Tyrimas JAV: jauni žmonės teigiamai vertina Bibliją, bet 30 proc. jaunuolių save laiko netradicinės orientacijos

laikmetis.lt

Nors daugumą asmenų iki 29 –erių teigiamai vertina Jėzų Kristų ir Bibliją, trečdalis apklaustųjų prisipažįstą esantys netradicinės lytinės orientacijos, o 75 proc. apklaustųjų teigė ieškantys prasmės gyventi apskritai, – teigiama Arizono krikščioniškojo universiteto atliktoje apklausoje.

„Dėl įvairiausių priežasčių, milijonai jaunų žmonių JAV atmeta religines organizacijas arba turi neigiamą nusistatymą prieš religinius vadovus ir lyderius. Jų patirtys, įsitikinimai ir gaunama informacija formuoja neigiamą požiūrį į dvasinį gyvenimą“. – sakė tyrimo vadovas George Barna (Džordžas Barna).

Tyrimo duomenys rodo, kad 59 proc. Jėzų Kristų vertina teigiamai, o 39 proc. labai teigiamai. 51 proc. apklaustųjų teigiamai vertino Bibliją, o 29 proc. labai teigiamai. Visgi, vertinant pačią krikščionybę, tik pusė apklaustųjų šią religiją vertina pozityviai apskritai. Dauguma jaunuolių taip pat skeptiškai vertina ateizmą, 25 proc. vertinant šią pasaulėžiūrą teigiamai, 8 proc. labai teigiamai.

„Nors dauguma žmonių teigiamai vertina Bibliją ir Jėzų Kristų ir laiko save krikščionimis, absoliuti dauguma prieštarauja Šv. Rašto požiūriui į homoseksualumą, šventumą ir kt. Apie 30 proc. jaunuolių ir apie 40 proc. suaugusių asmenų nuo 18 – os save laiko netradicinės seksualinės orientacijos“, – teigiama tyrimo išvadose.

„Save LGBT bendruomenei priskiriančių jaunuolių iki 30 – ies yra triskart daugiau nei bet kurioje kitoje amžiaus grupėje. Jaunuoliai, atsiriboję nuo religinių praktikų ir tikėjimo, susiduria su milžiniškomis psichologinėmis problemomis bandydami ieškoti atsakymų į klausimus apie gyvenimo prasmę ar kitus gyvenimiškus iššūkius. Būdami dvasiškai neraštingi asmenys, jauni žmonės griebiasi idėjų, kurios suteikia trumpalaikį malonumą ir komfortą, o ne ilgalaikį nusiraminimą ir tiesos pažinimą“, – sakė G. Barna.

Šaltinis: Christian Post

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Psichologija

„Nors dauguma žmonių teigiamai vertina Bibliją ir Jėzų Kristų ir laiko save krikščionimis, absoliuti dauguma prieštarauja Šv. Rašto požiūriui į homoseksualumą, šventumą ir kt. Apie 30 proc. jaunuolių ir apie 40 proc. suaugusių asmenų nuo 18 – os save laiko netradicinės seksualinės orientacijos“, – teigiama tyrimo išvadose. ——————————– Būtent tai ir yra svarbiausia. Kas iš tų teigiamų Biblijos vertinimų, jeigu norima gyventi nuodėmių purve. O Jėzus Kristus moderniųjų hedonistų yra vertinamas teigiamai tik todėl, kad Jis, nežiūrint, kad smerkė nuodėmes, tačiau nesmerkė pačių nusidėjėlių. Todėl gaunasi, jog šiandien gyvenantys nuodėmėje klaidingai supranta, kad jie tarsi ir nepraranda savo gero vardo bei garbės. Tačiau istorijos eiga liudija, kad būtent dėl savo gero vardo ir garbės netikintys į Dievą žmonės dažniausiai prisilaikydavo,… Skaityti daugiau »

>> Psichologija

Reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kad pagal Bibliją Kristus nors ir nepasmerkdavo nusidėjėlius, bet niekad nėra sakęs ar mokęs, kad visi nusidėjėliai yra lygiai garbingi žmonės. Vadinasi, nors visi žmonės yra nuodėmingi, tačiau nėra lygūs ir pagarba konkrečiam žmogui turi būti skiriama pagal jo nuopelnus: šventą gyvenimą gyvenantis žmogus turi būti labai gerbiamas, o ištvirkėlis ir niekšas – labai menkai gerbiamas, bet, vis dėl to, ne visiškai pasmerkiamas.

dar viena nesąmonė -

tyrimai. Tai, vadinasi, vos ne kas trečias pidul kinas? Klastojami parodymai, sąmoningai norima pritraukti daugiau jaunimo parsiduoti turtingesniems seniems ištvirkėliams Netiesa, grynas melas šie skaičiai ir tiesos.lt nevertėtų taip pigiai parsiduoti.

ah.ą

kaip ne kaip Biblija pirmasis JAHVĖS ekonomikos vadovėlis apie parazitavimo mechanizmą su instruktažu – skolinti kitoms tautoms už palūkanas ir ūžauti kitų tautų turtuose, žįsti kitų tautų karališkas krūtis, būti galva o ne uodega ir
sistemos nunulinimą/resetą – apokalipsį Jono su vaivorykštįm virš galvų, stiklo jūra ir žyme ant rankos, be kurios nepirksi ir neparduosi.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top