„Už Balos“. Globalistų rekolekcijos ir vokiečių tankai

Pasaulio politikai ir verslo magnatai kaip ir kasmet renkasi Davose, po COVID pandemijos sulaukiančiame daug daugiau dėmesio ir kritikos. Kas ten vyksta ir ar tai apskritai svarbu? Vokietija po ilgo muistymosi visgi skelbia, kad siūs tankus Ukrainai. Koks čia amerikiečių vaidmuo ir kaip apskritai vertinti Vokietijos laikyseną? Pačiose JAV tuo tarpu buvęs ir esamas prezidentai atsidūrė slaptų dokumentų skandalo įkarštyje ir rizikuoja prarasti galimybę kandidatuoti ateityje. Galiausiai Vilniuje vyksta diskusija dėl Antano Smetonos paminklo ir Povilas Žumbakis turi apie tai savo nuomonę. Susitikime kaip visada laidoje „Už Balos“ su Povilu Žumbakiu ir Vytautu Sinica.

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Karo krosnis

Kodėl Vokietija turi būti sunaikinta.Žudikas grįžta į Europą prie savo aukos.Planas „Morgenthau.”

https://youtu.be/XYKDWUaBGdw

Lance D Johnson (News Target) 1

Rusija atskleidžia Ukrainos biolaboratorijos operatorių „Metabiota“ ir jos ryšius su Pentagonu, Hanteriu Baidenu, „EcoHealth Alliance“ ir WEF Rusijos gynybos ministerija Ukrainoje rado virš 20 000 dokumentų, susijusių su JAV biolaboratorijos projektu Ukrainoje „Metabiota“. Ukrainos prezidentas Zelenskis įsakė sunaikinti visus su Metabiota susijusius dokumentus prieš pat rusų puolimą Ukrainoje. Pasaulio sveikatos organizacija paragino Zelenskį sunaikinti visus su biolaboratorijomis susijusius dokumentus. JAV ambasada Ukrainoje pašalino visus Ukrainos biologinių ginklų laboratorijos dokumentus iš interneto. Bet 2023 m. sausio 20 d., pirmadienį, Rusijos užsienio reikalų ministerija pareiškė turinti kaltinančių dokumentų: „Medžiaga patvirtina, kad Pentagonas siekė sukurti biologinio ginklo elementus ir išbandyti jį su Ukrainos gyventojais“. Šie kaltinimai susiję su Hanteriu Baidenu, Joe Bidenu ir Pentagonu, Peter Daszaku iš EcoHealth Alliance ir Pasaulio ekonomikos forumo… Skaityti daugiau »

Lance D Johnson (News Target) 2

2014-aisiais su Hanteriu Baidenu susisiekė „Burisma“ vadovas Vadymas Požarški, norėjęs sudaryti sandorį su „Metabiota“ Ukrainoje. Hanteris pakvietė Burisma vadybininką susitikti su juo ir jo tėvu, tuometiniu viceprezidentu Joe Baidenu. Jie susitiko Vašingtone 2015-04-16 (pagal laiškus iš Hanterio Baideno kompiuterio). 2014 m. gegužės 12 d., Hanteris prisijungė prie „Burisma Holdings“ direktorių tarybos su 1 mln. alga. Hanterio Baideno darbuotojai Rosemont Seneca Partners – Neilas Callahanas ir Johnas DeLoche  buvo paskirti į Metabiota valdybą. 2014-10-09 Johnas DeLoche’as parašė Hanteriui Baidenui, Devonui Archeriui ir RSTP vadovui Robui Walkeriui: „Ar yra kas nors, kam galėtume paskambinti DC (Vašingtone), kad suprastume, kaip vyriausybinėse agentūrose žiūrima į „Metabiotą“? Mums tai rūpi, nes Goldman ir Morgan Stanley investuos į fondą ir Metabiota. Ar galite pateikti sąrašą įvairių žmonių,… Skaityti daugiau »

Joshua Philip (The Epoch Times)

Kinijos komunistų partija (KKP) anksčiau išbandė ginklų sistemas, kurios naudotų pripučiamus balionus kaip ginklų pristatymo sistemas hipergarsinėms raketoms paleisti. Šios programos leistų režimui dislokuoti galingas raketas aukštoje Žemės orbitoje, o vėliau panaudoti gravitaciją raketų greičiui pagreitinti, kad būtų dar sunkiau jas atremti. Tyrimai vėl kelia susirūpinimą, atsižvelgiant į tai, kad CCP šnipinėjimo balionai skraido virš Jungtinių Valstijų.

https://www.theepochtimes.com/ccp-tested-tech-to-launch-hypersonic-missiles-from-balloons-canadian-doctors-coerced-on-euthanasia_5038335.html?utm_source=goodeveningnoe&src_src=goodeveningnoe&utm_campaign=gv-2023-02-07&src_cmp=gv-2023-02-07&utm_medium=email&est=oYcQCaczyiPuq%2BgYwJBSg6X5JJg0zhb0JLB%2BFqmVoNnbGGFfYjaLhpwNqLpkag%3D%3D

stasys

nesu tikras ar autorius pasirinko tinkama pašnekovą tai temai . Kaip ne kaip Amerika ne europoje todėl smulkmenos ir detalės tos Ukrainos problemos atrodo iš ten sumenkusios ir labai išplaukusios . Didžioji politika turi likti Europoje su jos visomis problemomis , Amerika svarbus partneris, bet ji už europiečius negali išspręsti mūsų pačiu problemų su xuilososija .

Oi, Stasy, Stasy, na ir pavarinėji!

Amerika sukūrė Sovietiją, vadinasi, ir jos paveldėtoją, todėl dabar privalo pati stoti į mūšį, o ne špingalėtus stumdyti. Ant vokiečių ir prancūzų nėr ko varinėti, nes jie Rusijai pralaimėjo dėka amerikonų ir anglų. Ir pačiam Napoleonui peilį 5 nugarą suvarė iš užpakalio, kad Rusiją išgelbėtų ir leistų carui į Paryžių įjoti. Į Baltijos šalis ant tankų įdardėti taip pat leido ir jas okupuoti, o tuos, kurie nesutiko – sprogdino.

Ethan Huff (News Target)

Kovido skiepų spygliniai baltymai patenka į visus kūno organus, todėl labai pagreitėja senėjimas:
https://www.newstarget.com/2023-02-07-covid-spike-proteins-delivered-organs-hyperaccelerated-aging.html

O kas

to nežino, išskyrus labai edukuotus su moksliniais laipsniais?

Varlinas

Varlinas tiesiogiai – 2023 02 05 – Nematomas priešas 24 d. 

https://www.youtube.com/watch?v=ndPeyXCVEvA&ab_channel=Varlinask%C5%ABdroje

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top