Ukrainiečių kario kreipimasis

Veidaknygė

Vertimas nesuprantantiems rusiškai.

Visiems draugams sveiki. Kalbėsiu rusiškai.

Šiandien rusiška beždžionė paskelbė kad už mūsų kovos stovi banderovcų grupuotės, neofašistai. Tas šlanga nesupranta kad ukraniečius jau užkniso. Kad tas senas marazmatiškas arklys nesupranta ukrainietiškos politinės sudėties. Kad mes tarpusavyje galim pyktis, galim kritikuoti, BET ruskyną kurie čia pas mus suvežti kariauti mes deginsim KARTU. Darysim tai linksmai, net mirties akivaizdoje. Aš pats iš Krivoj Rogo, prezidento miesto.

Dabar už manęs matote vieną iš paprastų paprastų paprastų paprastų PAPRASTŲ žmonių atvežtų smėlio krūvų. Tiesiog atvežė 40t smėlio. Praeitą naktį ištisai mums paprasti žmonės atvežė statybines medžiagas ir statė apkasus. Su savo technika, savai kranais, savais žmonėmis. Visą dieną PAPRASTI žmonės mums veža vandenį, maistą, šiltą ir sumuštinius.

Paprasčiau, neonacistai taip nedaro, beždžione tu, tai daro tauta kurį tu UŽKNISAI.

Jums pasigailėjimo dabar nebus, nes bjaurybės jus mus tiesiog privertėt. Jus privertėte mūsų žmonas verkti, mūsų motinos verkia, mūsų vaikai… lieka našlaičiais. ir už TAI mes jus deginsim NEGAILESTINGAI. Šlykštynės! Šiandien Krivoj Roge neįgalūs žmonės, vežimėliuose, maišo molotovo kokteilius. Ir mes jus kepsime, tiesiog kepinsime. VISUS. Šiandien mieste visas aktyvus jaunimas suieško jūsų diversantus kurie paišo ten visokius ženkliukus, piešinukus. mes juo VISUS surasim, nes čia MŪSŲ miškas, mes čia pažįstame kiekvieną medelį, kiekvieną krūmelį. Ir mes linksmai jus šaudysim. Ar tai Kadyrovciniai, ar tai būtų rusai. Kad ir kas čia suvažiuotų, mes juos pasitiksim. Mes dabar pasiruošę: bet ką, malūnsparnius, tankus ir taip toliau, pas mus irgi yra malūnsparniai, tankai, bairachtarai, RPG, SPG ir dar daug kitų gerų būdų jus nukalti.

Jūs bjaurybės LABAI nustebsit kai prieisit Krivoje Rogą. VISI medžiotojai, visi medžios kolektyviai, visi statybininkai Krivoje Roge, visi žemdirbiai, kurie net tarpusavyje pykdavosi, dabar -VISI- jūsų ieško. Jums prasidėjo medžioklė. Mes jus kepinsim, kepsim ir žudysim! Jūs pūsite mūsų laukuose. Bjaurybės, VISUOSE pasaulio žiniose rodys jūsų lavonus jūsų motinoms, kurios nesugebėjo sustabdyti marazmatiško nusenusio neūžaugos.

Ir nėra čia jokių banderovcų. Mes peržiūrėjome savo istoriją ir pamatėme kad mes išdidi tauta, stipri, vieninga ir mes visi vienas kitam padedam kiek galim.

Jeigu mus teks gintis, tebūnie kad ir iki mirties. Slava Ukraine. Ukrainiečiai, kepinsim pjausime mes ruskyną.

1 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
paprasta

Šlovė Ukrainai ir ukrainiečiams.

remiux

Rusai ziauriai suklydo. Gailisi, bet jau po laiko.

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top