sbagliato è sbagliato, anche se dovesse diventare leggè).

faktai.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Bryzas

Tūkstančiai? BNS, kaip ir visa „pažangi” žiniasklaida, šimtus kartų sumažino dalyvių skaičių:
https://twitter.com/Sentinels_Eur/status/693487052759945216

Bryzas

Net jų kažkoks įžymybė Goffredo Puccetti ‏twitteryje mėgina sumažinti susirinkusių „fašistų” skaičių iki dviejų šimtų tūkstančių. Gėda BNS.
Yep and 25 millions at my birthday party.. Fascist morons. No more than 200.000
https://twitter.com/goffredodotcom/status/693507543851782144

ruta

Sveiko proto zmogus NIEKADA nepalaikys ‘vedybas’ tarp lytines orientacijos sutrikimu turinciu ,subjektu .Kaip zinia vaikai nesamoningai kopijuoja savo tevu gyvenimo modeli , tai ka , norima suteikti saligas lytines orientacijos sutrikimams ?

Pikc

->Bryzas: O jūs stebitės, kad „progresyvios, politkorektiškos beigi tolerantiškos” masinės dezinformacijos priemonės (įskaitant BNS) taip elgiasi? 🙂
P.S. Reikia galų gale spirti velniop tą neomarksistinę naujakalbę: ne „romai”, o čigonai, ne „pabėgėliai”, o nelegalai, ir ne „gėjai”, o pederastai. Vadinkim daiktus tikraisiais vardais, kaip sako. 🙂

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top