USAID pristatė naują programą, skirtą visapusiškam seksualiniam švietimui užsienyje skatinti

Trečiadienį JAV Tarptautinės plėtros agentūra (USAID) pristatė naują programą „LGBTQI įtraukos plėtra“, į kurią įtrauktas politinis tikslas padėti gauti „visapusišką seksualinį švietimą“.

Programoje taip pat teigiama, kad galimybė naudotis lytinės sveikatos priežiūros paslaugomis ir „reprodukcinėmis teisėmis“, kurios dažnai reiškia abortus, yra pagrindiniai rezultatai, kurių siekia USAID – federalinė agentūra, kasmet skirstanti milijardus mokesčių mokėtojų dolerių viso pasaulio šalims.

„USAID pripažįsta ir mini lesbietes, gėjus, biseksualus, translyčius, keistalyčius (angl. -queer) ir interlyčius (angl. – intersex: asmenys, pasižymintys tiek vyrui, tiek moteriai būdingais lytiniais požymiais), (LGBTQI+) ir visus įvairios seksualinės orientacijos, lytinės tapatybės ir raiškos bei lyties požymių turinčius žmones (SOGIESC) kaip neatsiejamą kiekvienos visuomenės dalį,“ – rašoma naujojoje programoje.

Pasak USAID LGBTQ koordinatoriaus Džejaus Giljamo (Jay Gilliam), įtraukioji plėtra reiškia, kad „kiekvienas asmuo ir bendruomenė, turintys įvairias tapatybes ir patirtis, prisideda prie savo visuomenės transformacijos“.

Gilliamas anksčiau dirbo organizacijos „Žmogaus teisių kampanija“ (Human Rights Campaign), kuri priešinosi draudimams atlikti lyties keitimo operacijas vaikams, pasauliniu direktoriumi.

„USAID neįtikėtinai didžiuojasi tuo, kad pasisako už nediskriminavimą, empatiją ir įtrauktį. Šias vertybes puoselėjame per puikybės mėnesį ir kiekvieną metų mėnesį,“ – sakė USAID direktorė Samanta Pauer (Sammantha Power) programos pristatymo vaizdo įraše.

Be kovos su smurtu visame pasaulyje, programoje teigiama, kad niekur Žemės rutulyje LGBT tapatybę turintiems asmenims nesuteikiamos „politinio dalyvavimo ir ekonominio įgalinimo“ galimybės.

Šioje programoje taip pat labai stengiamasi pripažinti visas įmanomas lytines tapatybes.

„USAID pripažįsta, kad kalba yra dinamiška ir vystosi, kad įvairiose kalbose ir kultūrose terminija skiriasi ir kad visada geriausia apie pageidaujamą terminiją paklausti vietinių LGBTQI+ bendruomenių atstovų. Nepriklausomai nuo vartojamo akronimo, USAID siekia, kad būtų įtraukta visa visų seksualinių orientacijų, lytinių tapatybių, lytinių raiškų ir lytinių požymių variacijų įvairovė“, – rašoma dokumente.

Programoje atkreipiamas dėmesys į vieną kliniką Indijoje, remiamą USAID ir kuri yra „valdoma translyčių ir skirta šios šalies translyčiams“. JAV rėmė kitus „puikybės“ renginius Indijoje, įskaitant renginį apie „puikybę amerikiečių literatūroje“.

Apie naująją iniciatyvą paskelbta po to, kai antradienį respublikonas Metas Getzas (Matt Gaetz), Respublikonas iš Floridos valstijos, pristatė įstatymo projektą, siekiantį panaikinti USAID dėl nuogąstavimų, kad ji naudoja mokesčių mokėtojų pinigus „nubudusių ideologijai“ skleisti užsienyje.

„Amerikos mokesčių mokėtojų pinigai švaistomi radikaliai kairiųjų propagandai užsienio šalyse finansuoti,“ – pranešime spaudai teigė Getzas. „Amerikos žmonės netoleruos vyriausybės finansuojamos degeneracijos savo šalyje ir tikrai nesutiksime, kad ja būtų prievarta maitinama užsienyje, prisidengus Jungtinių Valstijų vėliava.”

Šaltinis: Dailywire

2.6 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
NS - paskutinis šansas

Dėmesio !!! Aiškiai ir garsiai, aš NS įvardinu PARAZITŲ GAUJA !!! Argumentai !!! – Jūsų veikla yra sabotažinė !!! – Jūs esate tam kad kvailintumėte paskutinius susipratusius lietuvius. Jūs, kaip šuo ant šieno, patys nedarote (darote tik dėl fono), ir laikote užėmę politinę nišą teiktami iliuzinę viltį – tempdami laiką.. Ko tuom siekiate? – Tiesos.lt portale nevyksta jokios teminės diskusijos. Atnaujintame portale iš esmės nėra jokių esminių pokyčių. Apie tai rašiau e-laiške administratoriui… Skyrelio jaunimui nėra. Propatrija.lt vadinosi … jaunimui, jaunimo, kuriame NIČNIEKO jaunatviško. – Jūsų portalas tiesos.lt yra pavirtęs ir/ar paverstas lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės nedraugų ar/ir priešų priebėga, užuoveja ir veisykla !!! – Čia siautėjantis veikėjas, save vadinantis blue yellow zov marinie, galimai su to paties lizdo… Skaityti daugiau »

< dėmesio

Išgerk vaistukų ir grįšk į palatą

Idomu

Kas tu TOKS būsi? Kur pavarde ir vardas? Parodyk savo tikrąjį veidą!

Kimas Besindžeris

„respublikonas Metas Getzas (Matt Gaetz)“

Skliaustainiai 🙂 Ir vėl sarmatą darot. Gaetz tariama taip pat, kaip Gates, [ɡeɪts].

Geriausia būtų, jei liautumėtės, vaikai.

Idomu

YouTube video is Kongreso posėdžių nežiūri? Kodel?

Kimas Besindžeris

Ir jie ten taria [ɡeɪts].

neapsakomai

svarbu teisingai ištarti žydo vardą!

Ashley Sadler (Life Site News)

Trečiadienį prasidės gyvybę palaikančių aktyvistų, kuriems gresia 11 metų kalėjimo ir 350 000 dolerių baudos už bandymą išgelbėti kūdikius, teismas. Progresyviojo kovos su abortais sukilimo (PAAU) direktorė Lauren Handy , 28 m.; Jonathanas Darnelis , 40 m.; Jay’us Smithas , 32 m.; Paulette Harlow , 73 m.; Jeanas Marshallas , 72 m.; Johnas Hinshaw , 67 m., Heather Idoni , 61 m.; Williamas Goodmanas , 52 m.; ir už gyvybę palaikanti herojė Joan Bell (74 m.) ir Herb Geraghty , 25 metų moteris, kuri prisistatanti vyru, buvo apkaltinti sąmokslu prieš teises ir Įėjimo į klinikas laisvės (FACE) įstatymo pažeidimu. FACE įstatymas (18 USC § 248(a)(3)) draudžia „smurtinį, grasinantį, žalojantį ir trukdantį elgesį, kuriuo siekiama sužaloti, įbauginti arba trukdyti teisei ieškoti, gauti… Skaityti daugiau »

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top