Ukrainos politikai ir verslininkai ragina CNN neskleisti Kremliaus dezinformacijos apie Azovo pulką

Pasaulio masinės informacijos priemonėse atsiranda vietos Rusijos propagandai apie Azovo pulką, kuris Ukrainos Nacionalinės gvardijos sudėtyje didvyriškai gina Mariupolį. Politikai pareiškia, kad tam tikra informacija užsienio šaltiniuose yra Kremliaus propaganda.

Kaip informuoja Censor.net, atvirą laišką CNN aktyviai platina Ukrainos politikai ir verslo atstovai.

„Be maisto, vandens, be galimybės persigrupuoti, papildyti šaudmenis Azovas kovoja su Rusijos žvėrimi. Ir būtent todėl mes, Ukrainos politikai, pramonininkai, verslininkai, Ukrainos piliečiai, išsiuntėme kolektyvinį laišką CNN, kad apgintume Azovo, šiandien ginančio Mariupolio laisvę ir nepriklausomybę, garbę ir gerą vardą“,– rašoma pranešime.

Atvirame laiške CNN rašoma:

„Mes, skirtingų ideologinių pažiūrų Ukrainos politikai, pramonininkai ir verslininkai kreipiamės į CNN. Mes dėkingi už tai, kad jūs rodote tiesą apie karą Ukrainoje ir aiškinate savo auditorijai Kremliaus manipuliacijas. Kartu norėtume atkreipti dėmesį į pagrindinius prieš Ukrainą nukreiptus triukus, kuriuos Rusija naudoja Vakarų auditorijai. Mūsų nuomone, toksiškos Kremliaus dezinformacijos atakos iš dalies buvo nukreiptos į CNN rašančius autorius ir auditoriją.

Paskelbdamas savo žiaurų ir destruktyvų karą Vladimiras Putinas jo tikslu pavadino „demilitarizavimą“ ir „denacifikavimą“. Rusija mėto bombas ant taikių Ukrainos miestų, kad sustabdytų neonacių vykdomą rusakalbių gyventojų genocidą, sako Putinas. Tokių neonacių pavyzdžiu Rusijos valdžia nurodo Azovo Nacionalinės gvardijos pulką. Raginame CNN būti labai atidiems komentuojant Azovo temą. Kaip savo skiltyje teisingai sako CNN apžvalgininkai Tara John ir Tim Lister, tai yra mėgstamiausias Rusijos propagandos taikinys. Bet, mūsų nuomone, gerbiami apžvalgininkai iš dalies tapo tokios propagandos objektu. Apie ką tai?

Visų pirma. Kalbame apie sąmoningą Nacionalinės gvardijos Azovo pulko ir partijos Nacionalinis korpusas supainiojimą. Tiesa ta, kad buvę Azovo vadai baigę karinę tarnybą sukūrė partiją. Į ją įsijungė kai kurie Azovo veteranai. Azovo pulkas nėra partijos sparnas. Tai Ukrainos Nacionalinės gvardijos dalis, kuriai vadovauja Generalinis štabas ir aukščiausia Ukrainos karinė vadovybė.

Antra. Autoriai pateikia politiko Andrijaus Bileckio 2010 m. citatą, kai jis neva kvietė į „baltosios rasės kryžiaus žygį“. Šią citatą pirmą kartą paskelbė užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas 2015 m. rusų agresijos pagrindimui. Nuo tos akimirkos ją naudojo įvairios žiniasklaidos priemonės, tarp kurių autoritetingas laikraštis Guardian, kuriuo remiasi CNN. Tuo pat metu vienintelis gyvas Beleckio pareiškimo liudininkas yra Lavrovas. Nėra jokių kitų liudininkų, kad Nacionalinio korpuso vadas iš tikrųjų kada nors taip buvo sakęs. Tas pats Lavrovas tvirtina, kad Rusija nekariauja su Ukraina.

Trečia. CNN autoriai tvirtina, kad Azovo judėjimą finansavo ne tik valstybė, bet ir oligarchas Kolomoiskis, kuriam JAV taiko sankcijas. Faktas yra tai, kad oligarchas Kolomoiskis iš tiesų palaikė kai kuriuos savanoriškus junginius, bet tarp jų Azovo pulko nebuvo. Šiame kontekste Rusija naudojasi Kolomoiskio pavarde, suprasdama, kad tai prideda toksiškumo būtent amerikiečių auditorijai.

Taigi mes susiduriame ne su atsitiktiniais netikslumais, o su meistrišku dezinformuojančiu naratyvu, smogiančiu į pačias jautriausias Vakarų vietas ir siekiančiu susilpninti karinę ir politinę pagalbą Ukrainai. Mes raginame CNN atsiprašyti karių ir pašalinti iš tinklapio skiltį su grubiais iškraipymais. Tokios informacijos sklaida kelia skausmą Mariupolyje jau žuvusių ar visiškoje apsuptyje esančių kariškių šeimoms. Tai taip pat demoralizuoja Ukrainos pasipriešinimą“.

Ukrainos aktyvistai ir politikai, verslininkai ir pramonininkai ragina viešai išplatinti laišką, kad būtų apgintas pagrindinių Mariupolio gynėjų – Azovo pulko –garbė ir geras vardas.

Šaltinis: censor.net

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Regimantas

Karinė operacija pasibaigs tik po to, kai banderos pasirašys kapituliacijos aktą. Banderos praleido progą sutikti su Rusijos pasiūlytomis karinės operacijos nutraukimo sąlygomis.

Pagarba!

Azovo vyrams.

bingo

Kur karo nusikaltėlį žyderą Zelenskį pakars : Maskvoje Raudonojoje aikštėje ar Kijeve Maidane ?

Džiaugiuosi

Kadyrovo kariai po vieną išžudys tuos brudus nacius benderovcus iki paskutinio, nereikės ir karo tribunolo tiems padugnėms už nusikaltimus žmonijai.

Manau

kad rusai išraus tą nacių geluonį su visomis šaknimis.

Šlovė Kadyrovo kariams ćečėnams

kurie šluoja iš Mariupolio tuos brudus bendetovcus.

Šlovė Kadyrovo kariams ćečėnams

kurie šluoja iš Mariupolio tuos brudus nacius benderovcus.

stasys

Geras laiškas , vietoj to kad visam pasauliui kalbėti apie putino Rusijos kova su ‘banderomis’ dabar visi kalba apie Ukraina ir jos kovą už teritorinį vientisumą . Istorija visada kartojasi , smurtas Rusijos visuomenės patirtas prieš šimta metu karu atsikartoja Ukrainoje šimtmečiui praėjus . Tai ne paskutinis kartas kai dar aptarsime smurto reikšme visuomenės gyvenime .

Netikėk, jei ant buliaus parašyta karvė

Bent pradžiai pabandžiau susirasti Das Reich simbolį ir palyginau su Azov simboliu. Na ir aišku jokio sutapimo nepastebėjau, juk aš tikiu CNN. Kaip ir nieko panašaus neradau ant taip vadinamo „VSU” antsiuvo abiejų pusių. Aš nieko blogo nemanau apie vokiečių kariuomenę, bet manau, kad kiekvienas turi atsakyti už savo kalbas. Kažkas Ukrainoje dabar moka už savo kalbas. Kadangi abi pusės užsispyrę ir turi toli siekiančių ambicijų, tai kalsis, kol neliks nė vieno ukrainiečio. Įdomu stebėti izarealio požiūrį į savo gentainius Kijevo valdžioje. Nors abu parlamentai įžiebia menoras, bet tikslų siekia kitaip. Kuo yra naudingas karingas budulis? Juo galima pasinaudoti visur ir visada. Perfrazuojant Slava… Salam alaikum. As-salamu alaykum.

stasys

facebook.com/watch/?v=279417771017647 , linkėjimai iš Charkovo .

Netikėk

Ką priešai suoks,
Ką kalbės tau KGB,
Ukraina juk kovos,
Kol Jos priešų nebeliks….

Valio Ukrainai, gėda vatnikams.

Prašalietis

Paprastai dezinformacija, šalia pateikiant akivaizdžiais argumentais paremtą informaciją, yra stengiamasi skleisti kuo plačiau, kad net ir didžiausias puskvailis turėtų galimybę pamatyti kaip yra iš tiesų. Kas”Laisvo, demokratinio, nepriklausomo, visokių pilietinių teisių gausumu” garsėjančio vakarų pasaulio kvailinamai eiliniai publikai po 2014 metų pradėjo darytis nereikalinga. Pakanka nuolatinio primityvaus kartojimo(dar dėdė Gebelsas savo laiku mokė- Kartok melą tiek kartų, kol žmonių masėms tai „pasidarys tiesa”), kol publika gausia ir begaline „informacija” patiki, po to varyti sekančią, kad buvusi patikėta „informacija” būtų kuo greičiau pamiršta ir taip be galo. Pavyzdys: Irako Huseino „masinis naikinimo ginklas”ir JAV kankinimo kalėjimai Abugraibe, JAV Afganistane vykdyti ir nufilmuoti taikių žmonių gausūs pašaudymai, melagingas Jugoslavijos serbų vykdytas genocidas už kurį Hagos tribunolas Miloševičių kalino kelis metus kol jis… Skaityti daugiau »

Kis

sis nauzauga per visokias simoninus supirko puse uzsienio redakciju,kokia nieksinga nacija,kai vyko apklausa Totorijoje,kalbintos vien rusiskos mordos nei viena,nors del padorumo pasakytu ziaurumams ne.Stai kur gyvas fasizmas,palyginus Gebelso propoganda,kuri buvo paremta faktais,tai tik maza propogandele.
Niekada i rusu tautybes zmogu neziurejau viena akimi,sdiandiena nenoriu paprasciausiai matyti.Bijai,parse,tai patylek.

Kis

Kur pataikiau?

Pas rusus reiškiasi

totorių mongolų kraujas-kariauti ir žudyti.Gaila,kad jis dominuoja.Ir Bučoje žudė kažkoks pusiau mongolas.Ir Putinas panašus į mongoloidą.

Diedas

Kai driskių armija kėsinasi išgalabyt tautiniu pagrindu, paversti ukrainiečius į save panašiais ubagais, jokios politinės pažiūros nebesvarbu. Reikia vieningai gintis.Ką ukrainiečiai ir daro.

Kodel

Tokia pačia Putino dezinformacija Lietuvoje skleidzia LRT, DELFI ir 15min.

Jooo

Komentaruose Lietuvos rusu “lojalumas” Lietuvai kaip ant delno – neapykanta ukrainiečiams per kraštus muša. Tai cia šituos shudo gabalus Bilotaite, Cmyl ir Simonyte gerbti ragina?

stasys

Reikia suprasti Prašalieti , jo nuoskaudų kišenės gilios . Jose ne tik gausu putino priešu kurie nuolatos skriaudė ta smulkuti , mažo ūgio slaviška ‘napoleona’ bet ir pavydėjo jam jo užgyvento turto paslėpto ofšoruose . Balandžio 1 pokštai praėjo o vakarai kaip pirko dujas doleriais ir eurais taip ir perka. Yra tik nedidelė išimtis . Senas vakariečiu valiutines sąskaitas aptarnauja nauji veidai uždirbdami konvertuojant dolerius ir eurus į rusiškus rublius . Kas čia per politika jei babkiu putinui neuždirbą ? Sena svajonė apie atvežamus vagonus rubliais už dujas liko pamiršta .

Prašalietis

stasys 2022-04-4 10:48 Bent kiek adekvačiai realų pasaulį pajėgiantis suvokti žmogus be didelių pasatangų supranta pseudo valstybinio lansberginio durnių laivo „intelektualų patriotinėse” smegeninėse egzistuojančias „gilias nuoskaudų kišenes”, „slaviško napoleno užgyventus ir ofšoruose paslėptus turtus”, kurių nesuranda net ir pasaulio ofšorų savininkė Anglija. Belieka vieni kitiems pasilinkėti kuo greičiau pradėti neišsivaikčiojusiems lansberginio durnių laivo keleiviams su vietiniu „politiniu” ir visokiu kitokiu „elitu” pradėti kuo greičiau šokti kiekvieną dieną miestų aikštėse, gatvėse,skveruose, kaimuose, laukuose, kiemuose…”išsilaisvinamų kovų” maidaninį karinį-patriotinį šokį, pagimdantį begalinę „dvasinę drąsą ir patriotizmą”. Nuo 2014 metų visi pasaulio proamerikiniai „patriotai” žino, kad šio „pergalingo” čiabuvių karo šokio pradžia yra „Kto neskačet tot maskal”, o pergalinga pabaiga-„Maskaliaku na giliaku”. Ukraina visam pasauliui šio šokio „stebūklingą dvasią” demonstruoja nuo šių metų vasario… Skaityti daugiau »

Be abejonės

Vietiniai vatagalviai nerimsta. Yra toks putino ir rusijos gerbėjas Vytautas Misiūnas kuris dirba Kaune, įmonėje Parkavimas Kaune. Tai jam rusija neįtikėtinas gėris, bet ten nešdintis nenori.

stasys

unian.net/economics/transport/transportnaya-blokada-rossii-i-belarusi-polsha-latviya-litva-i-estoniya-gotovyat-polnuyu-izolyaciyu-novosti-ukraina-11772292.html
Tai viena įdomesniu naujienu apie kuria Lietuvoje neradau informacijos .

Al. Netikėk, jei ant buliaus parašyta karvei

Wolfsangel (vok, ,,vilko kablys”), Wolfsanker, Wolfsjagd, Doppelhaken arba Crampon, hameçon arba hameçon de loup – panašus į Eihwaz runą heraldinis ženklas iš Vokietijos ir Rytų Prancūzijos, kilęs iš viduramžių spąstų: Z formos metalinis kablys, pakabintas ant grandinės nuo metalinio strypo. Kartais Z būna perbraukta juosta. Ženklas sutinkamas daugelyje Vokietijos savivaldybių herbų. Taip pat randamas kaip mūrininko ženklas viduramžių mūro dirbiniuose. naudotas nacių vafen ss daliniuose: https://en.wikipedia.org/wiki/Wolfsangel https://en.wikipedia.org/wiki/2nd_SS_Panzer_Division_Das_Reich ir Ukrainos Azovo bataljone: https://en.wikipedia.org/wiki/Azov_Battalion ————————– Zorro ženklas – Johnston McCulley 1919 m. sukurto personažo Zorro špaga iškertamas ,,parašas”, raidė Z. Spec operacija Z – pavadinimas, naudotas Japonijos II pasauliniam kare prieš JAV: Pearl Harboro antpuolis, žinomas kaip Operation Z in planning Operation Z (1944), Japonijos planas ginti Marianų salas II PK metu… Skaityti daugiau »

Kuku

O kur pakars Putiną? Ar gabalais suplėšyti tą brudą?

LR pilietis

Aš už Ukrainą ir ukraineičius, bet niekaip nesuprantu kam visi tie kvazifašistiniai simboliai pas Azov pulką? Na kam? Nejau ukrainiečiai nesupranta, kad tokie simboliai ir tatuiruoti Azov nariai turi blogą reputaciją. Aš nesuprantu šito. Kam tuščioje vietoje kurti problemą kuria būtinai pasinaudos Rusija? lygiai taip pat kam tas Banderos garbinimas? Banderos pasekėjai 1941 žudė žydus Lvove. Ukraina klumpa tuščioje vietoje, šiais laikais įvaizdis yra viskas. Jei pas Azov pulką yra kažkas panašaus į svastiką/SS, tai visada bus vertinama kaip kraštutinės dešinės pakraipos organizacija.

Kukui

putino daug atmainų, misija neįmanoma

vbs

„Всему миру расскажу, как Азовцы издевались над нами! Фашисты! Они убивали нас за наши же деньги”
https://youtu.be/HRf7lmfCV4s

O kas toks Stepanas Bandera ? Detaliau, požaluista

Šlovė Azovo tikriems vyrams!Iki pergalės prieš murlo kacapyną!
Gaus nuo Azovo vagių gauja,iš patvorių surinkti, girto tėvo padaryti vojakos,Pasaulis praregėjo,narve liliputą vežios po Ukrainą, o gal ir ne vieną….kompanija, ruoškitės, narvas jums garantuotas.

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top