Ukrainiečių armija pradėjo specialiąją operaciją Slavianske

Aštrėja situacija Ukrainos pietryčiuose. Paskutinėmis valandomis įvyko iškart keli rimti susidūrimai tarp kariškių ir federalizacijos šalininkų. Kai kuriais duomenimis, yra sužeistų ir žuvusių. Siekdama sutramdyti maištingus regionus, ukrainiečių valdžia perėjo prie specialios operacijos „aktyviosios fazės“ – ji prasidėjo viename iš Kijevui besipriešinančių centrų – Slaviansko mieste. Pasak liudininkų, miestą apsupo ukrainiečių kariškiai, šarvuočių dengiami specialios paskirties būriai, lydimi sraigtasparnių, įsiveržė į miestą, keliai užminuoti, o snaiperiai užėmė savo pozicijas. Vadinamasis miesto „liaudies meras“ Viačeslavas Ponomariovas pareiškė, kad jei bus puolama, pasiskelbusios „Donecko liaudies respublikos“ savigynos jėgos atidengs naikinamąją ugnį.

Liaudies savigynos štabas kviečia Slaviansko gyventojus neiti į gatves. Kiek anksčiau kelias užkardas vienu metu apšaudė ukrainiečių kariškiai. Pasak federalizacijos šalininkų, vienas sukilėlis žuvo, yra sužeistų. Atskiruose rajonuose ir dabar vyksta mūšis. Tuo tarpu prieš kelias valandas susidūrimai įvyko taip pat ir Mariupolyje. Laikinasis Ukrainos VRM vadovas pranešė, kad kariškiai išlaisvino merijos pastatą, kurį pastarosiomis dienomis kontroliavo sukilėliai. Jo žodžiais, penki žmonės buvo sužeisti. Tačiau vietos gyventojų tvirtinimu, miesto tarybos pastatą iš prorusiškai nusiteikusių aktyvistų neva išlaisvino „Dešiniojo sektoriaus“ jėgos, kurias palaikė milicija. Kaip „Echo Moskvy“ papasakojo internetinio portalo „Mariupolio naujienos“ vyriausioji redaktorė Viktorija Tereščenko, A.Avakovas (laikinasis Ukrainos VR ministras – Tiesos.lt) šiek tiek paskubėjo pranešti apie kariškių sėkmę. Meriją vis dar kontroliuoja sukilėliai. Dėl paaštrėjusios situacijos šiandien buvo nuspręsta Artiomovske ir Slavianske uždaryti visas vietos mokyklas ir vaikų darželius.

Nuotraukų šaltinis: LB.ua tinklalapis

echo.msk.ru

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
pagaliau suprato,

kad su banditais reikia sneketi jiems suprantama kalba.

Taigi

Ukrainiečių armija pradėjo žudyti žmones, kovojančius už laisvę. Gyventojams reikėtų nebūti avinais, eiti į gatves ir priešintis, nes jeigu dabar negisn savo laisvės, tai vėliau teks visiems bėgti iš savo žemių, kai prasidės represijos.

Ponui Taigi

Kas kovoja už laisvę? Iš Rusijos pasiųsti diversantai, jų pasamdyti agentai ir vietiniai banditai? Atverk akis ir prasiplauk ausis.

Tamsus zmones

kaip liudna skaityti komentarus, kuriuose issakyta nuomone pagrindziama tik izeidinejimais kitaip galvojantiems ir dar keiksmais. Skaitant komentarus (ypac DELFyje)susudaro ispudis, kad zmones yra labai tamsus (as manau, gal del to, kad daugiausia komentarus raso fizini darba dirbantys zmones, nes po intelektualaus darbo vakare dar rasineti komentarus, tikrai nesinori).Interneto erdve tokia plati – jeigu domiesi ir nori pareiksti nuomone, tai reikia paskaityti ivairius saltinius anglu, rusu kalbomis, o ne stengtis kuo labiau izeisti kitaip manancius.

To PONUI TAIGI

Ar pagautas bent vienas rusijos diversantas?Kur įrodymai?Siūsti armiją prieš savo liaudį-žiauru.Net „baisusis” Janukovičius to neišdrįso daryti.Kijevo separatistai jėga užgrobę valdžią ir negavę tautos mandato (kur referendumas rinkimai)Pasielgė,kaip savo tautos budeliai.Įdomu kodėl jie taip palaikomi?Ar jėgos naudojimas, perversmas jau bus norma t.y. demokratija.Kiek dar valstybių bus subombarduota,išžudyta taikių žmonių,kad „alkanieji „pasisotintų.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top