Ukrainos Saugumo tarnyba paviešino rusiškųjų diversantų pokalbius su vadovybe iš Rusijos Federacijos

Slaviansko mieste vykusius telefoninius rusiškųjų diversantų pokalbius su savo vadovybe perėmė Ukrainos Saugumo tarnyba (UST). Kaip praneša unian.net, savo YouTube kanale UST paskelbė šio pokalbio garso įrašą.

„Dokumentiškai patvirtinta Ukrainos saugumo tarnybos medžiaga liudija, kad rytinėje Ukrainos dalyje Rusijos Federacija vykdo plataus masto karinę agresiją pasitelkdama RF Ginkluotųjų pajėgų Generalinio štabo Vyriausiosios žvalgybos valdybos žvalgybinių-diversinių grupių jėgas“, – tarnybos pranešimą cituoja Ukrainska pravda.

„Šių diversinių grupių veiklos tikslas yra vietos gyventojų terorizavimas, derybų tarp Ukrainos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Europos Sąjungos ir Rusijos Federacijos sužlugdymas ir ukrainiečių teisėsaugininkų sunaikinimas“, – pažymėjo Ukrainos saugumo tarnyba.

Žinyba patikino, kad įgyvendina priemones dokumentuodama nurodytų grupių nusikalstamą veiką.

Šaltinis: unian.net

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
reikia išsaugoti

nors dalį Ukrainos ir Ukrainos valdžia tikriausiai turi atsarginį planą ir teritoriją,už kurią guldys galvas jau bet kuris.Tai bus ta sala,kuri,atėjus laikui,prisijungs atgal rytus ir pietus.Atsitraukti žingsnį,kad paskui žengti du į priekį…

Rusijos elgesys,tai

tai nesusivokusio individo pagalbos šauksmas.Vakarai turėtų elgtis labai reikliai,kaip su priklausomybe,šį kartą karams,turinčiu asmeniu.Gaila,kad vakarai tapo dvasiniais nykštukais.Postsovietinės šalys šį kartą nesidrovėdamos turi augti ir veikti.Kol neprasidėjo karai.

Ukraina turi

veikti žaibiškai,kitaip Kremlius veiks žaibiškai.Dabar Baltijos šalių ir Lenkijos žodis bus labai svarbus.Reiktų nesuklysti ir veikti labai ryžtingai.Atrodo,kad Putinas nesusivokia ir vakarai adekvačiai nesuvokia.

tO Ukraina turi       2014-04-14 20:48

AR DAR MAŽAI PRISIKVARKSĖJO? KO Į KARĄ STUMTI LIETUVĄ?
NIEKO JI NETURI IR NIEKO NEPRIVALO DARYTI.KUR DU PEŠASI, TREČIAS KALTAS LIEKA.

Vakarai parduoda

Ukrainą?Ukraina turi kliautis tik savimi.Ne Rusija ir ne vakarais.

netikekit

tie irasai akivaizdi klastote, reikalinga tam, kad klaidinti pacius eilinius ukrainiecius. sudaroma iliuzija, kad kazkas vyksta, kad neva valdzia imasi kazkokiu priemoniu. is tikro jokie diversantai atviru tekstu nekalba. apskritai yra sifruoto rysio priemones. tymosenka vaidina priesiskuma putinui, bet tas priesiskumas net zodziais lb skystas. o tymosenkos komanda apskritai vykdo sabotaza. atidirbineja gautus milijardus ir ruosiasi ju gauti dar daugiau.

To Ukraina turi.

„Putinas nesusivokia ir vakarai nesuvokia”.Vienintelis – kuris suvokia,ką reikia daryti – mūsų išmintingasis komentatorius.Kažin ar tau pačiam nejuokinga,kokį .ūdą mali?Išminčiau tu iš Ariogalos.

Taigi

Rusai puola, nors iš tikro tai Rusiją puola, ji tik ginasi, kad ateityje nebūtų blogiau.
Paul Craig Roberts
http://www.youtube.com/watch?v=aPMQrAAiQ_4

Kritikas Pikčiurna

Ši Rusijos specialiųjų pajėgų strategija primena infekcinių ligų užkrato plitimą. Praleidai momentą užkrato židinį sunaikinti ar bent izoliuoti ir padėtį valdo diversantai, pasklidę visoje šalies teritorijoje tarp taikių šalies piliečių, pasiremdami Penktąja kolona ar net ją imituodami. Prieš tokią strategiją būtinos naujos priemonės, operatyviai ir ryžtingai naikinančios invaziją pačioje užuomazgoje. Tuo tarpu sotūs ir tingūs Vakarai savaitėmis svarsto kokių priemonių imtis. Ukrainos valdžia praleido momentą sulaikyti šliaužiančią invaziją ir todėl jos baigtį sunku prognozuoti. O Lietuva iš viso neturi kuo ir kaip pasipriešinti panašiai invazijai. Net sąjungininkų pagalba ras užvaldytą teritoriją, kurią išvaduoti bus galima tik milžiniškų taikių piliečių aukų kaina. Tokiose operacijose nėra aiškių fronto linijų ar pasipriešinimo židinių, tai yra partizaninio karo strategijos imitacija ir prieš tokią invaziją… Skaityti daugiau »

DDD

Kritikas Pikčiurna teisus. Kiekviename kaime Lietuvoje turi būti nors keli vyrai su namuose laikomais ginklais. Tai vienintelė priemonė prieš „žaliųjų žmogeliukų” įsiveržimą. Jie nesijaustų taip drąsiai, jei žinotų, kad kiekvienas krūmas gali iššauti. Penktosios kolonos atstovai irgi nedrįstų būti kelio rodytojais ar vertėjais.

Taigi

Rytinės Ukrainos gyventojai ir be ginklų sugeba kariauti prieš tankus
http://www.youtube.com/watch?v=s-KuNWM9Zqk

Danutė

Reikia patriotizmą skiepyti jaunimui, nes šios svarbios misijos neatlieka lietuviška mokykla. Turėtų susirūpinti ir susumąstyti dori Lietuvos mokytojai.

lietuvis

paklausykit si pokalbi ir atkreipkit demesi, kad vienas kalba is vieno garsiakalbio, kitas is kito, stereo, nei is vieno telefono aparato negalima gauti stereo iraso. Tai studijinis irasas..

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top