Tviteris užblokavo du JAV kongresmenus, nes šie naudojo translyčiui netinkamą kreipinį

laikmetis.lt

Kongresmenai Jim Banks (Džimis Banksas) ir Marjorie Taylor Greene (Mardžorė Teilor Grin) buvo užblokuoti socialiniame tinkle „Twitter“, kuomet prezidento Joe Bideno kabineto narį, sveikatos apsaugos sekretoriaus pavaduotoją Rachel Levine (Reičel Levin) pavadino biologiniu vyru.

R. Levine tapo pirmuoju translyčiu, einančiu tokias aukštas pareigas. Pirmuosius 40 –imt metų R. Levine buvo vyras, bet vėliau pakeitė lytį ir save laiko moterimi.

Savo pasisakyme socialiniame tinkle kongresmenas iš Indianos Jim Banks teigė, kad vadinti R. Levine „pirmąją moterimi“ einančia tokias pareigas yra įžeidimas kiekvienai moteriai ir mergaitei, kuri svajoja užimti tokius postus. Kongresmenė M. T. Greene teigimu, „pragyvenęs 50 metų kaip vyras moterimi netampi. Kinai iš mūsų jau tyčiojasi“. Tokie politikų komentarai buvo prilyginti transfobijai ir neapykantos kalbai, šie įrašai buvo pašalinti, o J. Banks anketa užblokuota.

R. Levine buvo paskirtas JAV sveikatos apsaugos sekretoriaus pavaduotoju, vienas iš pagrindinių šio politiko tikslų – galimybės pasikeisti lytį vaikams įtvirtinimas. „Tegul mano paskyrimas į šį postą būna pradžia daugybei tokių paskyrimų ateityje. Įvairovė daro mus stipresniais“, – teigė naujasis sveikatos apsaugos sekretoriaus pavaduotojas.

Šaltinis: PM News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Na taip , jie (kongresmenai) juk nežinojo kad tas pareigas užima nauja evoliucionuota dirbtinai rušis „žmogai” . Aš irgi blokuočiau , jei vyras ( kaip čia švelniau pasakyti ) ‘pašalina’ savo vyriška ‘džoni’ to norėdamas aš neturiu jokiu moraliniu teisiu ji vadinti vyriškos lyties asmeniu . Ten tame twiter galvoti žmonės sėdį ..

Klausimai pamąstymui dar nevisiškai nuprotėjusiems

O kaip toje Amerikoje, jeigu atsiranda, koks nors psichinis ligonis įsivaizduojantis esąs Napoleonas Bonapartas ir, norėdamas, kad jį tuo visi laikytų, vaikšto apsirengęs kaip Napoleonas? Ar į jį visi taip pat privalo kreiptis „Jūsų didenybe imperatoriau Napoleone Bonapartai“? Kitas atvejis: jeigu atsiranda jaunikaitis, save įsivaizduojantis esat senuku, ar jam pensija (kad nebūtų pažeista jo socialinės paramos teisės) taip pat yra privaloma mokėti?

Al.

,,Kinai iš mūsų jau tyčiojasi“. Tai belieka tik kinus įtikinti ? Patys savigarbos nebeturit visai ? Apgailėtina.

Moderniosios Amerikos kuriozai

Gaila, kad neturiu nuorodos, videofilmą, kurį kadaise viešino šis tinklalapis. Tame filmuke parodoma visiškas dalies Amerikos jaunimo nuprotėjimas. Žurnalistas (baltaodis vyras) didmiesčio gatvėje klausinėja sutinkamus amerikiečius, tyčia teigdamas, kad jis (žurnalistas) esąs ne vyras bet moteris, ne baltaodis, bet juodaodis ar kinas, ne žmogus, bet raganosis ir panašiai, tai didžioji dalis klausiamų praeivių patikėdavo, kita pusė abejojo ir nesiryždavo kaip atsakyti į tokius absurdiškus teiginius ir tik vienas kitas atsirado sveikai mąstantis, atsakydamas, jog tai absurdas.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top